В УжНУ створено Раду старійшин

З участю в. о. ректора Віталія Ніколайчука відбулося засідання авторитетних учених і педагогів-професорів, які тісно пов’язані з УжНУ десятками років своєї трудової біографії. Було вирішено належним чином оформити та ефективно задіяти новий дорадчий орган при першій особі університету – своєрідну Раду старійшин (сенат), який регулярно визначав би стратегічні пріоритети розвитку альма-матер на підставі реальних можливостей.

В УжНУ створено Раду старійшин

До складу дорадчої інституції ввійшли члени-кореспонденти НАН України Юліан Височанський та Василь Мікловда, член-кореспондент Національної академії аграрних наук Михайло Лендєл, ректор УжНУ 2004-2005 років Василь Русин, декан юридичного факультету 1993-2011 років Василь Ярема, заслужені професори Іван Мешко та Володимир Задорожний. Очолив університетських старійшин професор В.Русин, - повідомляє офіційний сайт УжНУ.

Наступного засідання розглядатимуться проблемні аспекти, пов’язані, зокрема, з підготовкою до планової акредитації вишу, що пройде наступного року, а також із пошуком фінансових резервів для прискореного розвитку УжНУ.

19 червня 2012р.

Теги: УжНУ, рада старійшин, орган

Коментарі

Баба 2013-07-29 / 15:03:53
Дуже гарна стаття.

старожил 2013-02-04 / 17:31:44
ШАНОВНИЙ,ЛАБОРАНТ, у радянський час усе було стабільно,як по годиннику, ректорами ,проректорами ,працівники не переймалися,а зараз ніякого балансу і стабільності.Це була ЗОЛОТА ЕРА ,як кажуть освічені журналісти.

учитель 2013-02-03 / 18:50:54
СПЕЦФОНД ВИНИК У 1989 Р. А там працівники прийняті на роботу у 70-х .ЩОСЬ тут не так? Зіграв фактор РОДИЧАНСТВА , ЯКИЙ дійшов до абсурду.Романюк ,може і хороший , але ,як можна 50х тіток без базової освіти на посаду завідувачок --ЖАХ!!!

марта 2012-07-27 / 13:14:02
Найкращим працівником цього університету був Романюк Ростислав Васильович, який працював чесно, віддано, безкорисливо і було зроблено велику помилку, коли його звільнили. Він був завжди зранку вчасно на роботі на 8.00 і не допускав ніяких махінацій. Велике йому спасибі, таких працівників мало.

співробітник 2012-06-21 / 06:26:01
мікловду вже повязали, от тобі і рада старійшин!!!

1774 2012-06-20 / 11:05:11
2 яктак 2012-06-20 / 10:38:01
З ранку - старішина, а в обід у сізо. Таке життя :-(

яктак 2012-06-20 / 10:38:01
А в попередній статті на цьому ж сайті написано, що декана Мікловду УБОЗ піймав на хабарі в 1200 долл. і його взято на підписку про невиїзд, а тут він старійшина. Мабуть він один із старійшин по напрямку хабарознавства.

леново 2012-06-20 / 10:35:57
Маразм кріпчає, слава в.о. Ніколайчуку

Бобер 2012-06-20 / 08:49:37
Повна, абсолютна дурня!

231 2012-06-19 / 23:34:28
2 СПЕЦФОНД 2012-06-19 / 22:29:20
Це компетенція планово-фінансового відділу і визначалося це при зарахуванні на роботу.

СПЕЦФОНД 2012-06-19 / 22:29:20
ЦІКАВО,А ЦЕ РАДА СТАРІЙШИН ВИРІШИЛА КОГО З ВИКЛАДАЧІВ ПЕРЕВЕСТИ У СПЕЦФОНД І ВІДПОВІДНО ЗАТРИМУВАТИ ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ?!БО В БУХГАЛТЕРІЇ ПЛУТАЮТЬСЯ В ПОЯСНЕННЯХ І НЕ ПОЯСНЮЮТЬ КРИТЕРІЙ ГРАДАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ.

123 2012-06-19 / 19:12:26
Старійшинам будуть доплачувати...

Да, УжНУ "накрило" конкретно...

працівник УжНУ 2012-06-19 / 17:42:34
Комсомолець Ніколайчук у всій своїй красі.
Наступними творіннями будуть:
- Рада вчених комісарів
- Комітет з оперативного керування
- Рада колишніх співробітників
- Рада тих, кого образили в УжНу 2005-2011.....

лаборант 2012-06-19 / 17:24:12
Блін, Радянський Союз в межах УжНУ. Збори, вказівки, розпорядження, наради - місяць одне лиш говоріння (пуста болтовня) - а робити немає кому. Зарплати - нема взагалі або із затримками, штати скорочують - а панове будуть радитись. Браво панове Нік., Лем., Оф., і, як не сумно, Вис.!

завантаження...

НОВИНИ: Соціо

15:42
Закарпатську владу просять про створення осередку культури та мистецтва "Жупанатська гора"
15:37
Брати Капранови у четвер презентують ужгородцям "Дзен.ua"
14:54
В Ужгороді на захист безпритульних тварин міста малюватимуть малюнки на асфальті та читатимуться лекції
14:44
Придбані речі за виручені на аукціоні в Ужгороді 12 тисяч гривен у четвер передадуть для дітей-сиріт у батівський притулок
14:05
Мукачівська єпархія організувала пасхальні кошики Закарпатським прикордонникам у «гарячі точки»
13:25
Мешканці Ясіня вирішили позбутися радянських символів на клубі
13:07
/ 4
Суд заборонив владі Ужгорода демонтувати торговий павільйон на автобусній зупинці, що будується
12:34