Закарпаття онлайн  »  Новини

На високогір'ї Карпат через відлигу зберігається лавинонебезпека

Минулої доби на високогір'ї спостерігалась малохмарна, суха, погода. Вітер змінних напрямків, слабкий. Температура повітря протягом доби 1-8°С тепла.

11 березня 2015р.

Протягом доби очікується мінлива хмарність, вдень без опадів, вночі мокрий сніг та сніг, налипання мокрого снігу, можливий туман. Вітер південно-західний, вдень 7-12 м/с, вночі пориви до 15-20 м/с. Температура повітря вдень 3-6°С тепла, вночі 0-2°С тепла. 

Сніговий покрив дуже нерівномірний, на крутих схилах недостатньо стабільний та закріплений, на інших схилах - добре закріплений. Вдень на південних схилах сніг зволожується на сонці і підвищується ступінь сніголавинної небезпеки. 

11 березня в зв'язку з відлигою, на високогір'ї Закарпатської області зберігається лавинонебезпечно, повідомляє Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.

Теги: Карпати лавинонебезпека

Залишити перший коментар на повній версії →