Закарпаття онлайн  »  Новини

За незаконні тераси та самовільні торгові точки ужгородські підприємці сплатили штрафів на понад 12 тис грн

Така інформація наводиться у звіті щодо реалізації заходів, спрямованих на забезпечення виконання показників дохідної частини бюджету Ужгорода в січні-червні 2014 року, підготованого до заслуховування на черговому засіданні виконкому міської ради.

26 серпня 2014р.

Згідно з документом, департаментом міського господарства спільно з представниками муніципальної поліції та правопорядку, управління економіки та підприємництва проводились вибіркові перевірки  об’єктів торгівлі, за результатами яких складено 30 протоколів про адміністративне правопорушення за самовільне встановлення літніх терас без дозвільних документів та 8 адміністративних протоколів внаслідок перевірки  дозвільних документів на розміщення пересувного обладнання. До бюджету міста, згідно з рішеннями адміністративної комісії, перераховано 12,3 тис.грн. адміністративних штрафів.

У І півріччі департаментом міського господарства укладено 73 договори оренди земельних ділянок комерційного використання (МАФ, спец. обладнання) загальною площею 1064,57 кв.м. Сукупний розмір орендної плати по зазначеним договорам становить 46758,50 грн./міс

 

У відповідності до  норм податкового законодавства рішенням ХХІІІ сесії УІ скликання міської  радою  від 14.07.2014 року №1397 внесено зміни до рішення міської ради від 03.06.2011 року № 180 "Про розміри орендної плати за користування земельними 
ділянками, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради". Департаментом міського господарства надіслано 130 листів-вимог щодо перегляду розмірів орендної плати. Станом на 1 липня поточного року загальна сума переукладених договорів становить 33,1 тис. грн.

Теги: штрафи тераси торгові точки

Залишити перший коментар на повній версії →