Угорщина не братиме участь у тому, що загрожує інтересам закарпатських угорців – Жолт Шем'єн

«Угорщина не бере участь ні в чому, що загрожує інтересам закарпатських угорців» – заявив Жолт Шем'єн, віце-прем’єр-міністр Угорщини в своєму інтерв’ю для МТІ.

Угорщина не братиме участь у тому, що загрожує інтересам закарпатських угорців – Жолт Шем

Це була реакція на заяву, яку за день до того оприлюднив міністр закордонних справ України, пише karpatalja.ma з посиланням на mti.hu.

У понеділок в Ужгороді Павло Клімкін говорив про те, що незабаром каратимуть тих громадян, які пересікають кордон України та Європейського союзу, користуючись подвійним громадянством. Клімкін додав, що незабаром на угорсько-українському кордоні започаткують спільний митний контроль.

«Пан міністр закордонних справ України може бути певен, що Угорщина ні в якому разі не виступатиме партнером в справі, яка в найменшому прояві може зазіхнути на безпеку інтересів закарпатських угорців» – заявив Жолт Шем'єн, реагуючи на слова Клімкіна.

Голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) Василь Брензович у інтерв᾽ю MTI зазначив, що КМКС не стурбований тим, що українська влада каратиме тих закарпатських угорців, які мають подвійне громадянство.

«Український міністр закордонних справ перебував на Закарпатті з приватним візитом, тому нас здивувала заява з питання подвійного громадянства, адже думки з цього приводу в Україні різняться. Ми, в середині КМКС, а також багато хто в країні, не згодні з думкою міністра закордонних справ, бо вважаємо, що ні Конституція України, ні законодавство не забороняють, тому і не карають подвійне громадянство», - заявив голова КМКС.

07 січня 2015р.

Теги: Павло Клімкін, Угорщина

Коментарі

Вуйко 2015-01-09 / 19:11:26
Не беріть то близько до сирця што Клімкін каже. Вун каже оби штось казати. Всреся вун а ни буде дивити ко має який паспорт.Вун най подивит ко які паспорти має серед київських чиновників. Та є што дивити. А нам ош нас лишат українського громадянства тогди нас приймуть сусіди. Про ни думать мініштер?

Антоні 2015-01-08 / 12:29:04
ти вася ги пес , лиш команди чекаш .

Закарпатець 2015-01-08 / 12:10:23
Ніко нігда уд Києва ся не удділит то лиш дуринь так думат......................

Бетяр 2015-01-08 / 11:02:33
твоя правда, бо се на руку росії!!! - клімкін 2015-01-07 / 14:16:59
Недалекий ти. А від Угорщини, яка лягла під Путіна, Закарпаттю скоро треба буде відгороджуватися такими ж самими ровом, валом і стіною, як на Донбасі - від Росії. твоя правда, бо се на руку росії

Бетяр 2015-01-08 / 10:58:31
Ужем казав, що корінні закарпатці, котрі знають мадярську(етнічні мадяри) годні мати двойное громадянство, решта най пилують на альма-матер. Най усім, ко має два паспорти влаштують екзамен з мадярської, бодай лем усно. Тоді і увидиме, ко туй заслуговує на звання етнічний мадяр. Понаїхала туй всяка русня. Угорщина всупереч українському законодавсву, поголовно роздала паспорти усім підряд. Треба було їм робити фільтрацію (є етнічні угорці, а є самозванці) Усі кому не лінь отримали такі паспорти, тоді хай їх і забирає до себе Угорщина. Скоро Угорщина заявить, що Закарпаття належить їй - он де пес заритий. А це на руку тупим русинським Гецкам та маскалям дестабілізувати наш край.

Михайло 2015-01-07 / 21:05:25
Не там Клімкін копає, ой не там. Такий спільний митний контроль треба було вже давно запровадити насамперед на кордоні з Росією, вишукуючи власників громадянства країни-агресора, які вже напевне провадили і провадять антиукраїнську діяльність. Наші ж угорці, зверніть увагу, не роблять і не робили на протязі минулого року жодних гучних заяв щодо автономії, чи відділення, чи входу до складу Угорщини, чи ще щось подібне, незважаючи на кількість людей, які вже отримали громадянство Угорщини. Тобто все тихо і спокійно, люди собі їздять за покупками, влаштовуються на роботу, навчаються, але попри те залишаються проживати в Україні і нічого більшого не просять. А от такі дії Клімкіна і влади якраз і можуть спровокувати конфлікт, і серйозний. Ви уявіть, що раптом 100 тис. людей теоретично піддадуть санкціям, чи змусять штрафи заплатити, чи там позбавлять українського громадянства, чи українських пільг... Масштаб відчуваєте? Не треба того, не там корінь зла. Зробіть нормальну європейську державу, яка підтримує загальнолюдські цінності і має європейські стандарти життя своїх громадян, доживетеся і того, що українське громадянство будуть іноземці собі пробивати, а так наживете собі проблему в наразі спокійному Закарпатті.

