Закарпаття онлайн  »  Новини

АНОНС: Українсько-польські перспективи обговорюватимуть в Ужгороді

У п’ятницю, 19 вересня, о 13.00 у конференц-залі готелю «Дружба» відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу на тему: «Стан та перспективи українсько-польського міждержавного співробітництва у контексті європейських інтеграційних процесів».

17 жовтня 2007р.  · 4 коментар(ів)

Про реальну ситуацію в українсько-польських взаєминах та ролі у них Закарпаття розкажуть:

Малгожата Лангевич, директор Європейського центру інтеграції та співпраці органів місцевого самоврядування «Дім Європи»;

Іван Устич, Президент Фонду розвитку транскордонного співробітництва;

Сергій Матюнін, Президент Європейський центр транскордонних ініціатив (м. Люблін).

У цей же день в готелі «Дружба» триватиме міжнародна конференція за підтримки проекту „Центр українсько-польських ініціатив – створення стійкої платформи для розвитку прикордонних територій” в рамках програми Добросусідства Польща–Білорусь-Україна INTERREG IIIA/TACIS CBC. У рамках конференції буде також презентовано результати соціологічного дослідження у прикордонних регіонах України та Польщі на тему формування нового східного кордону ЄС.

Засідання відбудеться у конференц-залі готелю «Дружба» за адресою:

м. Ужгород, вул. Висока, 12.

Початок о 13.00.

Залишити перший коментар на повній версії →