Закарпаття онлайн  »  Новини

За пограбунок жінок у Мукачеві до 5 років засудили рецидивіста

Торік у січні, протягом тижня, мукачівець пограбував двох жінок. У двох випадках зловмисник діяв за однаковою схемою: підходив до жінок, котрі йшли вулицею самі і, погрожуючи їм фізичною розправою, забирав гроші й особисті речі – крадені речі він здав у ломбард. Зловмисника затримали.

19 січня 2016р.

Потерпілими грабіжника стали дві мукачівки, котрі пізно ввечері самі поверталися додому.  І в однієї, і в іншої зловмисник виривав з рук їх жіночі сумочки.

Правоохоронці затримали неодноразово судимого 25-річного зловмисника. У поле зору цей чоловік потрапив вже давно. На його рахунку вже були судимості за аналогічні злочини.

Мукачівець, аби збагатити своє матеріальне становище, нападав на жінок та забирав у них усе, що становило цінність. Ціллю мукачівця було у будь-який спосіб заволодіти жіночою сумкою. Сума збитку для потерпілих  складала півтори тисячі гривень.

Матеріали досудового розслідування, розпочатого за ознаками ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством) Кримінального кодексу України були передані до суду.

 Вироком Мукачівського районного суду чоловіка засуджено до 5 років та 6 місяців  позбавлення волі.

 

Теги: рецидивіст пограбунок сумочки вирок

Залишити перший коментар на повній версії →