Закарпаття онлайн  »  Новини

Мешканець Рахівщини на "Фольксвагені" збив пенсіонера-мотоцикліста і зник з місця пригоди

У Рахові «Фольксваген» збив мотоцикліста. Водій втік з місця пригоди. За кілька годин працівники міліції встановили особу водія, який здійснив наїзд на мотоцикліста.

03 жовтня 2015р.

До чергової частини Рахівського райвідділу міліції зателефонував лікар районної лікарні. Медпрацівник повідомив, що в приймальне відділення звернувся 67-річний рахівчанин з переломом ключиці та ребра.  

Опитавши пенсіонера, правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження він отримав в місті Рахів на автодорозі сполученням Львів-Мукачево-Рогатин. Пенсіонер їхав на мотоциклі, коли на нього ззаду наїхав автомобіль. Водій втік з місця пригоди.  

Працівники міліції встановили, що дане ДТП скоїв 62-річний мешканець селища Великий Бичків, керуючи автомобілем "Фольксваген-Кадді". На машині міліціонери виявили пошкоджену праву фару та крило. 

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Водію загрожує штраф до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи на строк до двох років, арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, повідомляють у Рахівському РВ УМВС.  

Теги: Фольксваген мотоцикліст

Залишити перший коментар на повній версії →