Закарпаття онлайн  »  Новини

Уряд Азарова розділив закарпатські крихти з донецького столу на округи "регіоналів"

3 липня на засіданні Кабміну прийнято розпорядження “Про перерозподіл деяких видатків та передачу бюджетних призначень, передбачених у 2013 році Міністерству фінансів ”. Загалом урядовці перерозподілили понад 348 мільйонів, Закарпаття отримало лише 2,5% від цієї суми – 9 мільйонів.

22 серпня 2013р.  · 3 коментар(ів)

Втім, і ці мізерні кошти, розподілені виключно на округи, де минулоріч перемогли "регіонали" Василь Ковач, Михайло Ланьо та Іван Бушко.

Третину суму,  три мільйони виділено на виноградівсько-берегівський  округ нардепа Бушка. Будуть ремонтувати дитсадки в Дюлі, Вербовці, школи в Оросієві, Вільхівці, Берегові, спортмайданчик у Виноградівській школі №4. 400 тисяч підуть на ремонт дороги в урочищі «Віннички».

З з мільйонів на округ Ковача трохи більше мільйона отримало село, де проживає "губернатор" Ледида – Барвінок. Тут за державні гроші будуть проводити систему водопостачання та водовідведення. «Перепало» й Ужгороду – 821 тисяч на вуличне освітлення, 263 тисяч на капремонт дитсадка №40.Також ремонтуватимуть клуб в Оріховиці, дитсадки в Есені, Великих Геївцях.

На округ Михайла Ланя - Перечинщина, Міжгірщина, Свалявщина, Великоберезнянщина, частина Мукачівщини - теж виділили три мільйони. Втім, за рішенням депутата, гроші отримають лише чотири села Мукачівського району. Більше півмільйона виділено на три дороги в Чинадієві, два мільйони на підуть на ремонт дороги протяжністю трохи більше кілометра Буковинка-Кучава, що на Мукачівщині. Гроші також підуть на будівництво газопроводу в Кленовці.

На населені пункти, які входять до округів,  де депутатами обрані представники Єдиного Центру – Віктор Балога ( Мукачівщина, частина Берегівщини та Іршавщини), Павло Балога ( Хустський, частина Тячівського та Іршвського) та Василь Петьовка (Рахівський та частина Тячівського районів) уряд не виділив жодної копійки.

Теги: бюджет регіонали

Коментарі

ара 31.12.2013 / 18:42:30
треба зробити сайт і оприлюднювати там імена всіх тих скотів котрі розносили гроші за блюка, бушка, коавача і продавали майбутнє своїх за 100 гр від донецьких ублюдків
Пуфикк 22.08.2013 / 15:26:54
Чтоби ети ригго аннали кушали только то шо украдут сейчас и ихние дети и внукии
сорри 22.08.2013 / 13:12:00
Ще рік потерпимо... Хоча, відчуваю, все це донецько-регіональне свинство може скінчитися швидше, ніж це передбачено нормами виборчого законодавства.
Залишити коментар на повній версії →