Закарпаття онлайн  »  Новини

Українських школярів екзаменували за твором закарпатця Кешелі

Учні 11-х класів склали іспит державної підсумкової атестації з української мови. Іспит відбувся у формі переказу. За результатом вибору варіанту завдання випускники написали переказ за текстом № 47 зі Збірника переказів для державної підсумкової атестації з української мови (стр. 80-81). Текст складався з 414 слів.

24 травня 2014р.

Цього року варіант переказу обраний з 53 текстів, що запропоновані у Збірнику переказів для державної підсумкової атестації з української мови. За результатом вибору варіанту завдання випускники написали переказ за текстом № 47«Війна закінчилася» (ст. 80-81). На виконання переказу учням було відведено 90 хвилин, протягом яких учні мали сприйняти на слух текст й докладно відтворити його в письмовій формі з урахуванням його смислової і структурної цілісності. Орієнтовно учням необхідно відтворити 70 % первинного тексту.

Автором уривку виявився наш земляк відомий письменник та драматург Дмитро Кешеля. Відрадно, що і вчителі, і учні сприйняли цей текст з особливими почуттями. Адже фрагмент твору Дмитра Кешелі називається "Війна закінчилася".

Теги: Кешеля іспит

Залишити перший коментар на повній версії →