Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?

Сьогодні в УжНУ відбудеться зустріч з "батьком" політичного русинства та автором кількох книг на цю тему Павлом Робертом Маґочієм.

Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?
Як повідомляє кореспондент Закарпаття онлайн, візит П.Р.Магочі до найбільшого вузу Закарпаття відбудеться з метою презентації книги автора "Україна: Історія її земель та народів".
 
Дивним видається те, що зустріч відбудеться саме на історичному факультеті Ужгородського національного університету, а головним організатором є щойно призначений в.о. декана Володимир Фенич. Очевидно, у нього, як у історика, ще є сумніви з приводу того, до якого народу належить слов’янське населення Карпат.
 
Як уже раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на посаду в.о. декана В.Фенич був призначений  буквально днями, з подачі так само нещодавно призначеного в.о. ректора УжНУ Віталія Ніколайчука. Останній, в свою чергу, вважається креатурою ректора ЗакДУ, члена Партії регіонів Федора Ващука і був призначений наказом очолюваного Дмитром Табачником міністерства за сприяння голови Закарпатської ОДА, очільника закарпатських "регіоналів" Олександра Ледиди.

 

18 травня 2012р.

Теги: Магочі, русин

Коментарі

Народ 2012-05-19 / 15:21:00
Шановні! А хто буде вибирати вам ректора? Чи ви можете тільки в коментах геройствувати? Куди овець поженуть - туди й підете...

Нік 2012-05-19 / 10:24:41
За останній рік на ЖОДНОМУ украінському сайті не йшлося про фурор,спричинений книжкою Магочі - цього міжнародного авантюриста,особи,що продає свій розум кожному,хто за це заплатить. Якщо фурор у ду...і !!!, то це не означає,що нормальні люди повинні цим перейматися.

Петро 2012-05-18 / 22:59:04
Сподіваюсь СБУ вже працює над тим "русином", взагалі повний безлад настав, ректор українського вузу перший предендент на Вільшанську психлікарню!

Коля 2012-05-18 / 20:32:46
Русинство не пройде і не треба тут нічого агітувати, бо вже Сидор доагітувався, а скоро всіх то чекає!!!!!

*** 2012-05-18 / 20:27:50
!!!, а чого ти так розкричався? :-)))

!!! 2012-05-18 / 20:21:57
Що ви мелете? Розберіться спочатку в ситуації, а потім пишіть. Презентації цієї, безсумнівно, надзвичайно цінної в академічному значенні книги відбулися в більш ніж 15 містах України! В тому числі в таких топ-вузах як Могилянка і Католицький університет. Книга викликала фурор в середовищі гуманітаріїв. Це одна з найкращих книг по Історії України. А щодо Фенича, то вам всім треба прожити ще років 300, щоб ваш псячий інтелект наблизився до рівня декана істфаку, а тим більш проф. Магочія. Гавкайте, гавкайте, караван все-одно буде йти! (це до коментаторів).
Закарпаття онлайн, шановні, спочатку хоча би "прогугліть" про якусь новину, а вже потім пишіть свої "мега-викривальні сенсації", бо в іншому разі є можливість стати схожими на некомпетентних невігласів...

Той,хто знає 2012-05-18 / 19:26:37
Фенич - типовий маргінал,який може бути будь-ким: комуністом,націоналістом,сдпушником (0),регіоналом,мадяроном чи ще бозна-ким,аби лише бути при владі і качати з людей бабло.

Колишній студент 2012-05-18 / 18:57:38

Усі вони там ******* і ніякі не науковці, а підстилки в зеків-політиків. Як Вегеш, так Ніколайчук, так ******* Офіцинський, так і багато інших взяточників кончених як в УжНУ так в Закарпатському дипломному універмазі (тобто в ЗакДУ)

студент 2012-05-18 / 17:13:01
Мені дивним здалося тільки те, що Закарпаття онлайн не знає, або замовчує той факт, що Фенич перед тим як бути призначеним в.о. декана вже 7 років і перебував на цій посаді.

студент 2012-05-18 / 17:03:27
Та шо ти кажеш? Фенич , коли треба, мадяр! А коли треба- украънець!

Це не правда. 2012-05-18 / 15:40:26
І Фенич і Офіцинський є "відвертими українськими націоналіствми". Не даремно ж - не так давно, на їх пропозицію та організацію та на їх захист, та на захист українських національних інтересів, які "зрадив" Вегеш , "Свобода" воювала проти Вегеша.

НОВИНИ: Політика

05:15
/ 8
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 72
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 2
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 33
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 13
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості
16:51
/ 6
Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан
04:09
/ 10
Ужгородські договірняки. Ч.2
15:43
/ 12
Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття
04:09
/ 2
Нардепи від Закарпаття "плавали" в голосуванні за зняття недоторканності з 5-и колег (РЕЗУЛЬТАТИ)
16:46
/ 6
Москаль судитиметься з Мукачівською міськрадою через тупик свого імені
10:34
/ 1
Консульство Угорщини в Берегові очолить чинний посол країни в Молдові Матяш Сіладі
02:47
/ 56
Очільник Мукачівської єпархії УПЦ МП особисто підтримав парафіян в Ірляві у невиконанні судового рішення про повернення церкви
13:09
/ 1
Москаль хоче відсудити у влади Мукачева вулиці Шухевича й Бандери
17:17
/ 24
Обласну дитячу лікарню в Мукачеві очолив головний медик часів Януковича, "відродженець" Роман Шніцер
04:02
/ 107
Як Угорщина через освіту створює на Закарпатті свій анклав
16:15
Через хакерську атаку ужгородці можуть отримати некоректні рахунки за водопостачання
08:05
/ 47
Москаль і шапка
15:38
/ 5
ФОТОФАКТ. Колишній нардеп-"регіонал" з Закарпаття взяв участь у так званому "Світовому конгресі русинів"
05:04
/ 48
Москаль з Ровтом під прапорами Угорщини і Арпада відкрили пам'ятник навершю шапки неугорського "угорського" воїна
20:45
/ 9
У п'ятницю Москаль особисто потролить владу Мукачева своїм піаром на імені Шухевича