На Мукачівщині поховали бійця "Правого сектора" Закарпаття Василя Лавкая, який поліг у російсько-українській війні (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у селі Іванівці, що у Мукачівському районі Закарпатської області, відбулася церемонія прощання з бійцем "Добровольчого Українського Корпусу "Правого сектора" Василем Лавкаєм.

На Мукачівщині поховали бійця "Правого сектора" Закарпаття Василя Лавкая, який поліг у російсько-українській війні (ФОТО, ВІДЕО)

Попрощались з захисником Вітчизни рідні, друзі, близькі, знайомі та бойові побратими з Добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Також на церемонії прощання були присутні військком Мукачівщини Ігор Гусєв, в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич, а також очільник "Правого сектора" Закарпаття Олександр Сачко.

Панахиду відслужили отці Мукачівської греко-католицької єпархії та римо-католицький парох. Один з духівників під час панахиди висовив палку патріотичну проповідь. А Олександр Сачко під час поховання разом з добровольцями стали на коліна перед загиблим побратимом.

Василь Лавкай загинув на 31-ому році життя. Без чоловіка залишилась дружина, а без батька - одна-єдина донька.

PMG.ua Відео - М-студіо

15 серпня 2015р.

Теги: Василь Лавкай, Правий сектор

Коментарі

56-380 2015-08-31 / 22:38:19
А є якась війна? Щось не було чути. АТО...Але це не війна..

тячивець 2015-08-20 / 08:17:35
эх вася вася дуже шкода що помирають таки хлопци пане президент с ким ви залишитеся

Аляска 2015-08-18 / 06:21:20
хай Бог упокоїть душу Його. Вічна Йому пам'ять...Співчуття сім'ям загиблого та жителям с.Клячанова та Іванівці і всім хто знав Василя...

ZLOTIU 2015-08-17 / 17:24:10
ХФЙ З БОГОМ СПЧИВАЄ !ВІЧНА ПАМЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ !І СМЕРТЬ ТИМ ЗАПРОДАНЦЯМ ХТО ЦЕ ЗРОБИВ!

Клячаново 2015-08-17 / 11:09:20
Вічна тобі память братику,ти був спаравжній патріот та воїн,назавжди залишишся героєм для нас...і завжди живим...Герої не вмирають...Нехай госпоть прийме твою душу в царство небесне..Назавжди в наших серцях...Памятаємо...Любимо...Сумуємо...

sveta 2015-08-17 / 01:11:34
Петре!!!!,похорон був в Иванивцях, а поховали нашого Ваську в Клячанови,бо там вин народився,и не треба сперечатися , коли не знаешь чогось достовирно!!!!!

арчи 2015-08-17 / 00:00:43
Хлопці з ПС, яких Москаль називає бандитам, воюють на Сході, а блюкові йовбаки під кришею ментів продовжують возити контробанду і торгувати наркотиками.

вов 2015-08-16 / 22:12:53
Скромний, простий і красивий був хлопець, а став справжнім Героєм. Завдяки таким як він на Закарпатті можемо збирати яфини, купатися, загоряти, обробляти городи, одним словом НОРМАЛЬНО жити. Слава Героям, слава Україні.

Україночка 2015-08-16 / 08:16:08
Петро, похорон не відбувся в с.Клячаново, він відбувся в с.Іванівці, де живуть дружина та донька бійця, тільки поховання відбулося в с.Клячаново.

Патріот 2015-08-16 / 06:12:55
вічна Память Герою, який загинув захищаючи Україну! ( а продажні мусора беркутятам аваківці які стріляли в спину хлопцям з ПС в Мукачеві шмонають і грабують украінців на блок посту в Нижніх воротах

Норберт 2015-08-16 / 02:46:33
Респект. Пошана. Пам'ять. Слава Героям!

Петро 2015-08-16 / 02:01:17
Похорон відбувся в селі Клячаново, звідки Василь Лавкай родом, а не в Іванівцях

міжгіря 2015-08-16 / 00:46:05
хай земля буде тобі пухом ПАТРІОТЕ,СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА

ужгородець 2015-08-15 / 23:11:49
Земля Тобі пухом Герою.

НОВИНИ: Соціо

14:22
Суд в Ужгороді відклав розгляд апеляції щодо площі перед драмтеатром
14:20
Торік за рахунок обласної програми видано 17 книг закарпатських авторів
12:41
/ 2
В Ужгороді вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні
12:37
Ужгород – одне з кращих міст України у рейтингу індексу інтеграції переселенців
12:05
В Ужгороді затримали трьох імовірних грабіжників
11:57
В Ужгороді презентували стенд "Загиблі воїни Закарпаття"
10:47
Понад півтори сотні закарпатців з інвалідністю мають офіційний статус безробітних
10:42
Відомий український журналіст Сергій Тихий презентував у Мукачеві свою книгу "Перемагають лише переможці"
10:38
У Нижньому Бистрому, на Хустщині відновлюють 200-літню кам’яну церкву
10:33
На Ужгородщині у державну власність повернули майже 1 га земель, незаконно переданих у приватні руки
09:49
/ 1
"Укрзалізниця" обіцяє у червні запустити потяг Мукачево-Кошиці
09:12
На Закарпатті щороку стається близько 3 тисяч інсультів
03:45
Пільговий період розмитнення автомобілів закінчиться цієї п’ятниці
19:58
/ 2
В Ужгороді тестуватимуть "щільніший" графік руху автобуса №20 (РОЗКЛАД)
18:01
/ 1
Ямковий ремонт на Шумній в Ужгороді мають зробити до кінця тижня
17:49
Суд в Ужгороді розгляне апеляцію забудовників по зеленій зоні перед облмуздрамтеатром
16:34
/ 1
У Тячеві дітей без відповідних щеплень не зараховуватимуть до шкіл і дитсадків
15:24
/ 1
Понад 4 мільйони дерев цьогоріч буде посаджено у лісфонді Закарпаття
14:58
Індекс прозорості бюджету Ужгорода обговорили за "круглим столом"
12:37
/ 31
Родина закарпатського екс-прокурора витрачає на "ювелірку" та елітні курорти в рази більше задекларованого
10:18
У ході деклараційної кампанії про свої статки заявили 33 мільйонери
10:15
У Мукачеві оголосили тендер на реконструкцію дитячо-юнацької спортивної школи
09:56
Заборону невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади Мукачева відтермінували до 1 квітня
09:34
Реєстрація учасників на фестиваль "Варишська палачінта-2019" у Мукачеві триває
09:17
/ 1
У Мукачеві позапланово вакцинували 99% дітей віком від 7 років
» Всі новини