Закарпаття онлайн  »  Новини

Потративши 120 мільйонів на квартал у Тереблі, Ледида вже готовий "освоїти" наступні на спорудженні алергологічної лікарні

Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-центрі Закарпатської ОДА.

20 листопада 2013р.

– Уже є постанова Кабміну про виділення з державного бюджету коштів на проектування та будівництво підземних відділень алергологічної лікарні у межах Тереблянського купола покладів кам’яної солі. На сьогодні вже проведено тендери та укладені договори з проектантами, - зазначив Олександр Ледида у вівторок, 19 листопада, під час відвідин новозведеного житлового масиву у Тереблі разом з віце-прем’єр-міністром України Олександром Вілкулом..

– У межах проекту планується будівництво тут, у Тереблі, підземних відділень лікарні з можливістю видобутку солі, адже це необхідно для повноцінного лікування. До того ж, реалізація такого масштабного проекту дозволить створити нові робочі місця, розбудувати інфраструктуру, покращити туристичну привабливість регіону... Перший етап – будівництво сучасного кварталу для переселенців із Солотвина – успішно завершено. Сподіваюсь, до виконання другого – а це зведення лікарні, - зможемо приступити якомога швидше, - резюмував О.Ледида.

Теги: Теребля алергологічна лікарня Ледида

Залишити перший коментар на повній версії →