«Говерла-Закарпаття» поступилася алчевській «Сталі»

У матчі 27 туру Першої ліги України з футболу «Говерла-Закарпаття» мінімально поступилась на виїзді «Сталі» з Алчевську - 3:2.

Дуже неприємною є статистика для нашої команди у протистояннях проти «Сталі».  Та підопічні Олександра Севідова приїхали до Алчевську перемагати. Перші хвилини матчу залишилися за нашими гравцями, але далі статистика попередніх зустрічей почала продовжуватись на користь господарів.

Незважаючи на невелику перевагу ужгородців у володінні м’ячем, гравці «Сталі» відкрили рахунок. Зробив це Євгеній Одинцов на 20 хвилині. Після пропущеного м’яча здалося, що футболісти «Говерли» мали б заворушитися. Та підопічні Олександра Севідова не такі прості. Вони й не намагалися додати в своїх силах доти, поки не пропустили другий гол. На цей раз героєм в Алчевську став Петро Опарин. Петро замкнув передачу партнера зі стандарту. 2-0 на 32 хвилині був серйозною заявкою «Сталі» на перемогу.

Однак і після цього наші футболісти не почали грати в атакуючий футбол. Незрозуміла місія була у Дмитра Вітера. Платон Свиридов крім того, що потрапляв в положення поза грою, нічим не відзначився. А Дмитро Трухін не показав свою динамічну гру.  Проте надія на сприятливий рахунок для наших спортсменів все ж таки з’явилася: після помилки захисника та голкіпера алчевців Олександр Косирін переправив м’яча у пусті ворота господарів поля.

М’яч у роздягальню мав би вибити з колії наших суперників, але так сталося, що у другому таймі матч почав проходити за сценарієм першого.  А на 56 хвилині непорозуміння між Павлом Щедраковим та Олександром Надем призвело до третього м’яча.

Цією помилкою скористався Олександр Акименко, який і зробив рахунок 3-1. До останньої хвилини гра була нудною, але на останній хвилині матчу «Говерлі» вдалося скоротити рахунок. Після навісу з кутового Мірко Райчевіч замкнув передачу напарника по команді. Рахунок 3-2 на користь «Сталі».

Олександр Севідов після матчу дав коментар журналісту телеканалу «Футбол»: «Я не задоволений діями захисту, тому що такі дії в захисті нам не дозволять вигравати будь-які матчі. І ще дуже прикро, що не зміг зіграти в повну силу Косирін».

Ужгородська команда залишається на першій сходинці турнірної таблиці. Про те, чи залишиться у неї чотирьохочковий бар’єр від «Металурга», дізнаємось вже у неділю.

Склади команд
Сталь: Комарицький - Чеботаєв, Опарин, Колесниченко, Романюк, Сікорський (Окана-Стазі,77), Батюшин, Акименко (Локтіонов,81), Грицай (Поступаленко,70), Колінз, Одинцов.

Тренер - Анатолій Волобуєв

"Говерла-Закарпаття": Надь - Мелікян, Єлісєєв, Щедраков, Гібалюк (Комарницький, 46) - Райчевич, Печенкін (Муховиков,61), Свиридов, Трухін, Вітер (Ситник,65) - Косирін.