Закарпаття онлайн  »  Новини

Ужгородка відправиться на острів Кріт, щоби позмагатися з 50 красунями світу

Ужгородка Анжеліка Лях представить Україну на Міжнародному конкурсі краси "Міс планета 2012" ("Miss Global 2012").

01 жовтня 2012р.  · 2 коментар(ів)

 

Анжеліка зізналася в тому, що дуже хвилюється і довго готувалася до конкурсу, і що для неї велика честь представляти Україну на змаганні такого рівня.
 
- Я буду використовувати у своєму арсеналі, доброту, щирість і добру посмішку, - розповіла Анжеліка Лях.
 
У 88-му конкурсі "Міс Планета 2012" візьмуть участь більше 50 красунь світу. Нинішній конкурс краси пройде на острові Кіпр. Анжеліка вперше представить Україну на міжнародному рівні.
 
18-річна студентка медичного вузу Анжеліка Лях в 2012 році вперше взяла участь у конкурсі краси - Міс Ужгород і відразу отримала два титули - II віце-міс та Міс фото.

Теги: Лях красуня конкурс

Коментарі

ROS 03.10.2012 / 19:21:40
Побажаєм перемоги !
яна 01.10.2012 / 16:22:46
гарненька...
Залишити коментар на повній версії →