Закарпаття онлайн  »  Новини

Ужгородський гурт "Триста8ісім" добирається на концерт до Тернополя крізь замети

Фолк-рок гурт “Триста8ісім” із Ужгорода, який сьогодні, 15 березня, має виступати в Тернополі, зараз в дорозі бореться зі стихією.

15 березня 2013р.  · 4 коментар(ів)

Музиканти мали приїхати в Тернопіль о 14.00, але затримуються через снігову стихію.  Хлопці добираються своїм мікроавтобусом. Вони вже переїхали перевал Латірка, що на краю Закарпатської області і повільно, але впевнено просуваються у напрямку Тернополя, каже організатор концерту Володимир Пасяка.

- Хлопці їдуть у хорошому настрої, по дорозі з заметів витягують легкові машини, – продовжує організатор. - Вони їдуть, щоб подарувати нам живу енергійну музику з божевільними балканськими ритмами. Тож концерт повинен відбутися при будь-якій погоді! Хлопці вірять, що непогода нас не злякає і ми прийдемо на їхній запальний концерт.

Балканська вечірка з гуртом “Триста8сім” в пабі Patrick РЦ Amsterdam має розпочатися о 21.00. Ця ватага буде презентувати свій перший альбом - “Перча”. Вхід – 30 грн

 

Теги: Триста8ісім Тернопіль

Залишити перший коментар на повній версії →