Мер Ужгорода "обростає" землею?

Зелені зони навколо автостоянки у центрі Ужгорода на вулиці Гойди невдовзі можуть перейти у приватну власність. Відтак дерев тут може стати менше, ніж є. Таке таємне земельне рішення Ужгородська міська рада прийняла 24 травня.

Мер Ужгорода "обростає" землею?

Проект рішення №516 «Про надання дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок» міська рада не оприлюднила на своєму сайті, журналістам відмовилися його надати під час сесії. У документі серед інших ділянок згадується ділянка площею 18 сотин,розташована на вулиці Гойди. Її виділяють для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва. Як інформують джерела, мова йде про територію, що навколо автостоянки на вулиці Гойди. Автостоянка, як свого часу з’ясували журналісти телеканалу «ЗІК», належить родині мера Ужгорода. ( До речі, В.Погорєлов так і не подав до суду на журналістів телеканалу "за перекручування фактів", хоча і обіцяв це зробити – Закарпаття онлайн).

Іншим своїм «таємним рішенням» – №519 «Про зміни до рішень міської ради» – міськрада збільшила приватну земельну ділянку ТОВ «Кінокомплекс «Ужгород» у самому центрі Ужгорода – на вул. Волошина – з 8 до 13 сотин. Таким чином вільна земельна ділянка у 5 сотин без аукціону потрапила у приватну власність юридичної особи. За неофіційною інформацією, комплекс колишнього кінотеатру «Ужгород» також належить родині мера обласного центру Закарпаття.
 

За інформацією Час Закарпаття

26 травня 2012р.

Теги: земля, рішення, Погорєлов

Коментарі

Петріот 2012-06-01 / 17:34:22
Виберіть мене в мери або президенти, я вам гарантую за півроку порядок!

Комент 2012-06-01 / 17:32:41
Рата розокрав половину Ужгорода, а половину - Погорелов, і тепер здають ужгородцям в оренду, та й фітькали ся на всіх! З розумним видом розказують казки!

Груфій 2012-05-29 / 00:12:09
Жиби ся наїв тотої земли.

бидло ужгородське 2012-05-28 / 18:45:15
Моральні уроди!Для людей ніфіга не робити,все за свій добробут переживаєте.Тошнить від цього гів..

Юрий 2012-05-28 / 09:50:47
Беляков тоже немало бабла накосил, благодаря Вите Гарєлому. Он и на афганцах хорошо нагрелся, забрав у ветеранов и инвалидов афгана почти всё. Где его Бог денет ур...да?!

землемір із цвинтара 2012-05-27 / 20:54:52
Ого вже земелька в рух пішла.А ви пан Беляков кажете не треба нового регламенту,який зобовяже всі рішення ради публікувати на офіційному сайті ради.Чи може і Ви Юрій Володимирович земелькою хочете обзавестися?

не голосував за нього 2012-05-27 / 19:12:45
Це той самий чоловік який перед виборами обіцяв відстоювати інтереси простих ужгородців.Ганьба такому меру,просто шкода всіх тих хто за нього голосував.Він Вас кинув.

роман 2012-05-27 / 18:25:26
невже в Ужгороді тільки зеки можуть бути мерами? Побиви Бог Ужгород.

Паша 2012-05-27 / 11:34:50
Я б особисто назвав статтю інакше,наприклад-Мер Ужгорода потихенько тоне в гі..ні,яке сам наробив.Мені Погорелов вже набрид.

До читача 2012-05-27 / 11:01:16
Правильно кажете,але чи є з кого обирати?Підкажіть хто їх всіх може замінити.

Вітя 2012-05-27 / 11:01:11
Зека вибрали, тепер маєте!

Читач 2012-05-27 / 10:19:00
Що Погорелов та Трикур - хабарники-злодюги, що міський депутатський корпус - одна банда проходимців і казнокрадів. Тільки прикриваються різними політичними вивісками: балогсько-трикурський єдиний центр, балогосько-ледидівсько-беляковська партія регіонів, балогсько-каменяшсько-чучківськ-щадейська батьківщина (БЮТ), балогосько-шафарський фронт змін і проча гидота... Краще цьому зборищу і ганьбі Ужгорода назватись всім разом - балогосвсько-трикурсько-погорелоська бандократія.

мудрець 2012-05-26 / 19:11:41
Віктор Володимирович схаменіться!!!Подумайте про майбутнє!!!Зрозумійте у нас у всіх кінець один і правда одна-чотири дошки і землі трошки...Подумайте

ЧИТАЧ 2012-05-26 / 15:01:40
Погорєлов брехло. Ніколи на тримє слова.Це навіть і не по понятіям. Ким же він був у місцях не столь віддалених?

Патріоту 2012-05-26 / 14:05:15
То звертайся до свого представника у міськраді, депутата. Нехай піднімає питання законності виділення. Але думаю далі писанити в мережі твого патріотизму не вистачить.

Патріот 2012-05-26 / 13:53:48

Та Виш у нашого міста зараз такий чесний мер як ніколи, **** проби немає де ставити, а ще розказує який побожний *****, но ми дурні ужгородці самі такого вибрали думали що буде краще а вийшло як завжди.

Наглота 2012-05-26 / 13:47:14
Так подайте інформаційний запит, якщо він виділив цю землю комусь з фамілією Погорелов, то заяву на стіл Петруні за зловживання. Вони вже стільки в місті тієї землі мають, що їм по жодному законодавству не положено. Я теж маю притензії до тієї ділянки, хочу її собі у власність, може на аукціон виставимо?

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами