В Ужгороді в циганському таборі немовля покусали щурі (ФОТО)

28 червня в ромському таборі по вулиці Гранітній в Ужгороді (мікрорайон Радванка) вночі щурі покусали двох маленьких дітей. Від укусів гризунів у дітей, серед яких – немовля, постраждали обличчя, руки, ноги.

В Ужгороді в циганському таборі немовля покусали щурі (ФОТО)

За день до цієї події будинок родини Серени Горват, молодої матері трьох дітей, після одного попередження був «відрізаний» від лінії електропередач за борги. Це і призвело, стверджують роми, до цієї жахливої події.  

Як стверджує Микола Балог, який відвіз постраждалих до лікаря і допоміг придбати для дітей необхідні ліки, він запропонував працівникам Ужгородського міського РЕМу вирішити питання з боргом за електроенергію шляхом розбиття суми боргу на декілька частин. Але йому не пішли на зустріч.

Закарпаття онлайн

30 червня 2012р.

Теги: циганський, роми, щурі

Коментарі

Місцевий 2012-07-04 / 13:46:41
Я знаю особисто декілька ромів, і вони-порядні люди, і діти у них вчаться, і сім'ї хороші... Сутність і закони цивілізації у тому, що по-трохи і вони стануть достойними членами соціуму...

Місцевий місцевій 2012-07-04 / 13:42:18
Респект!

ЛОД 2012-07-02 / 19:19:52
Богдай би здохла та мати стерва!!!

Таня 2012-07-02 / 13:28:49
3 дитана так на неї ж держава має 108 тис грн виплатити ...а ще є друга дитина на яку скоріш за все циганська сім"я отиримує гроші. чому з тих грошей нема за електрику заплатити ?? Зарплати зараз в простих людей набагато менші як в циганів допомога . А миші покусали виключно їз за того що в хаті не прибрано і дитина недоглянута.

Ольга 2012-07-02 / 11:46:21
Куди дивляться циганські барони? Купа міжнародних фондів виділяють кошти для ромів, існує чимало культурно-просвітницьких товариств яуі мали б опікуватися проблемами циган, але всі ті кошти залишаються у верхівки, тобто у тих , хто біля корита, а простим людям нічого.Серед ромів є різні- як дуже багаті , так і бідні. Вони кинуті напризволяще. Виживають як можуть. Часто вони стають заручниками тих умовностей і "традицій"своєї народності...

МНС 2012-07-01 / 22:01:10
Пропивают такі великі державні кошти дибіли бездарні, а дітей живйом щурі їдят!!Циган нема за шо жаліти, вони можуть жити так як другі, але не хочуть, бо для цього треба шось робити(спочатку вчитися, потім робити, а вони не звикли) їм все готове дай. Я по своїй роботі часто з ними спілкуюсь і тому знаю шо вони з себе представляють, їм краще народити і за це гроші діставати кожен місяць чим щось робити...

Словя"нин 2012-07-01 / 18:09:02
Справа не в термінології (расист чи гуманіст), справа в здоровому глузді. Паразити мають знати своє місце. Якщо їх не обмежити, через одне-два покоління Україна перетвориться на циганський табір. Ось-тоді буде цікаво подивитись на нащадків "гуманістів" і "лібералів". Пан Баклажан та МНС в даному випадку цілком праві.

Перехожий 2012-07-01 / 17:36:16
Таки дивно: ті, хто вважають себе гуманістами, є найбільш агресивними. Які слова: расист, фашисти, звірі!!! Пан Баклажан таких слів не вживав. Так хто із вас расист? Спробуйте зробити те, що він пропонує, і будемо бачити ціну вашої демагогії. По темі: дитина мовчала, коли її кумали щурі? Ніхто не чув?

pfr 2012-07-01 / 17:17:02
Пропоную мало охолонути: купає няньо-циган дитину в ополонці в Латориці. Маля кричить, само собою. Йовжі коментує: "Но што ричиш, пак вода не горяча!"

Пан Баклажан 2012-07-01 / 13:09:30
Людині:
я також сплачую чималі податки, і від вас допомоги не потребую.
Живучи в Берегові, я не маю жодної причини прихильно ставитись до циганів, через яких моє рідне місто на наших очах перетворюється в "циганьварош" без всяких перспектив.

