Оприлюднено результати першого соціологічного опитування по "ужгородському" округу

Щойно Віктор Пащенко, керівник Закарпатського інститут політичних досліджень, у прес-центрі "Закарпаття" оприлюднив результати незалежного опитування по виборчому округу №68 .

Оприлюднено результати першого соціологічного опитування по "ужгородському" округу

В опитуванні, проведеному 11-13 серпня по Ужгороду та ужгородському районі, взяли участь 697 респондентів. Віктор Пащенко зазначив, що ці дані "ще ні про що не говорять", адже, в залежності від майбутньої кампанії та інших чинників, результати можуть кардинально змінитися. Соціолог зазначив, що, для точнішої картини, було б непогано провести аналогічне дослідження в середині вересня. 

 

15 серпня 2012р.

Теги: Пащенко, дослідження, вибори

Коментарі

песиміст 2012-08-20 / 13:48:26
Чи може хто небудь пояснити як правильно називати тих, хто за кілька років поміняв до 10-ти партій:"Політичні хамелеони, політичні повії, чи політичні курви"??? Може досить говорити про них. Які з них депутати. Вони вміють тільки брехати і красти.

патологоанатом 2012-08-16 / 15:00:56
Очевидно суспільство готове реанімувати політичні трупи з метою остаточно задихнутися в смороді аферистів,брехунів і злодіїв.Не потрібно багато розуму , щоб зробити висновки про морально-етичний,інтелектуальний і освітній рівень трійці "лідерів", але питання здорового глузду залишається відкритим.

ЦВК 2012-08-15 / 23:02:33

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

антиРата 2012-08-15 / 21:54:50
Рата вже пробував підім"яти під себе ужгородську "Батьківщину" - нічого з того не вийшло.

пенсіонер 2012-08-15 / 21:50:57
залишилось ратушняку вступити в батьківщину і перемога буде за нами

О.Д. 2012-08-15 / 17:51:44
2Рижий

Дуже зручно, ховаючись під ніком, говорити з розумним виглядом про "достовірні джерела" і робити слизькенькі натяки... :(

Мирослав 2012-08-15 / 17:51:31
Достатньо правдиві соціологічні опитування...

фаттю 2012-08-15 / 17:31:04
За чучку. за нашого, ипного фаттю!

Віктор Пащенко 2012-08-15 / 17:28:32
А чому Ви боїтеся назвати ці достовірні джерела?

сорри 2012-08-15 / 17:28:10
Ратушняк зовсім не рвався у мери. Він просто потратив сотні тисяч гривень на виборчу кампанію просто так, як хобі. Бо йому подобався сам процес... :))))))))))))))))))

Рижий 2012-08-15 / 17:22:20
3,6 Наша Україна і 3,6 Комуняки!? Так співпало? Або така соціологія, або кількість опитаних склала не 697, 69,7 респондентів. Є деякі достовірні джерела про те як Пащенко робить опитування (точніше від кого він це все бере...

Патріот 2012-08-15 / 17:08:27
Ратушняк не сильно рвався в мери 2010 року, а дав можливість ужгородцям до кінця зрозуміти раз і назавжди хто такий Погорелов,результат безлаборного керування на лице.

П******* 2012-08-15 / 15:47:41

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Патріоту 2012-08-15 / 14:56:05
А що Ратушняк - правильний вибір ? Його час вже пройшов. Якщо б йому вірили то не вибрали би іншого мера!

Рената 2012-08-15 / 13:35:14
А яка зараз вартість "інших чинників" цікаво?

Володимир 2012-08-15 / 13:17:59
Цікавий список...А Михайло Лаба звідки взявся? Він же ж не кандидат. Ратушняк на першому місці:)))) Про Сербайла взагалі "забули" опитувати напевно.

Патріот 2012-08-15 / 12:37:20
Браво Сергій Миколайович, невже нарешті громада доходить до розуму, і робить правильний вибір.

Соціолог зазначив 2012-08-15 / 12:33:28
14.8% +6,5% ЩЕ НЕ ВИЛІКУВАЛИСЬ!!!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини