Угорці Гайдоша підтримають Януковича за прохідне місце в списку

Демократична партія угорців України (UMDSZ) підтримає Партію регіонів на виборах, стверджує прес-служба Закарпатської обласної організації Партії регіонів.

Угорці Гайдоша підтримають Януковича за прохідне місце в списку

Таке рішення, кажуть "регіонали", було прийнято на виїзному засіданні президії UMDSZ, що відбулося нещодавно у селі Пийтерфолво, що на Виноградівщині. Передумовою цієї співпраці, як ідеться в заяві політичної сили, є забезпечення у виборчому списку Партії регіонів прохідного місця для кандидата від UMDSZ.

Таким чином, президія вирішила, що, дотримуючись укладеної ще у 2009 році угоди з тодішнім кандидатом на посаду Президента України Віктором Януковичем, Демократична спілка угорців України «підтримуватиме партійний список Партії регіонів та кандидатів цієї політичної сили в одномандатних виборчих округах під час Парламентських виборів», що відбудуться цьогоріч у жовтні.

Окрім того, угорці привітали прийняття у першому читанні Верховною Радою України законопроекту про статус регіональних мов: «Ми переконані, що даний закон, у розробці якого активну участь брала і наша громадська організація, сприятиме розширенню прав представників нацменшин, котрі нині мешкають на території України (в тому числі й угорців)» — йдеться у рішенні президії UMDSZ.

 
02 липня 2012р.

Теги: угорці, UMDSZ, Партія регіонів

Коментарі

Аноним 2012-07-03 / 21:55:40

Поверніться до теми коментування. Коментар видалено. Адмін

Це я 2012-07-03 / 20:31:39

Тут не "русинська" тема. Коментар видалдено. Адмін

Istvan 2012-07-03 / 19:11:34
:))

Аноним 2012-07-03 / 17:57:23

Тут не русинська тематика. Поверніться до теми коментуванняю. Адмін

Горянка 2012-07-03 / 17:36:58
Так - так. Тепер всі чиновники терміново вчаться угорську, ромунсь і циганську. Або ставимо всюди до влади циганських баронів. А взагалі привіт 1939 рік

Аноним 2012-07-03 / 17:18:26
Для Украины Закон ничего не изменит - зафиксирует существующий "статус-кво", а вот Закарпатье поставит в "интересное положение".
Я, с точки зрения мадьярских чиновников - мадьярский ЗНАЮ, но я то знаю, что я не знаю, а это РЕГИОНАЛЬНЫЙ язык.
Ой, ой, ой, говорил мне дед покойный /Царство Ему Небесное/ УЧИСЬ, так хер там, по другому выучился.
Спасайся кто как может, срочно пишусь РУСИНОМ, мадяры меня поймут.

ГОрянка 2012-07-03 / 16:54:57
Я не можу назвати всіх тих хто радіє з приводу прийняття цього закону інакше як блазнями і прислужники диявола. Адже так і в такий злодійський спосіб ухвалювати закони можуть тільки відверді аферисти і банки. Власне як і сам коментар деригента Диявола ""МЫ ИХ РАЗВЕЛИ, КАК КОТЯТ" говорить сам за себе. Маємо керівництво що в законотворчості користується термінами злодюг- РАЗВЕЛИ

Аноним 2012-07-03 / 16:39:19
Ну что ГОСПОДА, печалиться будем или радоваться?
Закон о ЯЗЫКАХ принят.
А так хитро, хитро по АЗИАТСКИ. Никто бы и не догадался. Вот черти.
Русинам отдельное пожелание, пора "цыганскую" шкуру сбрасывать и вести себя ДОСТОЙНО.
Кто говорит по русински - представляет народ, а его ой как мало???
Будьте людьми и ВАС будут УВАЖАТЬ.

Аноним 2012-07-03 / 15:10:34
"Istvan 2012-07-03 / 14:58:31
Брехун Сорри, ану, назови пару назв населених пунктів Закарпаття до гонфоґлалашу"

А Вы Иштван-бачи снова тут куралесите.
Вот возьмет сейчас пан "сорий" и метнется в архив и тыкнет Вам в нос доказательства, что тогда?
Я Вас сколько в архив ганяю, принесите бумагу, где бумага?
Отмазка у Вас известная, как запахнет жареным, "а я с анонимами не общаюсь", а вот пан "сорий" общается и даже спорит.
Вот так-то, УЧИТЕСЬ.

