Нагірному, що п'яним за кермом вбив і покалічив людей, присудили 8 років тюрми (ФОТО, ВІДЕО)

Зусиллями громадськості і ЗМІ дійшла логічного завершення кримінальна історія Павла Нагірного - колишнього очільника Хустської філії ПАТ "Закарпатгаз", який перебуваючи п'яним за кермом вбив двох людей - матір і доньку, і ще двох дітей покалічив.

Нагірному, що п

Прокуратура вимагала для нього 10 років ув'язнення, однак суддя присудив на два роки менше.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомила власкор телеканалу 1+1 на закарпатті Наталія Зотова

Сторона П.Нагірного збирається апелювати такий вирок в суді вищої інстанції.

Свій виступ у суді тепер уже "законний" вбивця завершив словами: "Я - за люстрацію! Я за те, щоб таких продажних суддів і прокурорів у нас не було!"

У травні 2014 року прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт у резонансній справі Павла Нагірного.

Досудовим розслідуванням встановлено, що два роки тому Павло Нагірний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, керуючи автомобілем марки “Mitsubishi Pajero” на 68 км об’їзної дороги м. Хуст, грубо порушив вимоги Правил дорожнього руху України – виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем марки «Daewoo Nexia GIX» за кермом якого була 32-річна жінка, а пасажирами – троє дітей. Після того винуватець втік з місця події.

17 жовтня 2014р.

Теги: Нагірний, вирок

Коментарі

Закарпатець 2014-10-23 / 20:51:26
Вирсьте го на передову.........

юра 2014-10-23 / 19:31:43
"Свій виступ у суді тепер уже "законний" вбивця завершив словами: "Я - за люстрацію! Я за те, щоб таких продажних суддів і прокурорів у нас не було!".... ПИПЕЦ!!!!!!!! а він шо хотів, медаль? ще мало получив, треба було так як прокурор казав - 10 году дати

яна 2014-10-23 / 19:26:25
цікаво, а що Нагірний сам виздоровів? без лікування? багато питань до лікарів, бо якби не заключення про хворобу, яке вони суду і міліції дали, його б і сам господь бог з тюрьми в психушку не перевів. а поім як найшли - здоровий та ще й розказує що не винуватий, соображає добре що говорить.

Юра 2014-10-21 / 18:22:18
Наволоч Кайло має разом з ним у клітці сидіти, паскуда.

Юра 2014-10-21 / 18:21:20
Позорище Кайло має сидіти біля нього у клітці, поки ще комусь не зламав долю.

народ 2014-10-21 / 17:36:20
Всіх винуватців в справі Нагірного піддати люстрації , а можливо і кастрації

микола 2014-10-20 / 22:30:00
Кайло то продажна с..ка, зробив все, разом з Турдаєм , щоб Нагірний вті4, а вже потім під тиском громадськості оголосили його в розшук. Кайло-позор прокуратури!

Микола 2014-10-20 / 16:10:20
Ще ся залишило наказати К@йла, Турдая, Немеша... і дохтора котрий Нагірного відмазовав (робив з нього дуріка)...

для івана 2014-10-20 / 10:53:17
най подякує собі, в першу чергу - убив двох, та ще й не жаліє ні грама, подивіться сюжет ТСН за п"ятницю. Добре, що нараз після аварії зобрали і пописали як було, аби ся не одвертів на суді, що там щось тіпа не доказано. Кстаті то при Кайлові було. За таке всі мають сідати, шкода що тільки 8 років получив.

Іван 2014-10-19 / 13:05:19
Най Кайлови подякує

!!!!!!!!!!!!! 2014-10-18 / 16:44:01
Я надеюсь эта сука тварь там за восемь лет здохнет!!!!!!!!

2 Вася 2014-10-17 / 23:37:46
+100500

Вася 2014-10-17 / 22:56:50
Жалко денег народных на содержание этого говноеда за решеткой. Что некому пришить эту суку гнилую, проведите ему люстрацию от уха до уха.

Cтепан Крук 2014-10-17 / 21:19:19
Придурок - апеляційний суд може ще добавити термін!

НОВИНИ: Кримінал

13:21
На Іршавщині нетверезий водій ВАЗу врізався в мікроавтобус, а на Перечинщині "п'яний" Міtsubіshі перекинувся в кювет
11:50
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 6 тисяч пачок сигарет
11:45
На Закарпаті не пропустили через кордон чоловіка з підлітком із підробленими документами
11:40
На Виноградівщині під час спільної пиятики син побив дерев'яною палицею та порізав ножицями свого батька
11:33
/ 5
За фактом підпалу в Ужгороді двох автівок екс-керівника обласного УСБУ розпочато кримінальне провадження
09:17
/ 7
В Ужгороді горіли дві автівки екс-керівника облуправління СБУ часів Януковича
09:05
За організацію незаконного грального бізнесу судитимуть адміністраторку ігротеки у Мукачеві
19:07
/ 4
На Виноградівщині взяли під варту продавця канабісу
17:34
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 25 тис євро, які він хотів незаконно провезти через кордон
14:58
В Ужгороді водій Skoda Fabia травмував 8-річного хлопчика на "зебрі" й утік
10:51
На Свалявщині п’яний водій скоїв ДТП на краденій автівці
10:06
На Закарпатті після втечі контрабандиста знайшли 12 покинутих пакунків сигарет
03:07
У Мукачеві в ДТП постраждав мотоцикліст
01:10
/ 1
"Розстріляні" Іваном Волошиним депутат і активіст звернулися до Луценка з приводу бездіяльності в "коронній" справі (ДОКУМЕНТ)
00:20
/ 3
На Ужгородщині контрабандисти намагалися доправити сигарети до Угорщини безпілотником
17:49
/ 2
СБУ заблокувала на Закарпатті канал незаконного переправлення нелегалів з території РФ до ЄС
16:54
На Свалявщині ВАЗ з'їхав на узбіччя й перекинувся, травмувалися водій та пасажирка
13:35
Закарпатець намагався перетнути кордон у ПП "Лужанка" з паспортом кума
11:03
/ 3
На митниці на Закарпатті з початку року вилучили понад 49,8 тисяч таблеток і близько 7 кг прекурсорів і наркотиків
09:43
Мікроавтобус з підробленим VIN-кодом затримали на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
14:07
На Хустщині п'яний юнак їхав ВАЗом по зустрічній смузі і чинив опір поліції
14:02
Біля Ужгорода поліцейські зупинили "п'яне" таксі
13:07
На дачі в Оноківцях знайшли тіло вбитого власника
18:02
В Ужгороді затримали іноземців без документів
13:16
Поліція розшукує водія чорного "БМВ", що смертельно збив пішохіда в Перечині й утік
» Всі новини