Після Свободки і Миколайчика в Ужгороді з’явився ФеренцЛістик (ФОТО)

Колекція мініатюрних пам'ятників в Ужгороді поповнилась ще одним екземпляром. Сьогодні, 7 травня, на перила набережної біля обласної філармонії в Ужгороді "посадили" бронзового Ференца Ліста.

Після Свободки і Миколайчика в Ужгороді з’явився ФеренцЛістик (ФОТО)

Офіційно міні-скульптурку відкривали Генеральний консул  Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаї, голова комісії з питань розвитку міжнародної співпраці та туризму Ужгородської міської ради Павло Чучка, скульптор Михайло Колодко та завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, раніше на чавунних перилах набережної Ужа було встановлено мініатюрні скульптурки Миколайчика та Свободки авторства того ж Михайла Колодка.

За інформацією Заголовок

07 травня 2012р.

Теги: Ліст, Колодко, скульптурка

Коментарі

Микола Староста 2012-05-14 / 02:29:27

Я, Микола Староста (Жалива), повний дебіл - у мене є справка з Береговського коргазу. А що ищи май хуже - брат у мене Іван Бушко, заступник ледиди. Вун иппен такий ги я. Пробачте мене, люди.

Староста (Жалива) 2012-05-14 / 01:52:39

Я, Микола Староста (Жалива), повний дебіл - у мене є справка з Береговського коргазу. А що ищи май хуже - брат у мене Іван Бушко, заступник ледиди. Вун иппен такий ги я. Пробачте мене, люди.

Тамара 2012-05-13 / 09:45:20
Да не сошелся мир клином на этих двух фамилиях!

Ember Zoltán 2012-05-12 / 21:55:06
Некоторые ниже откидывают Беленя и Колодко как скульптора. Назвите мне пожалуйста пару имен тех наших подкарпатских скульптор, которых можно с гордостю споминать. Короче: имена в "студию"!

до хворого 2012-05-12 / 20:53:55
може пацієнта беріговського коргазу треба вже забанити? Задовбав!!!!

Репортер 2012-05-12 / 02:13:35

Я, Микола Староста (Жалива), повний дебіл - у мене є справка з Береговського коргазу. А що ищи май хуже - брат у мене Іван Бушко, заступник Ледиди. Вун иппен такий ги я. Пробачте мене, люди!

НСХУ 2012-05-12 / 01:58:01
Пусте говорити, якщо ви не розумієте, що скульптура тут не обговорюється, бо обговорюваний виріб Мих. Колодка скульптурою не є. Таку поробку більш-менш талановитий студент кулька зробить за пів години. Але ви як людина далека від скульптури, і судячи з усього - близька до М.Колодка, можете цього не розуміти. Вам проститься. А Колодкові ні.

Researcher 2012-05-12 / 01:37:53
Здається, тут якраз скульптура обговорюється. Ну, так поясніть, будь-ласка, що являється гарантією мистецької якості? Я, на відміну від вас, не член Національної Спілки Художників України і далека від скульптури людина.

НСХУ 2012-05-12 / 00:58:16

ДО Researcher


В даному випадку, перебачте, про скульптуру взагалі не йдеться. А крім того, відколи то бронза як матеріал і нетиражованість виробу стали самі по собі гарантією мистецької якості?

Researcher 2012-05-12 / 00:45:10
2НСХУ - на Верецькому перевалі продають бронзові скульптури в одиничному виконанні?

НСХУ 2012-05-12 / 00:21:12
Ужгород, ти що, осліп? Серед івано-франківських сувенірів на Верецькому перевалі є речі цікавіші і в мистецькому плані вартісніші, ніж оці скульптурні карикатури!!!!

2 АрапПетраВеликого 2012-05-11 / 23:40:26
Ну, при чому тут Колодко і перила? Так, я вважаю, що підмітанням вулиць, так само як і перилами, повинні займатись відповідні працівники, з відповідною кваліфікацією. І, взагалі - вам заважають старі перила?

