Закарпаття онлайн  »  Новини

За організацію незаконного переправлення нелегалів через держкордон закарпатцю загрожує до 7 років тюрми

Вчора, 21 вересня, прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який обвинувачується в організації незаконного переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.332 КК України).

22 вересня 2015р.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин Б. в липні 2015р., організував незаконне переправлення 4 громадян Афганістану з Львівщини до м. Чоп та в подальшому мав сприяти у їх незаконному переправленні до Угорщини, проте був затриманий оперативними працівниками Чопського прикордонного загону за 1,5 км до лінії державного кордону України, під час перевезення нелегальних мігрантів на власному автомобілі.

Довідково:

відповідно до санкції ч.2 ст. 332 КК України обвинуваченому  загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років позбавлення волі з конфіскацією транспортних засобів або інших засобів вчинення злочину, повідомляють у Відділі організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Теги: нелегали держкордон

Залишити перший коментар на повній версії →