Балога закликав Ющенка не тягнути за собою політичних лузерів

Про це йдеться у записі міністра в його профілі у соціальній мережі Фейсбук.

Балога закликав Ющенка не тягнути за собою політичних лузерів

"Особисто з Віктором Андрійовичем піднімався на різні вершини. На найвищі гори України, на високі щаблі українського політичного Олімпу. Скажу більше, мав за честь бути разом з ним, - пише міністр. - Але! У 2009 році в нас виникли перші розбіжності, чи йти йому на президентські вибори 2010 року. Зараз дивлюсь, що ВА зібрався на виборчу кампанію до ВРУ. Це вибори, в яких його битимуть і зліва, і справа. Він цього не заслуговує". 

Віктор Балога закликав: "ВА, станьте над усім, будьте вище. Знаю, що Ви великий українець. Ваша головна мета - незалежна і сильна Україна. Не йдіть на ці вибори. Вони також не Ваші (як і у 2010 р.). Вас не зрозуміють".

"Прошу Вас не вести на вибори різних лузерів. На крайній випадок, якщо хочете бути в парламенті - то обирайтеся по мажоритарці. Це буде на користь і владі, і опозиції, і що головне - Україні, - вважає міністр".

24 липня 2012р.

Теги: Балога, Ющенко

Коментарі

Вано 2012-07-26 / 22:04:13

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Demon Killer 2012-07-26 / 15:57:43
Балога ще досить толерантно й делікатно висловився про Ющенка. Незалежно від симпатій чи антипатій (у мене до Балоги відверта антипатія) треба визнати, що Балога - політик сильніший і успішніший, ніж Ющенко. І Ющенка, і Балогу можна трактувати як політиків, які в 2010 р. зрадили українські інтереси. Але не варто лаяти їх примітивними словами й не бачити, наприклад, у Балоги реальних сильних сторін.

Рома 2012-07-26 / 10:10:14
Та май совість і благодарность якусь уйко Балога. Та тебе Ющенко витяг на найвищі щабелі. Та ти краще йому типірь поможи, а не лий на нього. Задумайся лузер!

Alex 2012-07-26 / 07:36:52
Baloha klasss

Таня 2012-07-25 / 22:46:23
Оооо,так політичний лузер це Балога прямо в яблучко попав, молодець, що зумів визнати ким він є насправді!!!

lion 2012-07-25 / 09:39:47
А шо - не прав Балога? Казав му в 2010 - не йди! всі розуміли, шо треба було підтримати юлю, а не горилу безграмотну. І тепер прав Балога повністю. Я не вообще про ЄЦ і ВІ. А по конкретному питанню...

Ужгородка 2012-07-24 / 19:41:57
Про лузеров вспомнил - это про себя-любимого что-ли ??? Надо же, на 100 % самокритично, неужели прозрел ??? Дай-то бог ...

помаранч 2012-07-24 / 18:44:04
затаїв обіду за те шо партію Єц не прийняли в компанію лузерів от і плюється

Арет 2012-07-24 / 18:11:13
Тера. А тепер теж саме,по відношенню до себе,коханого. Очима ваших друзів,соратників які зараз не з вами.

джон 2012-07-24 / 18:10:19
Якщо Балога такий експерт у лузерах, то хай запросить Ющенка до своєї маріонеткової партії ЄЦ, цікаво, чи погодився б на це Ющенко, якому Балога ще донедавна був політичним соратником, або ж Ющенко ЄЦ теж зможе віднести до політичних лузерів?

Тера 2012-07-24 / 17:43:18
Щось я не розумію, Балога просто лиє на всіх бруд, а що сам такий чистий.

Чого ж ви пане Балога йдете на вибори?! хіба ви не політичний лузер?! Ви тільки те і вмієте робити, що просто виливати бруд на конкурентів, а колись це були ваші друзі (Ющенко, Медвечук, Різак... - всі ці люди були вам близькі).

василь 2012-07-24 / 17:13:58

Те саме, але без хамства, будь ласка. Коментар видалено. Адмін

в контакте 2012-07-24 / 17:05:31
А шо Балога спілкуєся з пресою лиш через Фейсбук?

Cleo 2012-07-24 / 16:55:17