Istvan 2012-07-03 / 14:58:31
Брехун Сорри, ану, назови пару назв населених пунктів Закарпаття до гонфоґлалашу

Аноним 2012-07-03 / 14:50:41
"Анониме, якщо для вас не зрозуміло, що порушувати Конституцію і Закон - "чрєвато", то ко вам дохтор?.. :))))"

Чревато, чревато - согласен, но вам пора домой с "заморского далека".
У нас здесь на Украине другой принцип: "был бы человек, а статья всегда найдется".
Вот, к примеру "обожаю" львовскую даму фарион, она двеча изрекла сакраментальное "русский язык произошел с ГОВНА".
Красиво, эффектно, мне понравилось.
А вот Генеральная прокуратура дело завела.
За что???????
Милейшая дама и деток любит и депутатам бездельникам по ушам дает и нерадивых водителей автобусов за русский шансон в шею гонит.
За что, человека прессуют, ГАДЫ??????!!!!!!!

сорри 2012-07-03 / 14:35:39
Ну звичайно, Іштванку... :) І саме тому, що я брешу, наш край що є сили втікав з цупких обіймів Святостефанської Корони в Чнехословаччину... :)))))))

То насильного пернейменування всіх населених пунктів нашого краю до гонфоґлалашу на мадярський лад також не було?.. :))))))

сорри 2012-07-03 / 14:13:11
Анониме, якщо для вас не зрозуміло, що порушувати Конституцію і Закон - "чрєвато", то ко вам дохтор?.. :))))

Istvan 2012-07-03 / 14:12:03
"Це мадяри заборонили були в Мадярщині моїм предкам розмовляти власною мовою"
Сорри - ТЫ БРЕХУН!!!

Аноним 2012-07-03 / 13:36:16
"п.с. Державна мова - це догма. Як і будь який закон. Хочете його порушувати в силу власної нелюбові до України - спробуйте... :))))"

Ну Вы Забавный Малый, аж смех разбирает.
В Вашем понимании "любой закон" и "мова" - догма, кто нарушит - "голова с плеч".
А как быть с собственной головой?
А, ну да, Вы же "законник" и сколько Вас таких, извольте полюбопытствовать, а если бы еще и своими глазами увидеть.

сорри 2012-07-03 / 13:29:51
Анониме, а можна я не буду коментувати ці хворобливі візії кремлівської аґентури у вашому виконанні? Ну ненавидите ви Україну, працюєте з останніх сил на її знищення - я тут до чого? Чого ви очікуєте від мене: щоби я вам допоміг, чи пошкодував?.. :))

п.с. Державна мова - це догма. Як і будь який закон. Хочете його порушувати в силу власної нелюбові до України - спробуйте... :))))

сорри 2012-07-03 / 13:19:53
Zoltán 2012-07-03 / 13:14:05
Может сорри запретит нам скоро молиться и матюкаться на родном языке, бо конституция так пишет?! У ступидизма не предела (с)

Zoltán, не нав’язуй мені того, чого я не говорив і не робив. Це мадяри заборонили були в Мадярщині моїм предкам розмовляти власною мовою і навіть до 1000-річчя переходу протомадярських племен через перевал насильно перейменували всі наші села і міста на мадярський лад.

А з власним "ступидизмом" розбирайся сам - у пошуках його меж чи безмежності я тобі не помічник... ))

Аноним 2012-07-03 / 13:15:49
"Саме "ГРАЖДАНСКОЕ ОБЩЕСТВО" України, як первинне по відношенню до влади, визначило, що державною в Україні є українська мова."

Пан "сорий" не спекулируйте на дефинициях.
"державна мова" - это не ДОГМА.
Конституция в очередных "разборках", даже смысла нет говорить, что с этой "книжицей" происходит, потому как в мире такое не чувано чтоб Конституционный суд мог менять Конституцию, а на Украине случилось.
Выбирали Президента, благодаря КС, имеем ЦАРЯ, а ВЫ где были - ДРАЖАЙШИЙ???
Может мечтаете ТРОН занять?

dundi 2012-07-03 / 13:14:09

Хамство і тролін. Якщо є що сказати по суті, то говоріть, а я кщо нема, то мовчіть. Коментар видалено. Адмін

Zoltán 2012-07-03 / 13:14:05
Может сорри запретит нам скоро молиться и матюкаться на родном языке, бо конституция так пишет?! У ступидизма не предела

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая