Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?

Сьогодні в УжНУ відбудеться зустріч з "батьком" політичного русинства та автором кількох книг на цю тему Павлом Робертом Маґочієм.

Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?
Як повідомляє кореспондент Закарпаття онлайн, візит П.Р.Магочі до найбільшого вузу Закарпаття відбудеться з метою презентації книги автора "Україна: Історія її земель та народів".
 
Дивним видається те, що зустріч відбудеться саме на історичному факультеті Ужгородського національного університету, а головним організатором є щойно призначений в.о. декана Володимир Фенич. Очевидно, у нього, як у історика, ще є сумніви з приводу того, до якого народу належить слов’янське населення Карпат.
 
Як уже раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на посаду в.о. декана В.Фенич був призначений  буквально днями, з подачі так само нещодавно призначеного в.о. ректора УжНУ Віталія Ніколайчука. Останній, в свою чергу, вважається креатурою ректора ЗакДУ, члена Партії регіонів Федора Ващука і був призначений наказом очолюваного Дмитром Табачником міністерства за сприяння голови Закарпатської ОДА, очільника закарпатських "регіоналів" Олександра Ледиди.

 

18 травня 2012р.

Теги: Магочі, русин

Коментарі

Народ 2012-05-19 / 15:21:00
Шановні! А хто буде вибирати вам ректора? Чи ви можете тільки в коментах геройствувати? Куди овець поженуть - туди й підете...

Нік 2012-05-19 / 10:24:41
За останній рік на ЖОДНОМУ украінському сайті не йшлося про фурор,спричинений книжкою Магочі - цього міжнародного авантюриста,особи,що продає свій розум кожному,хто за це заплатить. Якщо фурор у ду...і !!!, то це не означає,що нормальні люди повинні цим перейматися.

Петро 2012-05-18 / 22:59:04
Сподіваюсь СБУ вже працює над тим "русином", взагалі повний безлад настав, ректор українського вузу перший предендент на Вільшанську психлікарню!

Коля 2012-05-18 / 20:32:46
Русинство не пройде і не треба тут нічого агітувати, бо вже Сидор доагітувався, а скоро всіх то чекає!!!!!

*** 2012-05-18 / 20:27:50
!!!, а чого ти так розкричався? :-)))

!!! 2012-05-18 / 20:21:57
Що ви мелете? Розберіться спочатку в ситуації, а потім пишіть. Презентації цієї, безсумнівно, надзвичайно цінної в академічному значенні книги відбулися в більш ніж 15 містах України! В тому числі в таких топ-вузах як Могилянка і Католицький університет. Книга викликала фурор в середовищі гуманітаріїв. Це одна з найкращих книг по Історії України. А щодо Фенича, то вам всім треба прожити ще років 300, щоб ваш псячий інтелект наблизився до рівня декана істфаку, а тим більш проф. Магочія. Гавкайте, гавкайте, караван все-одно буде йти! (це до коментаторів).
Закарпаття онлайн, шановні, спочатку хоча би "прогугліть" про якусь новину, а вже потім пишіть свої "мега-викривальні сенсації", бо в іншому разі є можливість стати схожими на некомпетентних невігласів...

Той,хто знає 2012-05-18 / 19:26:37
Фенич - типовий маргінал,який може бути будь-ким: комуністом,націоналістом,сдпушником (0),регіоналом,мадяроном чи ще бозна-ким,аби лише бути при владі і качати з людей бабло.

Колишній студент 2012-05-18 / 18:57:38

Усі вони там ******* і ніякі не науковці, а підстилки в зеків-політиків. Як Вегеш, так Ніколайчук, так ******* Офіцинський, так і багато інших взяточників кончених як в УжНУ так в Закарпатському дипломному універмазі (тобто в ЗакДУ)

студент 2012-05-18 / 17:13:01
Мені дивним здалося тільки те, що Закарпаття онлайн не знає, або замовчує той факт, що Фенич перед тим як бути призначеним в.о. декана вже 7 років і перебував на цій посаді.

студент 2012-05-18 / 17:03:27
Та шо ти кажеш? Фенич , коли треба, мадяр! А коли треба- украънець!

Це не правда. 2012-05-18 / 15:40:26
І Фенич і Офіцинський є "відвертими українськими націоналіствми". Не даремно ж - не так давно, на їх пропозицію та організацію та на їх захист, та на захист українських національних інтересів, які "зрадив" Вегеш , "Свобода" воювала проти Вегеша.

НОВИНИ: Політика

14:06
/ 5
Усі ми були русинами
13:11
/ 1
Західні області України збільшать своє представництво в ВР, але для Закарпаття - без змін (ІНФОГРАФІКА)
19:00
/ 5
Москаль повторив мантру про відсутність сепаратизму на Закарпатті і "наїхав" на "Народний фронт"
17:54
/ 1
Гройсман звернеться до президента з приводу сепаратизму на Закарпатті і просить Угорщину відмовитись від шантажу
17:12
/ 8
Свободівці вимагають відставки Москаля та врегулювання питання угорських прапорів на держустановах на Закарпатті
13:13
/ 8
Віце-прем’єр Угорщини заявив про право закарапатських угорців на автономію та угорське громадянство
12:37
Розгляд апеляції "правосекторівців" у "мукачівській справі" суд переніс на місяць
07:30
/ 1
У Хусті відбулося віче-протест проти свавілля і корупції
19:37
/ 1
Двоє бійців ПС Закарпаття повернулися з фронту для участі в "мукачівській справі"
17:53
/ 4
Свободівці розкажуть у Києві про протидію угорським зазіханням на Закарпатті
07:20
/ 1
Зелене лобі: які політики заробляють на "зеленому" тарифі
06:18
/ 9
Прем'єр Угорщини продовжує шантажувати Україну блокуванням її зближення з ЄС та НАТО
04:43
/ 21
Прапори інших держав не повинні бути на держустановах України – активісти про інцидент у Берегові
03:23
Головний "свободівець" Берегова повідомив про проникнення невідомих у його будинок
06:37
/ 12
Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові
06:00
/ 10
Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора
20:00
/ 15
Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові
16:40
/ 9
Орбану вже байдуже, чи відповідає стандартам український закон про освіту
04:08
/ 25
У Берегові під час заходів з нагоди 79-ї річниці "Карпатської Січі" свободівці зняли з міськради прапор Угорщини
02:15
/ 26
В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили"
05:06
/ 2
Польщі далі не подобається вшанування розстріляних на Верецькому перевалі героїв "Карпатської Січі"
02:25
/ 9
Торішнє опитування на замовлення посольства США в Україні зафіксувало на Закарпатті всього 1% русинів – Балога
16:56
/ 6
Як Путін перетворює материк Європа в архіпелаг ворожих островів