Закарпаття онлайн  »  Новини

У Різдв'яне Повечір'я у Малоберезнянському монастирі виступив вертеп (ФОТО)

6 грудня 2014 р., протоігумен Василіянської Провінції Святого Миколая, Високопреподобний отець Павло Райчинець ЧСВВ, очолив Велике Повечір’я з Литією в монастирському храмі при Провінційному Осідку Отців Василіян в Малому Березному, у співслужінні з намісником о. Даниїлом Дербалем ЧСВВ та о. Андрієм Белеканичем ЧСВВ.

07 січня 2014р.

У Навечір’я празника згідно з церковною традицією, за якою кожна домівка стає «духовним Вифлеємом», монаша спільнота зібралася на спільну святу вечерю, на початку якої було зачитано привітання протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата, Всесвітлішого отця Ґенезія Віомара ЧСВВ, після чого ченці за вечерею прославляли новонародженого Христа колядою.

На Велике Повечір’я з Литією, яке розпочалося о 22.00, численно зібралися парафіяни монастирського храму, до яких в кінці богослужіння протоігумен звернувся також з привітальним словом.

Опісля, молодіжна спільнота, що діє при Малоберезнянському монастирі, виступила з Різдвяним Вертепом, під час якого усі разом возвеличували празник Народження Божого Сина.

Теги: Різдво василіяни вертеп

Залишити перший коментар на повній версії →