Рахівська райрада вимагає від парламенту зняти з розгляду "мовний" законопроект

Щойно на сесії Рахівської районної ради за ініціативою ряду депутатів було прийнято звернення до парламенту з приводу винесення на розгляд Верховної Ради законопроекту №9037 «Про засади мовної політики».

Рахівська райрада вимагає від парламенту зняти з розгляду "мовний" законопроект

                                                                               Голові Верховної Ради України

                                                                                              Володимиру Литвину

 

                                                   ЗВЕРНЕННЯ

 

Депутати Рахівської ради Закарпатської області глибоко занепокоєні і рішуче протестують проти ухваленого Верховною Радою України 5 червня 2012 р. Закону про мови у першому читанні.

Не маючи переконливих соціально-економічних аргументів, Партія Регіонів разом з комуністами розігрують «мовну карту» аби збурити суспільство і відвернути його від гострих по-справжньому актуальних проблем.

Ми переконані, що запровадження в Україні статусу мов і порядок їх застосування, не передбачених ст.. 10 Конституції України слід кваліфікувати як зазіхання на основи конституційного ладу в Україні.

Ми чудово розуміємо, що підступне маніпулювання гаслами про захист національних меншин і про права людини насправді має на меті русифікацію України.

Ми рішуче закликаємо зняти законопроект №9037 «Про засади мовної політики» з розгляду як такий, що суперечить основоположним принципам Конституції України і загрожує не тільки цілісності української держави, а й самому її існуванню.

Звернення прийнято на Х сесії районної ради VI скликання 15 червня  2012 р.

 

Депутати  Рахівської районної ради

VI скликання

 

15 червня 2012р.

Теги: мови, Рахів

Коментарі

ЗАКУРЕНИЙ ВОВАН 2012-07-03 / 02:25:02
До кокіша-Мельника: Николко не фіглюй,бо ти Сексоте Ватралів будеш копаний в гузицю в Рахові на штації як тьи увижу!Ми Регі-Аннали сама файна Партія,а Дряшкаба наш тайний Шнирьок!

Гуцул 2012-06-27 / 15:53:09
Беркели сами закатали в райраді тему мови бо хочуть показати Ледиді і К. що Андріюк не впливає на ситуацію і тим симим знову прибрати гроші і керування виборчим процесом до рук. Дідо беркела з Дідом Дряшкабою тісно працюють вже давно а на людях ніби сваряться. Це кіно!!!

Рахів 2012-06-26 / 14:42:57
Дряш.(( Комуняка .)за сраку тягне свого зятька((((

українець 2012-06-20 / 08:09:45
Чому не пишете як Драшкаба на місцевих виборах здавав регіоналам владу.Людина яка пристосовується до любої влади тільки щоб зятьок був на посаді.Він ніколи не був щирим патріотом, комуняра.

Тарас 2012-06-20 / 01:17:37
Так, Дряшкаба - єдиний достойний депутат у райраді, всі решта то шушера-пристосуванці!

До кокіш - мельника 2012-06-20 / 01:14:32
Чоловіче, ти би сильно писок не розкривав, бо твій час тоже скоро прийде! Чим ти за них ліпший? То шо ти до БЮТу примазався ще не означає шо час прийде на них а тебе омине! А скільки раз ти пйиний за рулем сидів ? А як добре покопати, то і тебе буде за шо засадити! Про вороженьків він говорить, та ти з ними одним миром мазаний!

кокиш-мельник 2012-06-20 / 00:25:56
ого як завили вороженьки Данецькие Гуцулики "синьо-жопи" !1За мову на ПАЛЮ Казлов!!!А Дмитрика тай ДДидика скоро прийде Черга!!

депутат 2012-06-20 / 00:14:31
для Тараса
Дідик-Беркела сташий, головний регіонал, смотрящий. Дімочка-голова РДА Андріюк. Звернення ініціював депутат від "Нашої України" Дряшкаба Василь Петрович.

Тарас 2012-06-19 / 15:22:24
А хто такі Дідик і Дімочка?
І хто ініціював звернення?

депутат 2012-06-19 / 12:25:18
НА СЕСІЇ НЕ БУЛО ДІДИКА ТА Й ДІМОЧКИ, А МОЛОДИЙ БЕРКЕЛА тупо провтикав

Тарас 2012-06-19 / 07:54:24
Пане Піпаш, а ви як і з ким йдете на вибори? Знову будете підтримувати збанкрутілого Ющенка?

Тарас 2012-06-19 / 07:52:37
Мені власне теж дивно, як це контрольована ригами райрада затверджує такі рішення! Можливо це все пов'язане з тим, що Балогу з міністерства погнали, от він і показує хто в хаті ( Закарпатті) господар! Та зрештою суть не в цім - рішення звичайно добре, але місцевих ригів та зрештою і єців це вже не врятує, бо вони при владі не вічно і відповідати будуть за кожен кусень вкраденоі землі! Ми вже йдемо! Слава Україні!

закурений вовочка 2012-06-19 / 00:26:48
а шо тепер як буде з намиСиньо-жопими?укопкавуть в сраку7

proletar 2012-06-18 / 21:26:36
Вы ещё поговорите, о том как вам не нравятся и как бухают маскали, а им стоит погнать работников из Росии,и не будет доларов и рубликов, и тяжело будет в Рахове без поддержки русских зароботков.

*************** 2012-06-18 / 01:20:37

Хамство. Коментар видалено. Адмін

рахівський 2012-06-17 / 23:29:55
Піпаш Ти правильно написав.То просто рахівські ПРдуни пончли шо прийшов кінець біло-голубим ,іпідтримали звернення проти рос мови.а гайналям всерівно їм би лиш сраку полизати аби було добре .аби візи давали і робота була.

В. Піпаш 2012-06-17 / 21:37:07
Нижче пройшло щодо беркелівського клану, як "комуно-кабістському", тож прошу вибачення за технічну помилку - має бути "комуно-кагебістському".

В. Піпаш 2012-06-17 / 21:20:11
У Рахівській райраді, здається, більшість нині мала би належати комуно-кабістському (разом із виплодками) беркелівсьому "кланові", котрий нині виступаю там під маркою "парітії" ригачів.
Чому райрадою прийняте рішення всупереч "генєральной лінії" "рукаводства" партії "ригачів". Щось, мабуть, як казав англійський класик, "не все добре у тому королівстві", себто партії. Щось у ригачів нема "порьидку". Бо у такій, може, банді, вибачиюсь - "партії" нормальний чоловік не захоче бути. Бо, може, сарака, перед тим вступив у лайно (се по літературному, а по нашому все ж таки - "гівно") , а тепер, не знає, як ті бокончі відмити?

******* 2012-06-17 / 19:52:03

Через хамство видалено два коментарі одного автора, написані під різними ніками. Адмін

бандеровець 2012-06-17 / 19:49:40
Гуцули сама свідома на Закарпатті етно група!!!Решта все базарні потаскушки !!!Видко хлопці уже викопують помали з схронів свої кулемети,скоро прийде ЧАс!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая