До першої виборчої "п’ятдесятки" "Батьківщини" увійшли Кеменяш і Лунченко

Об’єднана опозиція «Батьківщина» оприлюднила список перших 52-х претендентів на висування кандидатами у народні депутати України. Про це повідомляє офіційний сайт партії.

До першої виборчої "п’ятдесятки" "Батьківщини" увійшли Кеменяш і Лунченко

У першій частині – керівники регіональних виборчих штабів Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

Прізвища у "п’ятдесятдвійці" складено у алфавітному порядку, а тому очільник Закарпатської облорганізації "Батьківщини" Олександр Кеменяш значиться там 16-м, а керівник обласного "Фронту Змін" Валерій Лунченко – 26-м.

1.    Аваков Арсен Борисович

2.    Бондаренко Анатолій Васильович

3.    Бондарєв Костянтин Анатолійович

4.    Бурбак Максим Юрійович

5.    Бурбак Олексій Юрійович

6.    Верігіна Ірина Костянтинівна 

7.    Головко Валерій Анатолійович

8.    Грицюк Анатолій Петрович

9.    Давтян Олександр Саркісович

10.    Деревляний Василь Тимофійович

11.    Забзалюк Роман Омелянович

12.    Заставний Роман Йосипович

13.    Зубко Геннадій Григорович

14.    Ілик Роман Романович

15.    Кальченко Валерій Михайлович  

16.    Кеменяш Олександр Михайлович

17.    Кодола Олександр Михайлович

18.    Клочко Микола Олексійович

19.    Кравчук Василь Петрович

20.    Крайній Валерій Григорович

21.    Ксенжук Олександр Степанович

22.    Кубів Степан Іванович

23.    Кудлаєнко Сергій Володимирович

24.    Лисенко Олександр Миколайович

25.    Ліскі Ігор Іванович

26.    Лунченко Валерій Валерійович

27.    Мельничук Андрій Анатолійович

28.    Меріков Вадим Іванович

29.    Миколаєнко Володимир Васильович

30.    Мунтян Іван Миколайович

31.    Немировський Володимир Леонідович

32.    Нерета Олександр Миколайович

33.    Одарченко Юрій Віталійович

34.    Павелко Андрій Васильович

35.    Пашинський Сергій Володимирович

36.    Петренко Вадим Михайлович

37.    Пиза Олександр Зиновійович

38.    Полковніков Михайло Ігорович

39.    Полочанінов Володимир Геннадійович

40.    Прокопчук Юрій Володимирович

41.    Радковський Олег Володимирович

42.    Романов Роман Анатолійович

43.    Сенченко Андрій Віленович 

44.    Сидорчук Вадим Іванович

45.    Старікова Наталія Володимирівна

46.    Табалов Андрій Олександрович

47.    Триндюк Юрій Григорович

48.    Ульяхіна Антоніна Миколаївна

49.    Шкварилюк Володимир Васильович

50.    Шлемко Дмитро Васильович 

51.    Щербаківська Людмила Михайлівна  

52.    Ярошенко Олександр Олександрович

05 липня 2012р.

Теги: вибори, Батьківщина, Кеменяш, Лунченко

Коментарі

Свалявський 2012-07-22 / 09:22:22
Шановні,підтимаю думку, але доповню.Я вважаю щоб з економити гроші у бюджеті потрібно обрати одного ЧЕЧЕТОВА, який і так голосуватиме від імені РЕГІОНІВ,ЕЦ взагалі недопустити до парламенту,Перзидента нагородити тільки королівськими повноваженнями(щоб не вмішувався у діла)і отримував мінімальну зарплату,а опозицію-заставити працювати.Отже обаймо опозицію.

Свалява 2012-07-22 / 09:07:31
Зверніть увагу на списки інших претендентів, там нема кого вибрати.Невже хочете вибрати Ланя,Петьовка,Балога...Недавайте їм німаленького шанса.Вони себе показали у Закарпатті.У ВР крім бютівців і ударців нема кого обрати, тому пропоную саме ці партії підтримати,які б списки небули б.

ужгородець 2012-07-09 / 12:52:10
Роберта у верховну раду!щоб ви неписали а він гідний там бути!

2010 2012-07-08 / 19:04:20
Да Роберт міг набагато більше і ефективніше зробити ніж ви всі вмісті.

патріот 2012-07-08 / 18:56:34
роберт бровді - це реальний кандидат!людина слова!людина яка зробила себе сама!людина яка покаже ще всім,що він здатний досягти великих вершин!А не ваші ......!!!!!!!!!!

Свалявський 2012-07-06 / 21:22:57
Камишови місто в мажоритарці 3 раз депутут ВР проявив себе од і люди дуже хочуть оцінити Ваші досягнення роботу видно аш очі болять особливо в Сваляві крім розкрадання ні набиття кишені нічого не видно ганьба таких бачити у списку у мажоритарку най люди оцінять то побачимо чи набере голоси

мукачівець 2012-07-06 / 15:17:13
Хустській міській раді заклад прийнятий Лунченко у ВР не пройде

на кону - Козацька рада

Хутська міськ рада 2012-07-06 / 12:22:41
Друзі. Не стройте з себе ідіотів, особливо Хустяни. Хто не знає в Хусті Лунченко то є повний не адекват. Я працював з Валрієм в міській раді, розумний високоінтелігентний хлопець, Як всяі його сім'я. А його юність це його перевага а не недолік!!! Бюся обзаклад, що Валерій буде в прохідній частині в списку.

Хустянин 2012-07-06 / 10:21:36
Хто такий Лунченко?Шкода дітватка та його вутця бу утягнули уже та утягнут уд них гроші.А депутатом ун буде тогди як рак свисне.

Мукачівець 2012-07-06 / 09:37:20
ні перший ні другий не попадуть у прохідний партійний список своєї обєднаної а заставлять іти по можаритарці а в Закарпатті їм нічого не світить

А ужгородець в попередньому коментарі 100% правий

іра 2012-07-06 / 09:35:21
смішать людей з своїм лунченком та йому подібним

Ужгородець 2012-07-06 / 09:10:05
Шановні, цей список - це лише керівники штабів і ПРЕТИНДЕНТИ на висуваня у народні депутати, а не список кандидатів!

секрктарь шАдей 2012-07-06 / 09:02:25
камиша депутатом до Папуаново- Гвінеї, їм також потрібний прогресивний розвиток, типа да?

спостерігач 2012-07-06 / 07:24:13
скільки можна обирати бандитів?!!!! поки "батьківщина" висуватиме таких, як кеменяш, доти ні віри, ні підтримки не матиме у свідомих українців, слово "батьківщина" викликатиме гіркий сміх, а тимошенко сидітиме вічно.

Гнатків 2012-07-06 / 00:08:05
Обидва клоуни.

цензор 2012-07-05 / 23:45:27
2виборець. Это алфавитный порядок. Судя по всему вы, любезный, и бюлетни так читаете.

Тібі бачі 2012-07-05 / 22:43:31
Ко стойит вище Камиш? Хібашто в кримінальних сходках. Доста било, най іду нові та молоді фатьови. А ти діду свого дітвака смолошом називай.

Люстратор 2012-07-05 / 22:36:42
Опозиція каже що при владі бандити, а Кеменяш ангел?

Микола 2012-07-05 / 22:29:40
Не може не радувати, що в політиці з"являються нові обличчя. Вітаю Лунченка. Перспективний хлопець.

Виборець 2012-07-05 / 21:57:04
Та Кеменяш у всьому вище стоїть Лунченка. Лунченко смолавий дітвак в порівнянні з Кеменяшом.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