Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?

Сьогодні в УжНУ відбудеться зустріч з "батьком" політичного русинства та автором кількох книг на цю тему Павлом Робертом Маґочієм.

Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?
Як повідомляє кореспондент Закарпаття онлайн, візит П.Р.Магочі до найбільшого вузу Закарпаття відбудеться з метою презентації книги автора "Україна: Історія її земель та народів".
 
Дивним видається те, що зустріч відбудеться саме на історичному факультеті Ужгородського національного університету, а головним організатором є щойно призначений в.о. декана Володимир Фенич. Очевидно, у нього, як у історика, ще є сумніви з приводу того, до якого народу належить слов’янське населення Карпат.
 
Як уже раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на посаду в.о. декана В.Фенич був призначений  буквально днями, з подачі так само нещодавно призначеного в.о. ректора УжНУ Віталія Ніколайчука. Останній, в свою чергу, вважається креатурою ректора ЗакДУ, члена Партії регіонів Федора Ващука і був призначений наказом очолюваного Дмитром Табачником міністерства за сприяння голови Закарпатської ОДА, очільника закарпатських "регіоналів" Олександра Ледиди.

 

18 травня 2012р.

Теги: Магочі, русин

Коментарі

Народ 2012-05-19 / 15:21:00
Шановні! А хто буде вибирати вам ректора? Чи ви можете тільки в коментах геройствувати? Куди овець поженуть - туди й підете...

Нік 2012-05-19 / 10:24:41
За останній рік на ЖОДНОМУ украінському сайті не йшлося про фурор,спричинений книжкою Магочі - цього міжнародного авантюриста,особи,що продає свій розум кожному,хто за це заплатить. Якщо фурор у ду...і !!!, то це не означає,що нормальні люди повинні цим перейматися.

Петро 2012-05-18 / 22:59:04
Сподіваюсь СБУ вже працює над тим "русином", взагалі повний безлад настав, ректор українського вузу перший предендент на Вільшанську психлікарню!

Коля 2012-05-18 / 20:32:46
Русинство не пройде і не треба тут нічого агітувати, бо вже Сидор доагітувався, а скоро всіх то чекає!!!!!

*** 2012-05-18 / 20:27:50
!!!, а чого ти так розкричався? :-)))

!!! 2012-05-18 / 20:21:57
Що ви мелете? Розберіться спочатку в ситуації, а потім пишіть. Презентації цієї, безсумнівно, надзвичайно цінної в академічному значенні книги відбулися в більш ніж 15 містах України! В тому числі в таких топ-вузах як Могилянка і Католицький університет. Книга викликала фурор в середовищі гуманітаріїв. Це одна з найкращих книг по Історії України. А щодо Фенича, то вам всім треба прожити ще років 300, щоб ваш псячий інтелект наблизився до рівня декана істфаку, а тим більш проф. Магочія. Гавкайте, гавкайте, караван все-одно буде йти! (це до коментаторів).
Закарпаття онлайн, шановні, спочатку хоча би "прогугліть" про якусь новину, а вже потім пишіть свої "мега-викривальні сенсації", бо в іншому разі є можливість стати схожими на некомпетентних невігласів...

Той,хто знає 2012-05-18 / 19:26:37
Фенич - типовий маргінал,який може бути будь-ким: комуністом,націоналістом,сдпушником (0),регіоналом,мадяроном чи ще бозна-ким,аби лише бути при владі і качати з людей бабло.

Колишній студент 2012-05-18 / 18:57:38

Усі вони там ******* і ніякі не науковці, а підстилки в зеків-політиків. Як Вегеш, так Ніколайчук, так ******* Офіцинський, так і багато інших взяточників кончених як в УжНУ так в Закарпатському дипломному універмазі (тобто в ЗакДУ)

студент 2012-05-18 / 17:13:01
Мені дивним здалося тільки те, що Закарпаття онлайн не знає, або замовчує той факт, що Фенич перед тим як бути призначеним в.о. декана вже 7 років і перебував на цій посаді.

студент 2012-05-18 / 17:03:27
Та шо ти кажеш? Фенич , коли треба, мадяр! А коли треба- украънець!

Це не правда. 2012-05-18 / 15:40:26
І Фенич і Офіцинський є "відвертими українськими націоналіствми". Не даремно ж - не так давно, на їх пропозицію та організацію та на їх захист, та на захист українських національних інтересів, які "зрадив" Вегеш , "Свобода" воювала проти Вегеша.

НОВИНИ: Політика

12:24
/ 1
В Ужгороді попередили зрежисовані Росією фейкові "слухання" щодо угорської автономії на Закарпатті
11:43
/ 30
Гройсман телефоном попросив Москаля вибачитися за образи на адресу Супрун
06:53
/ 37
"Ґендерники" за брудну лайку на адресу Супрун вимагають від Москаля вибачень та відповідальності, а Тука – негайної відставки
11:47
/ 41
Ключовими учасниками організації "імпічменту Порошенка" на Закарпатті стали "орли Авакова" і "псевдоактивісти" Москаля
13:47
/ 6
До підпалу офісу угорської організації в Ужгороді можуть бути причетні польські радикали з ультраправої "Фаланги"
04:04
Будапешт через організації закарпатських угорців затягує імплементацію рішень Венеційської комісії - Гриневич
03:27
/ 6
Міністр Гриневич звинуватила голову МЗС Угорщини Сійярто в брехні
02:39
/ 24
У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні
01:13
/ 14
В Ужгороді планують встановити ще один провокаційний символ угорської імперськості
04:27
/ 15
Україна не може повністю задовольнити позиції угорської нацменшини у мовному питанні – МЗС
12:43
/ 10
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 9
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 7
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"