На Закарпатті суд виправдав екс-міліціонера, який насмерть збив людину

У вівторок Хустський районний суд, що на Закарпатті, виніс вирок у справі екс-міліціонера, з вини якого у 2008-му загинув 21-річний Сергій Єлістратов. Колишнього правоохоронця Василя Довганича визнали невинним.

На Закарпатті суд виправдав екс-міліціонера, який насмерть збив людину

 

"1 червня 2008 року мій син Сергій повертався скутером із села Золотарево до міста Хуст. На автодорозі Мукачево-Рогатин на нього із зустрічної налетів "Шевроле", за кермом якого був тодішній міліціонер Виноградівського райвідділу міліції Василь Довганич. Від сильного удару син помер за лічені хвилини. Лікарі зізналися, що міліціонер був п'яний, але видали довідку, що алкоголю у його крові не було. Василь чотири роки ховався від слідства і суду, – розповів батько покійного Сергія Ауріл Чендеш. – Востаннє, коли був удома, надав слідству довідку, що потребує операції, яку проводять тільки в Москві. Так зник. У 2010 році, в грудні, його оголосили у міжнародний розшук. Але насправді ніхто пошуком убивці не займався".

"Я здивувався, коли побачив у залі суду Василя. До цього він чотири роки не з'являвся на засіданнях. Сказав тільки, що виїжджав на лікування. Суддя зачитав позитивну характеристику Довганича. Навіть не допитував, чому той переховувався. Жодних питань йому не задавав, окрім одного: чи визнає себе винним. Василь сказав, що ні. Мовляв, винний Сергій, бо то він виїхав на смугу зустрічного руху. Після цього суддя зачитав вирок. Оскільки Василь Довганич надав суду довідку, що є інвалідом другої групи, суддя його амністував. Із залу суду Довганич виходив із єхидною посмішкою. Нагрубив нам із дружиною", – додав батько покійного.

Також суд прийняв рішення, аби Довганич відшкодував батькам покійного 40 тисяч гривень моральної шкоди та 10 тис. грн. – матеріальної. Батьки покійного хочуть подавати на апеляцію.

Сніжана Русин,

14 червня 2012р.

Теги: скутер, вирок

Коментарі

Оксана 2012-06-19 / 12:47:49
Не місце скутерах на дорогах! Я знаю як вони ганяють! Неможливо їздити,хто має авто той знае як вони їздять! Я сама в цьому переконалась!

Макксиму 2012-06-15 / 16:58:34
Ти точно той мусор,пишеш про якісь факти,хоча всі знають як ті факти робляться,і які вироки судді виносять.Кожен мусор то п'яниця і виродок в Україні(на жаль).

Максиму 2012-06-15 / 16:54:48
Всі експертизи робляться за гроші такими які потрібно.Мусор є мусор,і кожен п'є як свиня-то реальність.Зайди в будь-який бар в Закарпатті,котрий працює вночі,там половина людей то мусора,тим більше на службі в даний момент.Я знайомий з ними особисто і знаю що то діло принципу щоб той виродок був ув'язнений,і так буде рано чи пізно.Їм квартиру не треба,бо вони не бідні!!!

Максиму 2012-06-15 / 11:52:17
Ти дурню гороховий! Ти майже і є сам Довганич - бо дуже вже застаєш за нього. Я скажу тобі так: Ти Довганичу, треба не тепер нити, а чотири роки тому назад треба було чайником думати перед тим, як п"яним сідати на кермо. Ти думав, якщо ти мент зелений, то можна пити і їхати? Тепер шо ти виєш і ревеш на рахунок операцій? Вони, Бог бачить, заслужені для тебе! Бо ти забрав життя молодої людини! Бог не йде палицею бити - тобі все це вернулося бумерангом, і цього ще дуже мало для того, щоб ти відчув те, що відчувають досі батьки і родичі Сергія! Дивуюся, як такі дурні можуть ще щось писати на виправдання Довганича? Ти 4 роки працював у Москві, щоб заробити гроші на суддю? Йди працюй далі - заробляй на Апеляційний суд, на Верховний суд України. Єдине радує - що на Європейський суд ти точно не заробиш до кінця своїх днів! Так що готуйся все своє молоде і хворе життя провести на лаві підсудних. І коли ти будеш помирати старенький (якщо доживеш), то будеш з гіркотою і болем згадувати, як ти марно провів своє життя, "завдяки" отій зайвій рюмці алкоголю, випитого 1 червня 2008 року!

