Головного санітарного лікаря Виноградівщини затримали на хабарі

Учора головного державного санітарного лікаря Виноградівського району затримала міліція.

Головного санітарного лікаря Виноградівщини затримали на хабарі

Головний санітарний лікар вимагав хабар від жителя Дніпропетровської області в розмірі 300 доларів США за сприяння у видачі дозволу на встановлення кабінету комп’ютерної діагностики.

Працівниками виноградівської міліції були вжиті заходи з затримання хабарника. В присутності понятих у службовому кабінеті головного лікаря зі смітника були вилучені три купюри номіналом по 100 доларів. Головного лікаря було арештовано та доставлено у Виноградівський райвідділ міліції.

28 квітня 2012р.

Теги: хабар, долари, санітарний лікар

Коментарі

0187 2012-05-01 / 16:41:34
Киретів е чесною і порядною людиною і цеє настоящою підставою. Підкинули йому грожі в мусорник а він бідний хай тепер віддувається. Жалко людину тепер покладуть головним лікарем якогось деб...а отоді дежись район

ДРДЖ 2012-04-30 / 16:07:08
Одна чесна людина у виноградовi i ту пiдставили ганьба ментам. Раз посадіт свого пом.прокурора, ВБИВЦЮ І ДЕБОШИРА!!!!!

колега 2012-04-30 / 12:33:23
паскудник із обл сес.хто тебе паскуда навчив так брехати.

777 2012-04-30 / 12:16:46
Пусть уже лучще бывший водитель сделавший головокружительную карьеру с липовым дипломом расскажет о порядочности шефа.

відповідь лоцію 2012-04-30 / 11:34:47
Шановний" Лоці"Це Ви не пишіть всяку дурницю на зразок того,що Киретів примусив написати висновок ще не звільненого підлеглого а краще нехай цей підлеглий розповість про свою порядність а за одно і вашу .........

Лоці 2012-04-30 / 09:27:59
Шановні захисники Киретів Василя Васильовича, не пишіть різну дурницю на захист цього хабарника, бо в колективі Виноградівського СЕС всі знають як Киретів В.В. заставив підлеглого написати неправдивий висновок на придатність приміщення (встановлення кабінету комп’ютерної діагностики) до роботи, що підтвердили працівники обласної СЕС контрольним огляд. І підлеглий кервника СЕС якому загрожує звільнення Вам шановні захисники розповість про порядність останнього....

ваня 2012-04-29 / 21:14:06
давно знаю етого человека он не взяточник!

знаючий 2012-04-29 / 20:44:42
паскуди подставили чесного чоловіка чекайте івас то жде.

про 2012-04-29 / 20:38:56
так ім треба зажерлися

555 2012-04-29 / 19:38:16
знаете может он и виноват но разве в нашем городе он самый злостный взяточник!!! вы посмотрите что кругом творится в центре города под самым носом у милиции аппараты это они не видят .в больницах и поликлиннике пока не дашь деньги то до тебя дела никому нет причем берут там все подряд даже санитарки.что бы ребенка устроить в садик (если хочешь бе6сплатно ) то бежать записываться надо сразу же после зачатияа про разные службы ( пенсионный налоговая ЖЕК) так это вообще 7 кругом ада.может наша власть сначала бы этим занялась

аноним 2012-04-29 / 19:18:55
В принцыпе пытаются внушить о его "высоко моральных" ценностях.А пишет еще водитель на троне.

555 2012-04-29 / 18:59:05
для анонима.Никто и не говорит что он святой,но по крайней мере не был он таким взяточником как сейчас его нам пытаются представить

анонім 2012-04-29 / 18:28:52
Ви тільки не робіть з Василя Васильовича святого. Він прочитає і не повірить. Це всьо син пише, чи хто?

ХТО підставив? 2012-04-29 / 11:28:30
Мені теж цікаво "кому цей трон сниться"? Якщо маєте якісь дані, то напишіть, хай всі знають ЦЮ ПАДЛЮКУ в лице!!!! Не можна так поступати з нормальними людьми, такими , як Киретів!

вова 2012-04-29 / 11:17:53
Одна чесна людина у виноградовi i ту пiдставили ганьба ментам.

Подстава 2012-04-29 / 09:26:42
Подстава 100%.Показательное шоу...

ПРАВДА В ОЧИ 2012-04-29 / 00:25:58
КИРЕТИВ МУСИВ ЗБИРАТИ АБО ИТИ НА ПЕНСИЮ НО ВИН ХОТЯБИ БУВ БОЛЕЕ МЕНЕЕ ЧЕЛОВЕКОМ А ЗАРАЗ ПОБАЧИТЕ ЯКИЙ УЛЮДОК ПРИЙДЕ.БУДЕТЕ НОСИТИ КУЧУ ГРОШЕ И ИЩИ БУДЕ ХУЖЕ

ПРАВДА В ОЧИ 2012-04-29 / 00:20:12
да ще половина кафе у севлюши робочи без справоки мед.у другои куплени дякуючи на.шим мед. сестрамам а ви хоть раз задумалися над ти якшо ваша дитина випе кофе и заразиться сифилисом .що тоди скажете.а гепатитом.бардак у поликлиници це №1.судди№2менти пошиваки3

нло 2012-04-29 / 00:13:10

ПІДСТАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДЛЯ ГАЛОЧКИ ПРАВООХОРОНИМ ОРГАНАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хтось отримає ПІДВИЩЕНННЯ!!!!!!!!!!!! *****СЬКА І ДИБІЛЬНА ДЕРЖАВА "УКРАЇНА-ГОНДУРАС"!!!!!!!!!!!

правда в очи 2012-04-28 / 23:11:46
неприязни сношения це вже не злочин.ой будуть вас бити прокурори .вы сикливи продаженци .чого мовчите коливас унижавуть прокурори .

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат