Закарпаття онлайн  »  Новини

На залізничному перегоні потягом травмовано 33-річну закарпатку

У Закарпатській області на залізничному перегоні «Воловець – Скотарськ» резервним локомотивом травмовано жінку.

21 квітня 2015р.  · 1 коментар(ів)

У чергову частину на ст. Мукачево поступило повідомлення, що машиністом на перегоні «Воловець – Скотарськ» травмовано невідому особу. Дану особу каретою швидкої допомоги доставлено в Воловецьку ЦРЛ з діагнозом: забій тулуба, рвані рани голови та кінцівок.

Працівниками міліції встановлено особу травмованої. Травмованою жінкою виявилась 33-річна мешканка Закарпатської області.

Встановлюються обставини та очевидці події, повідомляє прес-служба УМВС України на Львівській залізниці.

Теги: потяг травмовано

Коментарі

ТЧМІ 23.04.2015 / 11:45:17
Машиністом травмовано невідому особу. Напевно машиніст вийшов з кабіни і монтіровкою травмува жінку. Коли вже прес-служба УМВС України на Львівській залізниці навчиться трамотно писати?
Залишити коментар на повній версії →