АрапПетраВеликого 2012-05-11 / 21:18:27
А что именно у Вас вызвало такую бурную реакцию? Или Вы думаете что благоустройством города должны заниматься исключительно работники местного самоуправления? А скульптору значит можно только "лепить" где попало?
Вот я не творческая личность - к сожалению свой проэкт перил предоставить не могу (хотя могу предложить то, что уже где-то есть). А п.Колодко же ведь "творэць" - что ему стоит вынести на обсуждение громады Унгвара свой проэкт перил? Простой эскиз, карандашный набросок, а? Готов проспонсировать ему ватман и карандаши)

2 АрапПетраВеликого 2012-05-11 / 21:02:27
Що за дурня? Може ви ще порадите Колодку вулиці підмітати, тому що кругом бруд?

АрапПетраВеликого 2012-05-11 / 20:29:58
Уже когда-то писал - до ужаса уродливую "хатинку" Миколайчику сотворил "митець". Убрали хатинку) Листа пока не видел, судить не имею права.
Но пугает другое - место, где эти "скульптурки" лепят. Ведь согласитесь что эти перила - тихий ужас! Лучше бы за них принялся "гений малых форм", оставил бы будущим поколениям эстетику старого Унгвара. Или это слишком сложно? Понимаю, проще из пол-кило бронзы сваять что-то эдакое да при консулах, мэрах-шмэрах с пафосом прэзэнтовать (ну и деньжат в карман положить трошки, куда ж без этого;))

Hungi 2012-05-11 / 16:55:44
8591 2012-05-11 / 16:27:19
(ц)"У підсумку, ані мистецтва, ані туризму, ані гумору"

Допустимо,... Але щось є (!)- майже те чим займаєтесь Ви ! Чи можна поцікавитись яке добро робите особисто Ви для міста ?

(Критикувати ми всі вміємо, думаю варто приводити особисті приклади "правильного"...)

8591 2012-05-11 / 16:27:19
Усі вони там заробітчани. Хто на мистецтві, хто на туризмі, хто на гуморі. У підсумку, ані мистецтва, ані туризму, ані гумору. Дайош КВНізацію Ужгороду, ура!)

1958 2012-05-11 / 14:55:33
Процитирую сам себя - или попросту привести в порядок то что есть. К сожалению, к общей запущенности города, низкому уровню обслуживания и культуры добавились эти скульптурные "шедевры". Шандор, Чучка, пускай и оригинальные, но вроде не совсем глупые люди, а ведутся на чьи-то бредовые идеи. Хотя, для Шандора и наших местных психологов, эти железки могут дать прекрасные темы для написания очередных диссертаций.

сорри 2012-05-11 / 13:33:55
2Олег О.
Да, лучше лежать на диване и ничего не делать (с)

Тут говорять про ЯКІСТЬ, а не про ДІЮ/БЕЗДІЯЛЬЕІСТЬ. В світі достатньо ініціативних нездар. І, як правило, саме так і буває, чим менше таланту, тим більше "движування". Хоча, в такому випадку справді краще не робити нічого, ніж творити ОТАКЕ...

2Hungi
ни один местный венгр не выступил против статуэтки Листа. Уж мы то дожны бы быть сильнее всего задеты "несерьёзностью" его формы... А всё наобор - как минимум этой части жителей нашего города - Михаил угодил ! :)) (с)

Ви просто підтвердили те, про що я говорив раніше - для угорців це ПОЛІТИЧНИЙ проект, а тому вони закривають очі на якість. А в колодка заробітчанський нюх - він ліпить різні вироби сумнівної якості, якщо тільки на них можна заробити. Він - ремісник, а не митець, заробітчанин на мистецтві. І саме про це пора говорити вслух. "Болівар не винесе двох!" - Ужгороду досить було Беленя, а тут з’явився ще й Колодко.

Hungi 2012-05-11 / 13:07:06
1958 2012-05-11 / 12:45:17
(ц) "Если не хватает ума придумать что-то поинтересней..."

Думаю у Вас хватает. Может предложите ?

И вообще..., я не говорю о большинстве ужгородцев, но ни один местный венгр не выступил против статуэтки Листа. Уж мы то дожны бы быть сильнее всего задеты "несерьёзностью" его формы... А всё наобор - как минимум этой части жителей нашего города - Михаил угодил ! :))

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині