Закарпаття онлайн  »  Новини

Антон Зелінський:„Так званий масовий вихід з „Нашої України” членів ужгородської організації партії — провокація”

Днями в близьких до закарпатськи БЮТу та Блоку Литвина ЗМІ з'явилася інформація про, начебто, масовий вихід партійців з рядів ужгородської "Нашої України". Як стверджує голова Ужгородської міської організації НСНУ Антон Зелінський, це провокація, організована не без допомоги "дружніх" політичних сил

20 червня 2006р.  · 4 коментар(ів)

— Те, що відбувається, — спланована провокація проти нашої партії. Організував її голова одного з місцевих осередків Іван Роман. Ми маємо інформацію, що зробив він це не без допомоги сторонніх осіб з інших політичних сил.

Після того, як він заявив, що члени його осередку мають претензії до керівництва нашої організації, я запропонував зібрати збори осередку і з’ясувати усі питання, які хвилюють партійців. Однак І.Роман не тільки упродовж трьох тижнів не зміг цього зробити, а ще й проігнорував конференцію міської партійної організації, де також можна було поставити усі болючі питання.

Натомість потому приніс 40 (а не 50, як заявлялося) заяв про вихід з партії, значна частина з яких — ксерокопії. Статут нашої організації передбачає власноручне написання заяви. Тому нині Контрольно-ревізійна комісія нашої організації з’ясовує чи справді їх писали вказані у заявах партійці.

Хоча перевірка триває, попередні її результати свідчать, що 23 члени партії, прізвища яких вказані у цих паперах, заявили, що ніяких заяв про вихід з партії не писали, тобто підписи на цих „документах” сфальсифіковані. Окремі заяви надійшли від осіб, які взагалі не є членами партії, або не перебувають на обліку в Ужгородській міській організації НСНУ. Деяких „протестантів”, які нині заявили про вихід, ще раніше було виключено з лав партії.

Днями з цього приводу висловляться члени Ради організації і дадуть оцінку діям І.Романа.
Залишити перший коментар на повній версії →