Закарпаття онлайн  »  Новини

На Мукачівщині у Сент Міклоші слухатимуть кельтські мелодії та "блукатимуть" нічними коридорами фортеці (ФОТО)

У середньовічному замку Сент Міклош, що на Мукачівщині в смт. Чинадієво 15 березня о 20:00 відбудеться музичний концерт за участі Здени і Юрія Тесличко, та Мар’яни Світлецькі.

12 березня 2015р.

У програмі концерту прозвучать кельтські мелодії та твори Георга Генделя, Сергія Рахманінова, Ференца Ліста, Говарда Шора та українського композитора Мирослава Скорика.

Після закінчення концерту гостей очікуватиме фуршет та захоплююча екскурсія з факелами. Господар замку Йосип Бартош проведе відвідувачів містичними коридорами нічної фортеці та розповість історію замку кохання Сент Міклош, повідомляє "Турінформ Закарпаття".

Теги: Сент Міклош концерт екскурсія

Залишити перший коментар на повній версії →