Копча Володимир Юрійович обвинувачується у створенні організованої групи, керівництві підготовкою та вчиненням її членами незаконного переправлення осіб через державний кордон України, а також безпосередній участі у скоєнні злочину цією групою.
Копча В. Ю. зареєстрований за адресою Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. Набережна, 20, однак за цією адресою не проживає, від слідства ухиляється.
У випадку, якщо кому-небудь відоме місце знаходження Копчі Володимира Юрійовича, просимо терміново інформувати чергового по Управлінню СБ України в Закарпатській області, тел. (0312) 61-31-00 або чергового по Управлінню СБ України в Івано-Франківській області, тел. (0342) 52-22-95 (цілодобово).
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Володимир Копча є фіґурантом вбивства у Великому Березному. Сама справа Копчі вже стала одним із символів корумпованості закарпатської міліції. При спробі затримання Володимир Копча за дивних обставин втік від міліції через вікно першого поверху босим по снігу. Аналогічно за дивних обсавин суд випустив на свободу сина В.Копчі Юрія, який також був причетним до зазначеного вбивства.
Коментарі
Диніс грігін мав померти
То всьо Юрка віноватий, нашто вун до**ався до копчі в форсажі
Копча В Ю да він займався контрабандою,але нада того малого ублюдка посадити,а то ніякої справедливості немає,він на Х6 літає і це так має бути,а мусора беруть бабло лише і сміються,треба Ставити всіх на місце,ментів суддів прокурорів і т д. Копча сидить вдома і нихто його нешукає.
Як же Копча Ю. причетний до вбивства? Нічого не переплутали? Це серйозне видання чи збіговисько маразматичних бабусь? Намагаєтесь правду виборити брехнею? Чотирьох знаків питання достатньо, щоб надалі перевіряли,що пишете, Шановні "правдолюби".
Afiget v shozi vid Ukr, milizii dobra ne byde :-(
попередник Мусарни Русин через Коновала бабло отримував немале.й регулярно уд Капчьоного
Якщо притиснути копчу за яйця, то ниточка приведе у мусарню. От тому вони його так давно ловлять і зловити не можуть.
Цікаво яка сума премій правоохоронців за 2 роки розшуку."Премія -грошова винагорода ,за успішну трудову діяльність ".
Ублюдки з т.зв "силових структур" не тільки кормилися з Копчових рук, але і були частиною ланки у системі переправки мігрантів за кордон. Як вірно підмітив "а що ся стало" певно видоївши відмороженого дурня СБУшники вирішили і собі взятися за розслідування Вовиних подвигів. Та для Вови ситуація тепер як в анекдоті, якшо весною не посадять то восени приберуть, щоб не бовкнув чого лишнього.
Отакоi
а чий просрочив платежі, два роки не шукали, напевно платив, а тепер резко ся взяли.
а хіба суд визнав дану особу вбивцею?
Нарешті може щось рушиться з міста, скільки можна громаді брехати та лапшу на вуха вішати, що він у розшуку, коли односельці знають більше де цей невіглас...
Вже 2 роки як він у розшуку і нічого..син спокійно собі по березному на ниві літать, жона його у бізнесі ся крутить