I am 2015-01-07 / 20:19:31
До Вуйко - Марія Терезія не була імператрицею Австро-Угорщини, лише королевою Угорщини.

Вуйко 2015-01-07 / 19:10:51
Просто Панови " розвели" як Лоха цього ідіота Клімкіна!! не може міністр України приїзжати і відкривати памятник Імператриці Австро Угорщини в Україні , бо чим це краще ніж відкриття в Одесі памятника Катерині другій цариці Рассеї

руснак 2015-01-07 / 16:44:11
патрiот молодець усё так як кажеш

патріот 2015-01-07 / 15:54:17
Про які плани щодо безвізового режиму говорить соори? Це чиї плани? Клімкіна? А Європу ви запитали? Нещодавно Яценюк літав в Європу, поануюючи отримати грошей. І що сталося з тими планами? Пояснили нашим чиновникам: ранком реформи - ввечері гроші!
Чули ми вже про "плани" влади скасувати недоторканість - і що?
Чули про "плани" покарати винних у розстрілі майданівців - і що?Тими вже "планами" ситі по горло.
Годуй, сорри, себе і свою родину "планами" наших чинуш!

Фред 2015-01-07 / 15:46:43
2сорри
Це вся наша влада на чолі з урядом прикидається.
Прикидається, що воює, соромязливо називаючи війну якоюсь незрозумілою АТО.
Прикидається, що підтримує збройні сили, обкрадаючи військових.
Прикидається, що втілює реформи.
Прикидається, що бореться з корупцією.

сорри 2015-01-07 / 15:42:28
2 патріот

На 2015-й рік запланований безвізовий режим. І це є рух в напрямку Європи, а не мадярське громадянство. А мадярське громадянство для закарпатців - це прихована претензія на Закарпаття.

сорри 2015-01-07 / 15:37:49
2 Це я

ПРи чому тут Путін? Та ні при чому...

Ти ідіот, чи прикидаєшся?

Антоні 2015-01-07 / 15:08:45
хай пояснить ціни і терміни від авакова відносно закордонного паспорта.

Антоні 2015-01-07 / 15:04:34
звичайно протупив Клімкін , цю тему взагалі не треба буко підіймати.

патріот 2015-01-07 / 14:52:33
Ну, ти Клімкін і далекий від життя! Люди вийшли на Майдан за європейське майбутнє нашої країни, а ти пропонуєш від Угорщини-ЄС відгородитися забором? Це все на що наш уряд спроможний у відносинах з однією з найменших країн Європи? Сміхи!
Та і про яку стіну з Росією ти говориш? може про ті півтора десятки метрів зеленої сітки, яку поклали для піару на кордоні? Сміхи!
Санкціями лякає закарпатців недоросток Клімкін? Та застосуйте хоч якісь санкціі проти агресора Росії. Неспроможні!
Вся криавава свора Януковича жирує-гуляє по світу і знущається з нашої влади, посилаючи привіти з-під штаб квартири Інтерполу. Весь світ сміється з нас! Який міністр така і вся наша влада. клоуни недолугі!

Це я 2015-01-07 / 14:43:52
При чому тут Путін? В Україні АТО, отже держава воює з власним народом! А не війна з Росією, Путіним! Чи не так?

А щодо рову. Раз дуже хочеш, можеш рити. Але ми ще розберемось, де.

клімкін 2015-01-07 / 14:16:59
Недалекий ти. А від Угорщини, яка лягла під Путіна, Закарпаттю скоро треба буде відгороджуватися такими ж самими ровом, валом і стіною, як на Донбасі - від Росії.

Подарунок 2015-01-07 / 13:55:14
Недалекий наш міністр Клімкін - любительській приватних вечірок своїми придурків тими заявами похоронив на роки можливість розбудови пунктів пропуску з угорцями. Стоятимемо і далі в чергах як барани. Менше дармового вина треба було пити горе міністру у Панова.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