Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті одна з найменших кількостей тих, хто зареєструвався для ЗНО

На сьогодні Донецька область є лідером серед кількості абітурієнтів, які бажають взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила директор українського центру оцінювання якої освіти Ірина Зайцева.

04 березня 2013р.  · 4 коментар(ів)

 

За її словами, в Донецькій області на участь у ЗНО зареєструвалось 19 569 осіб, а це 7,5% від загальної кількості зареєстрованих. На другому місці Дніпропетровська область, де на участь у ЗНО зареєструвалось 19 126 осіб. На третьому місті Львівська область, в якій зареєструвалось 15 888 осіб. Найменша кількість зареєстрованих в Закарпатській і Чернівецькій областях та в Севастополі.

“Ніякої трагедії тут немає. Це пов’язано з кількістю випускників шкіл і в цих областях кількість випускників є найменшою”, -- сказав І.Зайцева.

Як повідомлялося, на участь у ЗНО зареєструвалось трохи більше 260 000 осіб. І.Зайцева також нагадала, що завтра останній день реєстрації на участь у тестуваннях.

 

Теги: ЗНО випускник тестування

Залишити перший коментар на повній версії →