Максим 2012-06-15 / 11:45:53
Олень ти! Що не подобається коли правду пишуть??! По факту доказів нема, але писати можна?! Так получаеться?! Всі брешуть і експертизи і судді одні ви праві да??? Такого просто не може бути! Людина стала інвалідом і це брехня оказується, лише Чендеш говорить праду! Вам не смішно це читати?!Їм потрібні гроші і ажіотаж навколо ситуації, навіть у цій статті йде мова лише про них, а на рахунок квартири це не брехня, а чиста правда і це знають всі!! А за шрами не дають інвалідність,да,але вони є підтвердженням того, які операції людина пережила, і які наслідки операції. Після них люди не виживають,а тим паче людина вже не може жити повноцінно як здорова, а вот за це якраз її і дають!!! Інвалідність не підробиш і не дай Бог нікому пережити те що пережив Він!

максиму 2012-06-15 / 11:06:34
Ти оленю,навіщо їм квартиру,якщо живуть в хорошому власному будинку,вони є не бідними людьми.Просто мусора в Україні то каста недоторканних.Більшість мусорів то тупе бидло,вони два слова нормально зв'язати не можуть,і то що завжди їздять п'яні то теж правда,ніхто їх за те не карає.Судді взагалі будь-яке рішення приймуть за гроші.

Максиму 2012-06-15 / 10:30:44
Ти дебіле! То відколи за шрами на обличчі дають інвалідність? Ліпше би у Василя були шрами на мозку, може би більше розума у голову прийшло після ДТП

Максим 2012-06-15 / 09:42:09
Чендеш хотів щоб батьки Василя купили йому квартиру ( не слабі запроси у так званого «постраждалого») але ті відмовились,ось вам і наслідки, робити цирк із трагедії!! Але ті хто знають батьків Василя знають що його батьки, дуже порядні люди і ніколи поганого слова нікому не скажуть. На рахунок інвалідності, шрами на обличїі не підробиш, і це могли бачити всі люди хто зустрів Василя після аварії. Так що я не здивуюсь що цю статтю написали Чендеші! Ось і робіть тепер висновки

Хустянин 2012-06-15 / 09:14:02
Адмін.Так який суд,Хустський чи Виноградівський?

саша 2012-06-15 / 07:12:06
100%

сева 2012-06-15 / 07:10:51
Виноградівський рн суд самий корумпірований суд на главі Дворниченко.Надопта

Блогер 2012-06-14 / 20:54:46
Це не кінець, це тільки початок... кінця для всіеї сім"ї Довганича та для нього особисто! Якщо вони думають, що все так просто закінчиться, то вони глибоко помиляються! Продовження слідуе... Буде апеляція, а корупційна система витягне з них більше грошей, ніж вони зможуть заробити! А от коли брудно вкрадені від чесних людей Довганичами гроші закінчатьсяє то кому вони стануть потрібні? А вбивцю в майбутньому очікуе така ж доля, як і невинно вбитої ним людини!

з досвіду 2012-06-14 / 16:51:35
не журіться, люди добрі. Діє закон всесвіту: за все треба платити. Рано чи пізно день той настане

коля 2012-06-14 / 14:59:40
за 4-ри рокі заробив 5 штук тай одніс судді

людина 2012-06-14 / 14:52:27
я вас розумію. але потрібно діяти без емоцій:
1.перевірити достовірність "інвалідності"тобто назначити повторну медичну експертизу.
2.дати апеляцію і дійти до європейського суду.

Правда 2012-06-14 / 12:50:28
Незрозуміло куда дивится президент і премєр поки ЗМІ не піднімуть скандалу ніхто нічого не робить, а ще розказують як вони розруху помаранчевих подолали, а самі по корупції на першому місці!

Правда 2012-06-14 / 12:46:23
Таких козлів треба рострілювати без суда та слідства! Шкода що відмінили смертнк кару! А взагалі виноградівськи суд є одним з найкорумпованих в області!

без коментарів 2012-06-14 / 12:41:14
про "справедливих" суддів - треба мочити

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн