ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ з Майдану Незалежності (ВІДЕО)

02 березня 2014р.

Теги: Майдан, Грушевського

Коментарі

Народ 2014-03-04 / 17:35:07
В Википедии - кто Аксёнов.

22 декабря 2009 года на пресс-конференции в Симферополе заместитель председателя Верховного Совета Автономной Республики Крым Михаил Бахарев обнародовал информацию, согласно которой Сергей Аксёнов в 1990-е годы был причастен к организованной преступной группировке «Сэйлем», в которой проходил под кличкой «Гоблин».

«Господин Аксенов в середине 90-х годов был обычным бригадиром в организованной преступной группировки, он был известен в Крыму в криминальных кругах и милицейских по кличке «Гоблин»

Копча 2014-02-27 / 11:29:38
В В.Березному регіональні тітушки захоплюють районну раду

Elizabeth 2014-02-26 / 19:49:27
НЕ для публікації
Інформація по МВС в Закарпатській області

Зараз така ситуація, що кадрові зміни, які відбулися в міліції і прокуратурі Закарпатської області тільки стимулюватимуть хабарництво і злочини.

Новопризначений прокурор Турдай та начальни міліції Кайло покривають ряд провладних бізнесменів, та співпрацюють з корумпованими суддями, які пресуюють, в свою чергу, простих людей та дрібних підприємців.

Зокрема інфа, якою поділився житель с.Стеблівка в Закарпатській області Хустського району :

В селі є сільський голова Лукач, який займає службову посаду, паралельно ведучи бізнес. Завдяки бандитській схемі він відвів свій бізнес на родича, зайняв посаду, щоб чинити захоплення землі, та розприділення державних коштів через "відмивання" між своїми товаришами за відкати.

Паралельно Лукач дає "хабарі" суддям в м. Хуст, які дуже "жирно" живуть і почувають себе дуже добре за рахунок підтримки подібних "темних бізнесменів" задля закриття судових процесів з порушенням законів та справедливості. Подібні процеси, якщо доходили до Львівського апеляційного суду отримували діаметрально протилежні рішення, до тих, які виносили судді в м.Хуст. Суддів же покривають вищезгадані Кайло та Турдай.

Останні два починали карєру з м.Хуст - який по суті є розсадником "регіоналів та бандитів-рекетирів". Ще тоді зарекомендували себе як "недобросовісні взяточники , та корумповані службовці" . Але їхні посади давали їм змогу чинити тиск на тих, хто прагне справедливості та чесності в Хусті. Зараз же ці два "жуки" продвинулися в область. Їхня діяльність має підлягтися генеральній ревізії та перевірці, з можливістю вислухати людей, які мають відношення до закритих судових справ в м.Хусті та діяльності міліціїї в районі.

Таким чином - звертаюся до вас з проханням навести лад в Закарпатській області, та зокрема розібратись з Кайлом, Турдаєм, Лукачем та Хустськими суддями.

Історія в м.Хуст дуже сумна. Там зараз процвітають "регіонали" оббираючи простий люд. Зокрема мер відмиває дуже великі гроші на будівництві доріг і мостів, які по проектам в хорошому стані, а по факту в центрі міста - бездоріжжя. Жителі провінційні і терплятьце знущання, але нам потрібна ваша допомога і підтримка.

Будь-ласка донесіть цю критично важливу інформацію по Закарпаттю до активістів та органів ді ПС.


ПЕТРО 2014-02-19 / 23:35:51
януческо партию ригіоналів на палю!!!І НІ ЯКОЇ ПОЩАДИ!!! ДІСТАЛИ НЕ МА ЇМ ПРОЩЕНЯ!!!Я ЗАВТРА БУДУ НА МАЙДАНІ!!! І ПРОСТІТЬ МЕНІ ЛЮДИ ДОБРІ ЯКЩО Я ЗАГИНУ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ!!!

СЛАВА ГЕРОЯМ! 2014-02-19 / 01:56:54
Потрібно всім повстати, щоб вони не лише побачили, а й відчули наш протест на своїй смердючій кривавій шкурі. МИ - ЄДИНІ!!! Разом - СИЛА!!! Не можна сидіти і трястися, що може бути війна чи прийде БЕРКУТ ЗАХАРченка. Нас ведуть до тиранії. Не дозволимо це пережити нашим дітям! Вперед до вільної Європи, Україно!
(А попєрєднік, між іншим, вже євроінтегрувався))

Василь 2014-02-18 / 22:37:07
потрібні санкції на партію регіонів!!!! вони тоді зачіхаються!!

Roma 2014-02-18 / 20:34:04
Віра ся з тобой повністю зголен

Roma 2014-02-18 / 20:31:12
Ви чо дебили счас будет война как в авганистане и вот посмотрите ш

mykola 2014-02-18 / 20:11:00
Janukovyč je pohana paskuda. Prezydent vbyvcja. Honduras zekovskyj. Putinova vonjučka.

mykola 2014-02-18 / 18:51:48
Janukovyč je ČURAK

mykola 2014-02-18 / 18:50:46
Ukrajinci poviste zlodija i bandytu Janukovyča.

mykola 2014-02-18 / 18:49:44
Januk je paskuda

mykola 2014-02-18 / 18:48:24
Janukovyč bude povišenyj.

mykola 2014-02-18 / 18:47:31
Janukovyč je skotyna i bude povišeny

українець 2014-02-09 / 19:15:01
УкраЇнці потребують захисту європеської поліції від Беркуту

Іван 2014-02-08 / 15:30:34
-Янукович не має морального права далі бути президентом. На його руках кров невинних жертв розгону мирної студенської демонстрації, затримання активістів Євромайдану, побиття й калічення сотень людей. Він ховає від відповідальності злочинців у погонах, котрі катували-роздягали козака. Тому Віктор Кривавий повинен зійти з політичної сцени.

віра 2014-02-02 / 18:53:45
схаменіться люди! завтра буде пізно! згадайте казочку про двох козликів!

СТРИЙко 2014-01-31 / 11:14:57
Гнати таких погіршувачів у шию! Вони вміють лише вбивати і викрадати людей! Подивіться, що вони зробили з Булатовим, Чорновол... Всіх навіть не перелічити... За Україну без ялинковича!!!

Володя 2014-01-28 / 15:53:36
Дорогi украинцi-закарпатцi
Подивиться як ви живете, працюете на хабарі чиновникам та ликарям убивцям, Ви платете за все навiть за роботу пiсля навчання, якщо захворiете без грошей вас нелiкуватимуть.Самим немае на нормальне життя,a ви ще будете носити цим шакалам?? Так? Тодi будете вічними рабами.Підніміться з колін люди добрi,прямуйте за кращим майбутнiм для своiх дiтей скажить свое я.

scorp 2014-01-27 / 00:29:18
Мустафа молодець постав того патлатого на місце

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини