Уже відоме прізвище власника будинку на Закарпатті, куди веде контрабандний тунель

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив т.в.о. начальника Чопського прикордонного загону, начальник штабу, підполковник Віктор Потетенін. При цьому прізвище називати відмовився – «в інтересах слідства й інших заходів, що нині проводяться».

Уже відоме прізвище власника будинку на Закарпатті, куди веде контрабандний тунель

Як повідомляло Закарпаття онлайн, кримінально поліція Словаччини виявила підземний тунель, яким ймовірно переправлялись контрабандою сигарети. Як повідомив Віктор Потетенін, «одразу було проведено спільну прикордонно-представницьку зустріч, в ході якої вивчено структуру лазу, проведено моніторинг ділянки. Лінією державного кордону фахівці по маршруту слідування тунелю вийшли на приватне помешкання в Ужгороді по вул. Запорізькій».

Нині довкола будинку виставлено цілодобове чергування, проводяться слідчі дії по встановленню осіб, які проживають у будинку. Також помешкання вивчається з метою знаходження входу в тунель.  

Попередньо встановлено, що діаметр підземного лазу складає до 90 сантиметрів, глибина коливається в межах 5-6 метрів, у довжину тунель тягнеться приблизно на метрів 700. «Скільки часу діяв тунель, наразі невідомо: від правоохоронних органів поки не надходила так інформація. Стосовно того, як тунель був прокопаний, пропрацьовується кілька версій. Йдеться про те, що для створення тунелю використовувались комунікації старих часів, або лаз був зроблений «з нуля». І в такому разі роботи мали проводитись тривалий час: судячи з того, як тунель був обладнаний, спорудження його мало зайняти 2-3 роки мінімум», – розповів Віктор Потетенін.

Випадок виявлення підземного тунелю у західному регіоні фіксується вперше. І це, на переконання  т.в.о. начальника Чопського прикордонного загону, може бути свідченням того, що "контрабандистами вишукуються нові форми і методи здійснення протиправної діяльності". Загалом, за словами Віктора Потетеніна, цього року «затримано вже понад 600 тис. штук сигарет, які протиправні елементи намагались незаконно переправити через державний кордон. Крім того, затримано 3 літальних апарати, які використовувались для контрабанди тютюнових виробів». 

 
 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

19 липня 2012р.

Теги: тунель на Закарпатті, контрабанда, сигарети, прикордонники

Коментарі

Місцевий 2012-07-23 / 15:42:15
А що, цей Вася - багатий?

Юрко 2012-07-22 / 22:24:41
В ЗМІ була інформація ,що глину вивозили бо басейн будували.Та який то мав бути до фраса басейн,що два роки вивозили глину.Майже морештучне хотіли вирити... сміх до сліз які дебіли правоохоронці наші.Тепер нехай словаки піднімають шум на увесь світ яка транскордонна корупція в Україні.
Де Президент? Він уже мав коментарі дати по цьому поводу цілому світу.

Ярослав Глагола 2012-07-22 / 19:54:43

Тролінг і антиукраїнство. Коментар видалено. Адмін

Вова 2012-07-22 / 13:58:57
ну то Вася розвивав регіон і зверху і знизу (під землею). Треба дві нагороди Васі. І криші теж нагороду!!!

Вітя 2012-07-22 / 09:29:37
Вова 2012-07-20 / 17:22:14
Добре, що всім відоме прізвище Васі. Тепер прізвище Васіної криші - в студію!!!
--------------------------------
На знак поваги та вдячності за роботу Олександр Ледида вручив Василю Мелешу нагороду «За розвиток регіону».

Джерело: Прес-центр Закарпатської ОДА
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 18:21

Вітя 2012-07-22 / 09:25:25
Прямо під носом глину возили 2 роки. Та що мозгів догадатися небуло спитати звідки та земля. Професіоналізму 0! Тут і рядом прикордонна застава. А грошики давно тютю і головне ніхто не знає скільки тю-тю.
А ця фраза просто валить з ніг: проводяться слідчі дії по встановленню осіб, які проживають у будинку. ???????????? То у них слідчі дії такі? Та маючи СБУ, міліцію, прикордонників, митників секунда діло. Мали бути всі прізвища вже зразу в Інтернеті, всіх посібників і кришувальників аж до владної верхівки всіх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Надія вся на словаків бо у нас повна корупція і беззаконня. Бо скажуть що то вже був тунель ще масариком виритий і всі інші в тому числі правляча мафіозна група непричому

