работа фотограф Одесса , погода в Нежине на 10 дней , новости ужгорода

    Понеділок, 15 березня 2010р.       Останнє повідомлення: 01:17   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Закарпаття онлайн

        » RSS 2.0   » ДОСЬЄ  » ФОТОГАЛЕРЕЯ
         » БЛОГИ   » АРХІВ      Add to Google
 
          » написати редактору
українською  Новости Закарпатья, русская версия  

Закарпатські вогнеборці врятували життя власника палаючої квартири

Закарпатські вогнеборці врятували життя власника палаючої квартири

Над ранок, 3 лютого, через необережність під час паління власника, горіла квартира в одній із хустських багатоповерхівок.


Про це "Закарпаття онлайн" повідомили в Центрі пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області.  
 
Тривожний виклик до місцевих вогнеборців надійшов від стурбованих сусідів, які відчувши запах диму, звернулися за допомогою.  

На місце події оперативно прибули рятувальники СДПЧ-10. Потрапивши до помешкання виявили там власника, якого негайно евакуювали з палаючого помешкання. Менше ніж за півгодини загорання було ліквідоване. За попередніми підрахунками завдана матеріальна шкода складає п’ять тисяч гривень. Загрози життю чоловіка немає.

 
 


04 лютого 2010р.  19:05

постiйна адреса статтi: http://zakarpattya.net.ua/ua_news_55711.html

теги: вогнеборці, паління, горіла, палаючий, загорання



Подібні новини:

За минулу добу на Закарпатті сталося 5 пожеж
За минулу добу на території Закарпатської області сталося 5 пожеж, економічні втрати від яких склали 7 тисяч 300 гривень. Зафіксовано 1 хибний виклик оперативно-рятувальної служби.
В Ужгороді дотла згорів "Опель", що перебував на ремонті (ДОПОВНЕНО, ФОТО)
Днями ремонт "залізного друга" закінчився для 58-річного автолюбителя пожежою, внаслідок якої він був госпіталізований до Ужгородської ЦРЛ з опіками верхніх кінцівок ІІ ступеня, а його старенький OPEL KADETT був повністю знищений вогнем.
В Ужгороді біля будівель облдержадміністрації та ГУ МВС горів Mercedes-Benz ML 320
Сьогодні, 18 лютого, близько 21.00, в Ужгороді на вулиці Ломоносова, під будівлею Закарпатської облдержадміністрації і в 50-ти метрах від Головного управління МВС України в Закарпатській області, спалили джип - Mercedes-Benz ML 320, з державними номерними знаками АТ 0542 АТ.
В Ужгороді горів столярний цех
В ніч на 16-те лютого, на вулиці Загорській, що в Ужгороді, вогнеборці ліквідовували пожежу в столярному цеху.
На Закарпатті вчора сталися 3 пожежі
За минулу добу на Закарпатті сталося 3 пожежі, матеріальні втрати від яких склали 24 тисячі гривень. Зафіксовано 1 хибний виклик підрозділів оперативно-рятувальної служби.

Закарпаття онлайн « на головну




Правила поведінки у рубриці коментарів

Користувач:
Повідомлення:
Введіть число (649):


Коментарі з даної теми відсутні, висловіть свою думку