Замість Р. Офіцинського на посаді проректора УжНУ наразі працюватиме М. Лендєл, замість Ю. Перести - І. Король

Вони тимчасово виконуватимуть обовязки проректорів УжНУ, поки ще чинні проректори перебувають у довготривалій відпустці, повідомив сьогодні під час засідання Вченої ради в.о. ректора університету Володимир Смоланка.

Замість Р. Офіцинського на посаді проректора УжНУ наразі працюватиме М. Лендєл, замість Ю. Перести - І. Король

Як зазначив в.о. ректора під час виступу перед членами Вченої ради, з посади проректора звільнився Віталій Ніколайчук. Так само з посади директора ННІ комунікаційно-інформаційних технологій звільнилась і дружина колишнього ректора Федора Ващука Оксана Ващук. 

Тим часом, проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків Роман Офіцинський відбув у довготривалу відпустку. Тимчасово виконуючою обовязки тим часом, на його посаду призначено Мирославу Лендєл.

Крім того, у тривалу відпустку - до 3 червня - відбув також і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Переста. Т.в.о. натомість призначено Ігоря Короля.

Також було повідомлено про складання повноважень головою профкому Андріаною Завадяк. Обов'язки голови профкому поки виконуватиме Ростислав Воловчанський.

20 березня 2014р.

Теги: проректори, посади, УжНУ

Коментарі

Вилка дач 2014-03-23 / 10:32:19
ШАновні!
Більшість коментів направлені на те, щоб ми забули основних своїх "героїв" , а саме:
НІколайчук, Лемак, Височанський, Офіцинський, Шандор, Фенич, Переста.
Вони публічно перед колективом повинні вибач тиса.

Студент 2014-03-21 / 10:27:01
Підтримуємо Мирославу Олександрівну Лендьел!!!!

виборець 2014-03-21 / 08:51:48

Заради справедливості та якщо закон один для всіх.

На мою думку, колишній ректор та діючий депутат обл. ради пан Вегеш має публічно відповісти на деякі питання, не дочікуючись, коли їх задасть офіційний люстраційний комітет у майбутньому, коли прийметься ЗУ «Про люстрацію».
А саме:

- Що він особисто вирішив із скандальним питанням своєї «службової» квартири?

- Як він себе почуває у званні почесного професора, яке йому вручив Ф.Ващук відразу після свого обрання ректором УжНУ?

екс викладач 2014-03-21 / 08:20:33
Важкувато буде, якщо залишаться ті, кого Ващук встиг провести на посади в першому семестрі. Слід підняти протоколи Вченої ради, коли масово голосували за команду Ващука.

роман 2014-03-20 / 23:17:04
Важкувато буде новій команді - робота під прицілом критики і мало часу для результативності. Головне - менше шоу, популізму і охлократизму, бо революційна маса вимагає, отримує і забуває. А заручитися підтримкою треба реальною, осмисленою і на більш-менш тривалу перспективу.

Мирослава Лендьел 2014-03-20 / 22:31:43
Я не змінилася, а ще нас таких багато ! Дякую за підтримку

ара 2014-03-20 / 22:17:09
Не знаю, як зараз, але років 10 тому, Лендьел була чи не єдиною на кафедрі політології, хто не брав хабарі.

Адмін 2014-03-20 / 21:03:39
IN RE, не беріть на себе більше, ніж можете понести - відстежити IP на сайтs Закарпаття онлайн ви не можете апріорі. Якщо не хочете, аби вам заборонили доступ до коментування, більше не пишіть подібних дурниць.

Адмін 2014-03-20 / 20:59:58
Пані Мирославо, брудні анонімні коментарі на нашому сайті видаляються незалежно від чиїхось бажань. Повернути видалений коментар немає навіть технічної змоги.
Для того, аби не складалося враження, шо ви у змові з Адміністрацією чи боїтеся, достатньо і вашої відповіді. ))

Мирослава Лендьел 2014-03-20 / 20:51:17
Адміністратору: Я би була рада, якби Ви повернули коментар, що стосується мене - "чтоб дурь каждого была видна" - навіть, не має значення чия і якої IP адреси. А так буде враження, що я цього боюся чи у змові з Вами. Дякую !

IN RE 2014-03-20 / 20:37:45
Пані Мирославо. Повідомляю, що під ніком "викладач" виступає двоє осіб: Фенич та Офіцинський. Ми перехопили ІР. Ці придурки поняття не мають про це...
Так що не турбуйтеся. За обидвома прокуратура плаче...

Мирослава Лендьел 2014-03-20 / 20:27:59
Шановний пане викладач ! Маю дуже багато недоліків, однак, на щастя, епітет "взяточниця" до мене не пасує. Маєте факти ? Прошу оприлюднюйте, повірте мене заінтригували ! Було би добре, якби під ім'ям "викладач" я бачила людину, яка не прикривається ніком. Якщо маєте почуття честі, звичайно ! З повагою.

Віктор 2014-03-20 / 20:24:44
Дипломатичною мовою (інакше матюки): я занепокоєний рівнем освіти і загального розвитку коментаторів. Шановні, прочитайте свої дописи. Вам не ганьба?

*** 2014-03-20 / 20:00:22
Пане, ШАНОВНИЙ, Палінчак М., підтримайте позицію ;ніяких партій, ніякої релігії, ТІЛЬКИ ОСВІТА І ПРАЦЯ- ПРАЦЯ І ОСВІТА і все бубе гарно !.

викладач 2014-03-20 / 19:56:05


Коментар видалено. Адмін


випускник 2014-03-20 / 18:10:01
А коли прозвітують про "бізнес-здобутки"на ниві реформаторського підходу до наукових процесів(і не тільки!)в УЖНУ колишнього ректора професора доктора наук Ващука?

Читач 2014-03-20 / 17:58:35
А Палінчак здав ригоанальний квиток? Заяву на звільнення написав?

Ф.Г. 2014-03-20 / 16:24:10
А замість Сливки, котрий "подарував" Вегешу службову квартиру? На зарплату побудував хату та купив джип???

НОВИНИ: Соціо

11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками
23:14
/ 4
Рік Августина Волошина
» Всі новини