Як фотолюбитель-непрофесіонал завжди наклацаю, а потім навіть не подивлюся, що вийшло. Ось надибав у архіві на власні фотки з фестивалю "Червене вино"-2010 у Мукачеві. Там проводили ще обласний фестиваль вертепів. Мої діоптрії трохи були затуманені дегустацією, отже не дуже критикуйте... А загалом мені здається немає нефотогенічних людей. Головне - це настрій!
Це малий чортик, чортенятко. Чомусь дуже сумне...
А цей блакитноокий легінь - хіба не зводив колись з розуму сільських дівчат.
А ось і дівчата!
Звісно, і хлопці різними бувають...
Принци на білому коні і навіть демони...
Таке воно свято - для деяких сумне, а для інших веселе...
Головне, аби людям подобалось.
Коментарі
Истинна "Антропология русинов" Яноша Гашпара.Міттедиранська , алпейська й динарська раса .Де сьте ся так наблатикали ?
Саша,молодец! Классные жанровые портреты. Как иногда говорится, многослойные....
Ти на фото теж нічого :)
Пані Ірині. Щиро дякую! Дуже хочемо прочитати вашу книгу, але у Берегові вона не продається.
Таки дочекалася. Відкрилися. Фото просто чудові, Саша. Ти, без сумніву, фотопортретист. Мав би на цьому гроші заробляти:)))))))))))))
...із дзвониками - супер)
Блакитноокий легінь мабуть син принца на білому коні? А дівчатка, з такими круглими, круглими личками, як і писанки з полтавської україни. Дуже цікаві фото!
і справді фотогенічні, Сашку!)
люди - це дійсно найцікавіше з усіх явищ природи)
я тут зрідка на дозвіллі копирсаюся у "Його гігабайтах" - такі типажі!!!)