У понеділок викладачі та студенти УжНУ знову вийдуть на мітинг

У понеділок, 9 квітня, відбудеться мітинг викладачів та студентів Ужгородського національного університету за скасування розпорядження Кабінету Міністрів №760-р від 10.08.2011 р. про реорганізацію закарпатських вишів. Про це йдеться в сьогоднішньому повідомленні міському голові Ужгорода Віктору Погорєлову.

У понеділок викладачі та студенти УжНУ знову вийдуть на мітинг

Викладачі та студенти вимагатимуть виконання рішення облради від 2 березня 2012 року, котре передбачало клопотання за призупинення реорганізації вузів.

Початок мітингу о 14.00 біля головного корпусу УжНУ (БАМ), звідки викладачі та студенти  вирушать до Закарпатської ОДА (пл. Народна).

Нагадаємо, що під час свого візиту в Ужгород (1.03.2012), перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма пообіцяв ініціювати скасування цього розпорядження на засіданні Кабінету Міністрів, чого не зроблено до цих пір.


 

Максим Молнар для Закарпаття онлайн

06 квітня 2012р.

Теги: УжНУ, мітинг

Коментарі

студ 2012-04-11 / 20:15:17
Приходько тільки університецький професор, він не є доктором наук. а на факультеті його ніхто не знає, ні студенти, ні викладачі

Андрій 2012-04-11 / 09:14:58
Ректором має стати Приходько В. Він молодець. Ерудит. Дипломат. Має великий управлінський досвід. Професор факультету міжнародних відносин

юююю 2012-04-10 / 19:50:37
як може бути ректором Палінчак? він простий кандидат наук, а ректором має бути професор. Нащо тут хтось рейтинг йому піднімає. він у себе на факультеті не може навести порядок, не те що в цілому університеті

Василь 2012-04-09 / 11:21:44
Пыдтримую ідею мытингу! Ми повинны зробити все, щоб ректором став хтось із університетських професорів. Сливка, Смоланка, Чопей чи Приходько. До речі ,професор ПРриходько працює на факультеті міжнародних відносин

ПОФІГ 2012-04-09 / 01:15:52
даваєте тепер кожен місяць страйкувати!))) особисто я о 14:00 буду сидіти в В2 і слухати Андруховича!)

Дмитро 2012-04-08 / 18:13:28
а тепер просто подам повідомлення в такому ракурсі в якому воно повинно бути подано!

В понеділок 9 квітня буде призначений новий в.о. ректора УжНУ, про якого в принципі ніхто нічого не знає і тим самим всі страхуються і роблять цей мітинг! Цей мітинг могли зробити в будь-який інший день, але роблять саме в цей. Все зрозуміло простий шлях для того, щоб звернути увагу на посаду.

І ЗНАЙТЕ ОДНЕ ХТО Б НЕ СТАВ РЕКТОРОМ ВСІМ ВАМ ТУТ ТОЧНО НЕ ВГОДИШ!!! ТОЖ ЧЕКАЄМО НА РІШЕННЯ, А ЯКЕ ВОНО БУДЕ ЗАЛИШИЛОСЬ ЧЕКАТИ НЕ ДОВГО!!!

атеіст 2012-04-08 / 13:54:48
Студенту. Знов дурня. Здається більшість викладачів- хабарників саме в УжНУ, а не в ЗакДУ. Зверніться до фактів. Ви поливаете брудом Ващука, а в той же час на хабарях ловлять Деканів УжНУ. Цікаво - правда? І ще, здається Пітюлич викладає не в ЗакДУ, чи не так?

Студент 2012-04-08 / 10:08:02
Коли регіонали поставлять всім відомого авантюриста і передового організатора збору хабарів із студентів Ващука в.о. ректора УжНУ - втратять останню підтримку серед студентської молоді всього Закарпаття, що навчається в національному!!!
Ні для кого не секрет, самі високі хабарі-побори це на економічному факультеті УжНУ та вцілому по ЗакДУ!
Про це говорять в голос, про це всі знають... Але чомусь, за дивних обставин, правоохоронні органи цього не бачать!
Тепер головного освітнього корупціонера, пан Ледида пропихує у головні ректори краю! Жах!
Закликаю студентів усіх ВУЗів Ужгорода вийти на підтримку студентсва УжНУ !!!

атеист 2012-04-07 / 23:06:51
Юрію. Зауважте - у повідомленні жодного слова про Ващука немає, але для вас він ворог номер один - не починайте нести дурню. Якщо вас замовили дурню писати,то пишіть собі на стінах. Розберіться в ситуації а потім починайте ображати людину незалежно від того хто він. Якщо у вас е якісь аргументи то наведіть їх, а якщо немає то просто спостерігайте, як це робить переважна більшість.

Валя 2012-04-07 / 21:04:39
Микола Миколайович знову посилає студентів мітингувати на захист свого крісла?

Універ 2012-04-07 / 21:04:00
Ректормо буде не Палінчак, а Вегеш - Балога вже домовився

колишній студент 2012-04-07 / 14:49:46
І знову ЄЦ починає свою улюблену гру, виводячи студентів та викладачів на мітинги, а останні не розуміють, що їх використовують як гарматне м'ясо єдиноцентристи, щоб залишитись при владі в УжНУ. