Закарпатські "регіонали" профінансують з бюджету 191 агітатора? (ДОКУМЕНТИ)

Партія регіонів планує оплачувати роботу своїх агітаторів, які працюватимуть по технології "від-дверей-до-дверей", за рахунок коштів держбюджету. Про це повідомляє прес-служба громадянського руху "Спільна справа".

Закарпатські "регіонали" профінансують з бюджету 191 агітатора? (ДОКУМЕНТИ)

Так у розпорядження руху потрапила копія листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям.

У документі йдеться про цільову дотацію місцевим бюджетам для додаткового залучення з 1-го червня до структур соціальних служб 12 тисяч тимчасових соціальних працівників.

Основне завдання новобранців "надання соціальних послуг найвразливішим категоріям населення".

За інформацією, яку рух отримав від власного джерела в Кабінеті міністрів, у такий спосіб Партія регіонів планує оплачувати роботу своїх агітаторів, які працюватимуть по технології "від-дверей-до-дверей".

"На це вказує не лише період, на який набираються працівники, але й те, що вони не отримуватимуть статусу державних службовців", – повідомляють в прес-службі.

На фінансування проекту з державного бюджету витратять близько 400 млн. грн.

 

07 червня 2012р.

Теги: вибори, агітатор

Коментарі

Ха-ха-ха 2012-06-11 / 18:26:35
Пишуть,що ПР виділила на це нібито благе діло близько 400 млн., так от порада до РИГІНАЛІВ,в тому числі й до закаратських, краще беріть тоті гроші докидь не пізно, пакуйте в чемодани і тікайте, бо скоро вам конець!

Афтентичний 2012-06-11 / 17:35:10
Це повна БРЕХНЯ! В мене знайома пішла працювати за рахунок даного наказу і хто в цьому наказі бачив термін роботи?!

Все повна БРЕХНЯ! ВИ просто перекрутили інформацію. А ті люди які отримають роботу думаю вам про це і скажуть!!!

добрак 2012-06-09 / 22:48:25
Іван Іванович 2012-06-07 / 16:13:23
На мою думку в Ужгороді не потрібно центру соціальних служб. Тому,що ця структура нічого конкретного не робить для соціальнонезахищених верств населення!!!Ті кошти,які спрямовують на центри краще б передати службі у справах дітей-хоча б користь була.

Ви праві в Ужгородському центрі окрім директора п.Фленька ніхто нічого не робить тут соціальні працівники лише рахуються на роботі та отримують гроші ,а бухгалтер взагалі на роботу не виходить тижнями.

Жалива 2012-06-09 / 01:06:26

Я, Коля Староста (погоняло Микола Жалива), брат Івана Бушка - повний ідіот і маю на то справку Береговького коргаза, дем ся лічив, айбо недолічив. Перебачте ня люди.

Микула 2012-06-08 / 21:21:28
Правильно Шоні! Забудуть. Бо Балога купує нашу думку оптом на пару року уперед.

Шоні 2012-06-08 / 21:19:29
Хтось картоплю роздає, пару сто гривень, форму футбаліштам, а хтось через соціалку, пенсії і т.д. Яка різниця? Головне аби побільше!!! Хоч каждий день хай будуть вибори. Може Балогани хоч тот мізер людям вернуть із того што від нас з вами за тулькі роки украли!!! Хай носять!!! Беріть усе што дають!!! Від усіх беріть, а голосуйте по совісті за порядних, бо після виборів про нас забудуть аж до 2015 року!!!!!!!!!!!

Сергій 2012-06-08 / 19:09:59
І ЄЦ і ПР кидатимуть кістки собакам перед виборами. Собаки то продажні Закарпатці

марк 2012-06-08 / 17:28:29
Дивно, що цю новину поставили однією з головних на сайті. Якщо йти логікою подібних новин, то скоро у стрічці головних новин повинні з'явитись статті про те як ЄЦ роздає картошку по районах, і досить вдало використовує технологію, яка у цій статті зазначена, "від-дверей-до-дверей" - даруючи людям по 100 гривень.

Лоци 2012-06-08 / 15:33:08
Ви там Ужгороді багато болтаєте про гроші а ми вже давно їх чекаєм. Швидко по машинах і до нас з баблом.

*** 2012-06-08 / 15:31:32
Василю, сегінь, подивися автора інформації

Василь 2012-06-08 / 15:23:58
Та що ви казки розказуєте! "Так у розпорядження руху потрапила копія листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям." Якого ще руху? Так і пишіть "Ілько Токар передав Івану Балозі копію листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям."
А Іван це зрозумів так, як це сам колись робив!

Лоци 2012-06-08 / 13:39:26
ПР - найкраща партія у світі. Певно Янукович читав роман "1984"

Вітя 2012-06-08 / 11:08:36
Чистої води адмінресурс!
Люди не продавайте свою душу!

ЛОЦИ 2012-06-08 / 07:59:25
Да-да. Краще жити раком, аніж умерти стоячи.

ІВАН 2012-06-08 / 06:39:35
та у нихі так вистачає агітаторів-всі держслужбовці.тільки не зрозуміло за що?за ту тисячку що вони отримують?але страх сильніший чинник ніж совість.

Офіцер 2012-06-08 / 06:36:40
Ліпше би підняли зарплату офіцерам армії, як то зробив дядя ВОВА.

гуцул 2012-06-07 / 20:42:37
іду викопувати Вуйків "шмасер" з під смереки...........

Іван 2012-06-07 / 17:55:51
Я з Фронту змін і ми порвемо на віборах і ЄЦ і ПР

Іван Іванович 2012-06-07 / 16:13:23
На мою думку в Ужгороді не потрібно центру соціальних служб. Тому,що ця структура нічого конкретного не робить для соціальнонезахищених верств населення!!!Ті кошти,які спрямовують на центри краще б передати службі у справах дітей-хоча б користь була.

ЄдЦ 2012-06-07 / 15:36:27
Іван - брехач з Партії регіонів

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