Закарпаття онлайн  »  Новини

На Берегівщині підібрано 49 га землі для військових-учасників АТО

Земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства підібрано на території Попівської сільської ради.

09 жовтня 2014р.

На території Попівської сільської ради підібрані земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 49,1992 га для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню АТО.

Про це повідомила начальник Управління Держземганетства у Берегівському районі Еріка Шинкевич у ході розширеної наради під керівництвом в.о. голови Берегівської райдержадміністрації Віталія Матія з керівниками структурних підрозділів.

Окрім того, наголосила, що фахівцями Управління проводиться роз’яснювальна робота з членами родин військовослужбовців щодо можливості виділення земельних ділянок, повідомляють у Головному управлінні Держземагенства у Закарпатській області.

Теги: земля військові

Залишити перший коментар на повній версії →