Еспозиція розмістилася у двох залах, де представлено живопис та різьбу по дереву, що найпоширеніші в гірському краї останні кілька десятиріч.
Юрій Глеба, начальник управління культури Закарпатської ОДА, на відкритті виставки відзначив, що вона наймасштабніша з всіх за участі Міжгірщини, що коли-небудь проходили в стінах музею. Зауважу, що Спілка заснована 2006 року і за цей період провела десятки пленерів та виставок як вдома, так і за кордоном.
На виставці найповніше представлена творчість відомого митця Закарпаття Михайла Кінча, який репрезентував живопис та різьбу по дереву. Очевидно, що митець працює у руслі традицій крайової школи малярства, як і більшість учасників виставки. Чітко прослідковується вплив на їхню творчість таких відомих майстрів, як Юрій Герц, Володимир Микита, Іван Шутєв, Василь Сабов. Осібно сприймаються полотна О.Орищука та І.Бізоні – міжгірських Сезана та Шагала. Орищука серед інших вирізняє яскрава експесивна манера письма, гарне чуття колориту. У картинах Бізоні живуть легенди та казки Карпат. Його полотна – своєрідна поетична розповідь про наш край.
У виставці також взяли участь М.Покорба, Л.Запотічний, В.Шиндра, В.Сенько та інші митці.
Самобутню етнічну атмосферу та святковий настрій на виставці створював фольклорний колектив Міжгірського районного будинку культури (керівник Вікторія Янчик).