За бюджетні гроші фанам Євро рекламують готелі Ледиди, депутатів і Ратушняка (ФОТО)

На Закарпатті першим фанатам Євро-2012 безкоштовно вручають інформаційні буклети: із порадами та переліком туристичних принад краю.При цьому 3 готелі, рекламу яких розмішено у буклеті, належать… місцевим політикам.

За бюджетні гроші фанам Євро рекламують готелі Ледиди, депутатів і Ратушняка (ФОТО)

Першим у переліку – відоме ранчо "Золота гора", власність родини закарпатського "губернатора", очільника закарпатських "регіоналів" Олександра Ледиди. Другий – готель "Прага", який належить у співвласництві чинному депутату облради Юрію Бережнику та екс-меру Ужгорода Сергієві Ратушняку. Третій готель – "Дует+" належить обласному депутату Михайлу Поповичу – екс-очільнику обласної "Сильної України" С.Тігіпка, а зараз – члену Партії регіонів та, за неофіційною інформацією, майбутньому заступнику О.Ледиди.

Усі три готелі розташовані в Ужгороді ("Золота гора" – біля Ужгорода). До слова, на Закарпатті діють понад 200 готелів. У буклеті розміщено також рекламу ужгородського готелю «Європа» (належить родині колишнього силовика), однак на сторінці із закладами харчування.

Подібних буклетів за бюджетний кошт видано близько 25 тисяч примірників, ще 2 тисячі буклетів видали із CD-дисками. На це витрачено з бюджету 15 тисяч гривень (близько 12 тисяч на німецько- і англомовні путівники, ще 3 тисячі – на угорськомовні).


 

За інформацією Zaholovok.com.ua

08 червня 2012р.

Теги: буклет, Ледида, Золота гора

Коментарі

123 2012-06-17 / 11:22:57
Підтримую Georgiy. Маємо радіти за тих людей, які дорвалися до владного корита і крали, крадуть і будуть красти.
Давайте не звертати на це уваги, а говорити про щось інше.

Для Georgiy. По-перше, у нас свобода слова, по-друге, в коментарях виражена любов народу до губернатора, який ні про що не думає, тільки про власну кишеню, по-третє, така реклама повинна робитися не за бюджетні кошти.

Вітя 2012-06-12 / 15:25:58
І це все що зробили до Євро2012? Краще б люки поставили за ці гроші, бо діти падають у відкриті колодязі!!!

Georgiy 2012-06-12 / 13:28:13
Не хочу здатися прихильником влади, але тема замітки висмоктана з пальця... До слова, з тих 200 готелів про які пише автор, придатні для гідного проживання відсотків 10-15... Решта лишають морально-психологічні травми у гостей :-))), тим самим формуючи імідж регіону в цілому. Так як дуже мало є власників-господарів, котрі не зажимаючи копійку, вкладають її у свій заклад.
Виникає питання, чому увага прикута до трох закладів? Буклет не містить більше ніякої інформації? Чи може автор в силу певної вузькості поглядів був позбавлений змоги вигадати більш цікавий інформаційний привід???
Панове журналісти, вчіться, якщо і списувати один в одного, то про, дійсно, варті уваги події, а не вишукувати приводи для заповнення полощ на сайті... Дріб'язково!!!
Також "порадували" читачі-коментатори, котрі підтримують таку писанину. Яскраво виражена антипатія до усього провладного, зробила Вас неперебірливими і атрофувала здатність аналізувати... Чомусь, коли пишуть про те, як убивць відпускають на волю або про зниклі мільйони - всі стримано у коректній формі, обережно, не до кінця викладають свою позицію... А тут розгулялися :-))))), один прогнозує наступне місце зайнятості губернатора, інший права ні на що не давав - хоч сам, може, ніколи і податків не платив :-)))))))).........
І смішно і сумно, водночас...

Сірий 2012-06-11 / 15:41:15
Суки я вам не давав права за мої гроші рекламувати ваші борделі!--------------- АВТОР МОЛОДЕЦЬ! ПЛЕСКАЮ В ДОЛОНІ! І Я НЕ ДАВАВ!

гуцул 2012-06-10 / 13:11:52
Ледидо?Шо будеш робити коли тя накопають в Сраку з Губернатора?Коням хвости будеш назад Вязати?

Katla 2012-06-10 / 11:59:14
скільки можна думати лише за себе губернаторе, побійтеся Бога, колись прийдеться відповідати, а цей час вже скоро прийде.Коли побачите в найкоротший час.

Андрій 2012-06-09 / 23:39:20
Бл.. ту за корупцію мають взути по повній! Використання службового становища. Суки я вам не давав права за мої гроші рекламувати ваші борделі.

Жалива 2012-06-09 / 01:08:20

Я, Коля Староста (погоняло Микола Жалива), брат Івана Бушка - повний ідіот і маю на то справку Береговького коргаза, дем ся лічив, айбо недолічив. Перебачте ня люди.

йкагама 2012-06-09 / 01:01:27
Чому бояться коментарів? Нас здають?

ХХХХ 2012-06-08 / 23:52:54
Урод рапавий

бодя 2012-06-08 / 22:17:34
ледида - конюх

Бюджет 2012-06-08 / 22:13:17
Пісня Д.Білана "Всё невозможьное становиттся возможьным" - це про нас, Українців

Закарпатец 2012-06-08 / 21:29:57
Я всегда говорил, что глава ОА ледида - не коррупционер! Он - бизнесмен и футболист. А ОА - это так себе хобби! Кстати он не губернатор, а глава областной администрации. В УКраине области, а не губернии!

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"