Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?

Сьогодні в УжНУ відбудеться зустріч з "батьком" політичного русинства та автором кількох книг на цю тему Павлом Робертом Маґочієм.

Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?
Як повідомляє кореспондент Закарпаття онлайн, візит П.Р.Магочі до найбільшого вузу Закарпаття відбудеться з метою презентації книги автора "Україна: Історія її земель та народів".
 
Дивним видається те, що зустріч відбудеться саме на історичному факультеті Ужгородського національного університету, а головним організатором є щойно призначений в.о. декана Володимир Фенич. Очевидно, у нього, як у історика, ще є сумніви з приводу того, до якого народу належить слов’янське населення Карпат.
 
Як уже раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на посаду в.о. декана В.Фенич був призначений  буквально днями, з подачі так само нещодавно призначеного в.о. ректора УжНУ Віталія Ніколайчука. Останній, в свою чергу, вважається креатурою ректора ЗакДУ, члена Партії регіонів Федора Ващука і був призначений наказом очолюваного Дмитром Табачником міністерства за сприяння голови Закарпатської ОДА, очільника закарпатських "регіоналів" Олександра Ледиди.

 

18 травня 2012р.

Теги: Магочі, русин

Коментарі

Народ 2012-05-19 / 15:21:00
Шановні! А хто буде вибирати вам ректора? Чи ви можете тільки в коментах геройствувати? Куди овець поженуть - туди й підете...

Нік 2012-05-19 / 10:24:41
За останній рік на ЖОДНОМУ украінському сайті не йшлося про фурор,спричинений книжкою Магочі - цього міжнародного авантюриста,особи,що продає свій розум кожному,хто за це заплатить. Якщо фурор у ду...і !!!, то це не означає,що нормальні люди повинні цим перейматися.

Петро 2012-05-18 / 22:59:04
Сподіваюсь СБУ вже працює над тим "русином", взагалі повний безлад настав, ректор українського вузу перший предендент на Вільшанську психлікарню!

Коля 2012-05-18 / 20:32:46
Русинство не пройде і не треба тут нічого агітувати, бо вже Сидор доагітувався, а скоро всіх то чекає!!!!!

*** 2012-05-18 / 20:27:50
!!!, а чого ти так розкричався? :-)))

!!! 2012-05-18 / 20:21:57
Що ви мелете? Розберіться спочатку в ситуації, а потім пишіть. Презентації цієї, безсумнівно, надзвичайно цінної в академічному значенні книги відбулися в більш ніж 15 містах України! В тому числі в таких топ-вузах як Могилянка і Католицький університет. Книга викликала фурор в середовищі гуманітаріїв. Це одна з найкращих книг по Історії України. А щодо Фенича, то вам всім треба прожити ще років 300, щоб ваш псячий інтелект наблизився до рівня декана істфаку, а тим більш проф. Магочія. Гавкайте, гавкайте, караван все-одно буде йти! (це до коментаторів).
Закарпаття онлайн, шановні, спочатку хоча би "прогугліть" про якусь новину, а вже потім пишіть свої "мега-викривальні сенсації", бо в іншому разі є можливість стати схожими на некомпетентних невігласів...

Той,хто знає 2012-05-18 / 19:26:37
Фенич - типовий маргінал,який може бути будь-ким: комуністом,націоналістом,сдпушником (0),регіоналом,мадяроном чи ще бозна-ким,аби лише бути при владі і качати з людей бабло.

Колишній студент 2012-05-18 / 18:57:38

Усі вони там ******* і ніякі не науковці, а підстилки в зеків-політиків. Як Вегеш, так Ніколайчук, так ******* Офіцинський, так і багато інших взяточників кончених як в УжНУ так в Закарпатському дипломному універмазі (тобто в ЗакДУ)

студент 2012-05-18 / 17:13:01
Мені дивним здалося тільки те, що Закарпаття онлайн не знає, або замовчує той факт, що Фенич перед тим як бути призначеним в.о. декана вже 7 років і перебував на цій посаді.

студент 2012-05-18 / 17:03:27
Та шо ти кажеш? Фенич , коли треба, мадяр! А коли треба- украънець!

Це не правда. 2012-05-18 / 15:40:26
І Фенич і Офіцинський є "відвертими українськими націоналіствми". Не даремно ж - не так давно, на їх пропозицію та організацію та на їх захист, та на захист українських національних інтересів, які "зрадив" Вегеш , "Свобода" воювала проти Вегеша.

НОВИНИ: Політика

11:23
На Закарпатті впродовж доби горіли балкон квартири та житловий будинок, що не експлуатується
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
23:27
У ПП "Тиса" в угорця вилучили Opel, нашпигований контрабандними сигаретами
09:28
/ 40
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
16:25
/ 2
Новий лижний курорт "Свидовець" у Карпатах: екологи б'ють на сполох
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 8
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
13:54
Розгляд апеляційних скарг стосовно обвинувачених у "мукачівській справі" відкладено на 25 травня
16:07
/ 25
Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового
10:33
/ 7
Із угорським послом, який дозволяв собі висловлювання щодо автономії для Закарпаття, провели розмову в МЗС
10:20
/ 2
В уряді заявляють, що досягли взаєморозуміння з угорцями Закарпаття щодо мови навчання у школах
10:03
/ 41
Закарпатські депутати вслід за Москалем і з подачі міліціонера й "опблоківця" Русина прагнуть заборони для мітингувальників масок і балаклав