"Карпати" і "Говерла" у Львові зіграли внічию – 1:1

Сьогодні, 21 жовтня, на стадіоні "Україна" у Львові у рамках 12-го туру Прем'єр-ліги України відбувся матч між командами "Карпати" (Львів) та "Говерла" (Ужгород).

ФК «Карпати» - ФК «Говерла» 1:1 (0:1)

Арбітр: Олександр Дердо

Львів: Мисак, Мілошивіч, Ксьонз (Кополовець 59), Ощипко, Кенія (Худобяк 83), Балажець, Штіліч, Касян (Гладкий 45), Озарків, Лукас, Даушвілі

Головний тренер: Ніколай Костов

Ужгород: Бабенко, Райчевіч, Єлісеєв, Трухін, Макаренко, Єдігарян (Печенкін 70), Бордіян, Малішич, Одонкор (Ситнік 58), Балафас, Ле Таллек (Тодоров 85).

Головний тренер: Олександр Севідов

Гол: 0:1 Райчевіч 45 хв., 1-1 Гладкий 56 хв.,

Дуже важливе випробування чекало на нашу команду у Львові. У турнірному становищі команди йдуть на сусідніх 14 та 15 місцях, а значить - програш для нашої команди міг би вважатися роковим.

Перші хвилини матчу виявились дуже спокійними. Гра в основному проходила у центрі поля і не принесла жодних дивідендів обом клубам.

Перший небезпечний момент виник на 10 хвилині біля наших воріт. Лукас з дальньої дистанції пробив прямо в руки Бабенку. Після цього моменту гра почала набирати обертів. «Карпати» на правах господарів володіли м’ячем і створювали моменти біля наших воріт. Та, на 18 хв. зв’язка Одонкор -Ле Таллек нагадала львів’янам про свою присутність на полі. Одонкор навісив у карний майданчик на Ле Таллека, який дивом не переграв Мисака з двох метрів. Ближче середини тайму команди увімкнулися повністю. В основному кращими в атаках були господарі. Удар Стрініча пролетів повз стійку. Постріл Ксьонза парирував наш голкіпер Бабенко.

На 40 хв. Кенія хотів вразити наші ворота з тридцяти метрів, але м’яч полетів далеко на трибуни. Через дві хвилини Лукас вийшов сам-на-сам з нашим голкіпером і вирішив артистично впасти, тим самим імітуючи штрафний, але головний арбітр на такі дії гравця «Карпат» не повівся. Під завісу першої половини наші футболісти провели феноменальну атаку, яка завершилась голом. Трухін навісив до карного майданчика, а Райчевіч її замкнув 0:1. Перший тайм закінчився на користь «Говерли».

Другий тайм розпочався з активних дій львів’ян. Вже на 46 хв. Ксьонз отримав жовту картку за симуляцію. На 47 хв. Гладкий пробив в стійку, а на 54 Кенія потряс вже нашу стійку потужнім ударом. Такий перебіг подій сповіщав лише про одне – гол назріває. На 56 хв. Штіліч віддав пас на Гладкого, який переграв нашого голкіпера. Після того, як «Карпати» зрівняли рахунок гра заспокоїлась. Але відчувалась якась неорганізована дія наших футболістів. Гравці помилялися при передачах, перетягували м’яч, в захисті почалися утворюватися вільні коридори.

Матч завершився з рахунком 1:1: для нашої команди це очко дуже важливе. Наступний матч для ужгородської команди буде домашнім проти «Кривбасу». Будемо сподіватися на перемогу нашої команди.