Нехай я расист. Краще вже визнати себе расистом, ніж мати в себе вдома аналоги збудованих на ідеології "мульті-культі" пригородів Парижу чи свій аналог Луніка.

Про що я відверто й кажу:
"Що в перспективі у Берегова: курортополіс чи перший українській Лунік ?"
http://zakarpattya.net.ua/Blogs/85300-ShCHo-v-perspektyvi-u-Berehova-kurortopolis-chy-pershyi-ukrainskii-Lunik-

Злий 2012-07-01 / 10:09:56
Тільки що проходив коло церкви, які ж наглі ці цигани, нема за що їх жаліти. А циганка мабуть вжерлася до втрати пам'яті, от і недогледіла дитину. Сподіваюсь скоро з'явиться якийсь рух проти циган як у Європі.

1234 2012-06-30 / 22:03:11
Циган нема за шо жаліти, вони можуть жити так як другі, але не хочуть, бо для цього треба шось робити(спочатку вчитися, потім робити, а вони не звикли) їм все готове дай. Я по своїй роботі часто з ними спілкуюсь і тому знаю шо вони з себе представляють, їм краще народити і за це гроші діставати кожен місяць чим щось робити...

Людина 2012-06-30 / 21:40:44
Пане Баклажан чи то б пак пане Супруненко, я ж от вимушений платити дуже немалі податки, але якщо б точно знав, що бодай одна гривня до вас дійде, то краще б нею удавився. Ви ж за світоглядом – расист. І, здається, навіть не соромитеся цього. Такої ненависті, як та, що ви продукуєте у своїх коментарях під майже кожним матеріалом про ромів, не посоромився б навіть Адольф.

МНС 2012-06-30 / 21:29:44

Хамство. Трохи легше на поворотах, будь ласка. Коментар видалено. Адмін

Пан Баклажан 2012-06-30 / 17:16:23
Русину та ынших жалільщикам циган: найкращий спосіб - взяти хоч по родині циган до себе. Годувати, поселити в кращій кімнаті, підтирати гузиці їхнім дітвачам, яких вони рожатимуть щороку, і які самі з 13 років почнуть рожати.
Не зважати на сморід та бруд, якщо порубають паркет та розведуть в вашій хаті багаття - то нехай, це ж їхня традиція. І коли винесуть все цінне з хати - також не зважати.
Якщо градус толерантності дозволить, то лишіть їм зрештою своє житло і переводьте нещасним дітлахам свою пенсію чи зарплату.

Бо змушувати інших ділитись з циганами своїми грішми (податками) - не маєте жодного права.

В бік: а соціальна служба не мала б позбавити цих горе-батьків батьківських прав? Поцікавившись попередньо, куди дівались гроші з розрахунку 25+50+100 тисяч ?

Місцева 2012-06-30 / 12:34:47
ЖАХІТТЯ,як можна таке писати?вони теж люди.Так вони нетакі як ми,вони немають постійної роботи,теплої домівки з сан.умовами,в них нема того що є у нас,люди добрі подумайте що ви пишете,адже ніхто від нас від білошкірих людей незастрахований від злиднів та такого життя,радійте тому дню який прожили і незарікайтесь!!!!!!!!!!!В житті можливо все.Звісно це жахливо що тепер твориться і що роблять особи ромської національності.АЛЕ НЕЗАБУВАЙТЕ ЩО ВСІ МИ ЛЮДИ

вчитель 2012-06-30 / 12:15:57
Такі страшні коментарі! і ви себе рахуєте людьми, ви звірі(...
Ви ще хужі, ніж фашисти....1941-1945рр

Писец 2012-06-30 / 11:49:14
Этим нелюдям цыганям вообще надо запретить рожать, нарожают в нищиту, а потом плачут как им плохо живется, выселить нафиг всех в резервацию за колючую проволоку, туберкулезники и разносчики болезней

ужгородка 2012-06-30 / 10:48:28
будьте добрішими!

русин 2012-06-30 / 09:14:01

отути коментарісты што отак пишуть про циганів на ******* ******** ****** ...тупі расісты ...нико неунчтожить цигану ані не поуздихавуть...і будеме житі з ними довго ...так што давайте їм поможеме житі по нашому по гаджовські...і будуть они так як ми робити вчитися і за електрику платити...а вообще і самі ви ничим неліпші од них

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
» Всі новини