уйко пастух 2012-07-20 / 21:57:22
Саме прикольне в усюй сюй казц1,шо УБОЗ котрый крышовав сисью "Дорогу жизни" хер дилився из другими службами.(службы посл1дный час один за другим удинь из фонариками ходят,шоб не дай Бог кось лишний блок вадь чорного не переправив). Типирь они их самих из гуном тай баговом 1зм1шают.Спати бидни не можут,што кулько мимо их жеба пройшло...

гебешник 2012-07-20 / 19:33:20
фамилия Васьки Мелеш власник кабака тай готелю "КРУИЗ" з Холмока,а крышовали його Мусора з внутришньой безпеки Ментовки
ні СБУ, ні міліція вчора так і не знайшли в цьому будинку тунель...Прийшли словацькі кріміналісти і спецапаратом "тикнули" носом нашим правоохоронцям в тунель у прибудові цього будинку по вул.Запорізькій... Оснащення надсучасне...вхід прихований електроплитою... Прикордонники 3 роки клеїли дурня, були глухі і німі, коли цей тунель копали під землею вздовж "зеленки", яку вони мають охороняти..

Вова 2012-07-20 / 17:22:14
Добре, що всім відоме прізвище Васі. Тепер прізвище Васіної криші - в студію!!!

Кроту 2012-07-20 / 14:29:43

Хамство. Коментар видалено. Адмін

вася 2012-07-20 / 14:25:02
Що там тунель в Вилоку Бабінцу і Балаж кожний день через Тису по150 ящикыв переправляє.Нетреба їм тунелю івсі проце знають

мішико 2012-07-20 / 12:02:07
бачите - наші специ назвали термін у 2-3 роки для спорудження тунелю, а словацькі на каналі маркіза назвали термін 2-3 місяці...вартістю його може сягнути 1млн євро...

крот 2012-07-20 / 12:00:41
ганьба правопохоронним службам. А хто може сказати коли побудована хижка і чи є ще тунелі "смерті", скільки їх, і коли Словаки подкинуть ще діло нашим бездарям. які нічого не знають, що робиться в прикордонній смузі, бодай дітям конфет давали вони би їх щось "злили" якщо на більше не придатні, За державу ОБІДНО!!!!!!!

йончі 2012-07-20 / 09:32:44
Іяк усе пусрані Словаки нашим спецслужбам гол забили навіщо на них тратити великі бюджетні гроші коли вони крім кришування нічого не роблять лем плачуть бо їм грошей мало розогнати продажних к чортовій матері це добре якщо сигарети відправляли в Європу а якщо з Європи оружиє наркотики хто відповість???

дед ПВ 2012-07-20 / 09:25:35
це Литвина що командує ДПСУ треба посадити за розвал Прикордоних військ генералів порозплодували а на кордоні нема кому служити ПОЗОР ДПСУ цікаво скільки таких тунелів на Закарпатті ???????

Погранець 2012-07-20 / 09:18:33
Вася молодець най сплатить податок по 2 евро з блока і най риє другий тунель най засрана Европа курить наші сигарети буде всім добре

МММ 2012-07-20 / 09:17:25
Власника будинку вони упізнали за 3 дні. Але не скажуть нам ко він БО НЕМОЖ так майліпше потім заховати діло під сукно.
А дітваки у телевізорі казали хто то є. Дядя Вася казали.СБУшники , як діточки безпорадні. Три дні шукають- все ненайдуть

бекон 2012-07-19 / 22:29:31
Васька Холмокський з "Круиза" уже давно тю тю з Украини,бабло у нього в Италии спрятано не найдуть мусора то точно.................шо типирка Ледида на виборах без бабла уд сигаретликув

читач 2012-07-19 / 21:51:37
Це свідчення того, що міжнародна або транскордонна контрабанда в нашому регіоні процвітає.Ну однозначно,що без кришування високопосадовців це би не відбувалося.Цікаво куди потягнеться і до кого ця кримінальна нитка??? Резонанс неймовірний.

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду