Звернення є реакцією нардепа на звернення ужгородських активістів, зокрема Романа Богуславського, щодо невжиття органами прокуратури Закарпатської області заходів по боротьбі з корупцією та злочиністю першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина та пов'язаних з ним осіб.
Враховуючи наведені в зверненні активістів факти, О.Кужель просить генерального прокурора "надати доручення на активізацію роботи згаданих у зверненні органів прокуратури, призначення/активізацію досудових розслідувань стосовно фактів, наведених заявниками, за результатами яких вирішити питання про притягнення винних осіб до відповідальності, встановленої законом".
Про прийняті рішення народний депутат О.Кужель просить повідомити її та заявників у строки, передбачені законом.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 20 травня звернення з приводу "кришування" прокуратурою криміналу та корупційних порушень заступника мера Ужгорода Івана Волошина направив генеральному прокурору України Віктору Шокіну народний депутат Віктор Балога.
А цієї п'ятниці, 5 червня, активісти і правники надіслали скагу на відписку прокуратури Закарпаття з приводу зловживань Івана Волошина заступнику генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе.
Коментарі
Зека на место.
Волошин - мусор
У прокуратурі розберуться
Пацкан, Горват і Лунченко добре бачать, де їхня кишеня. А інтереси громади і закон вони не бачать.
А що ся Кужель хоче у Закарпаттю? У нас є свої депутати Пацкан, Горват тай Лунченко, они видят, де правда.
эта кужель на кусок говна похожа.....
ваня! ти з своїми "пришлю" вже за...в!!! І ти і "пришлю" пі====си. я гроші янку передав. Де результат ?
Чекай! Малинича пришлю на переговори.
Я через малинича все порішаю! Ти поняв?
Ваня, Адамчук все правильно сказав. Ти почув? Віддзвонися, бо прячешся по закоулках
Всьо правильно ти, Ваня, розумієш: не закриєш зобов'язання по "Червеній Ружі", будеш пижджений. І ніяких спільних походів на місцеві вибори не буде
Иван: Пацаны не давите, я же по Руже обязы дал, не давитеее…. ОНИ же мне Ружу не простятттт...
Помалі там у верхах зрозуміють, що наші місні прокурорсько-ментовсько-бандитські мутняки тут на Закарпатті мутять
може запізно,але сталося
Run Ivan, run
Во-шин, зй**уй. Витягуй з шіфона свій мадярський утлевел, і зй**уй, докідь не пізно.
Ну вот и пиздец шароголовому. Балога, Кужель. Давление нарастает. Получит показательно пиздюлей, как пить дать. Кинут в топку дурачка, чтоб другим суперменам не повадно было