Закарпаття онлайн  »  Новини

Керівництво УжНУ через Медіацентр висловило претензії до влади через затримку коштів

При цьому ректор УжНУ є членом партії, що несе відповідальність за стан справ у державі.

24 жовтня 2013р.  · 4 коментар(ів)

Колектив Ужгородського національного університету стурбований ситуацією, що склалася впродовж останнього календарного місяця: при достатній кількості коштів на рахунках вишу (на 23 жовтня їх залишок становить 17 846 138, 96 грн) головне управління Державної казначейської служби України в Закарпатській області затримує переказування грошей на заробітну плату за рахунок коштів спеціального фонду на загальну суму 1 172 614, 34 грн ще з 9 жовтня.

За інформацією бухгалтерії, в обласному казначействі перебувають платіжні доручення університету на загальну суму 5 042 984, 16 грн.

Як повідомляє Медіацентр УжНУ, з приводу цієї проблеми керівництво вишу неодноразово зверталося листами на адресу Кабміну, Державної казначейської служби України та її головного управління в нашій області щодо сприяння з її вирішенням. Проте й нині питання не закрите.

Керівництво університету висловлювало хвилювання з цього приводу на засіданні Вченої ради, що відбулося 17 жовтня цього року, і її члени підтримали стурбованість наявним станом.

Як відомо, ректор УжНУ Федір Ващук є членом Партії регіонів, яка є правлячою в державі, а тому повністю несе відповідальність за існуючий стан справ.

Теги: УжНУ

Залишити перший коментар на повній версії →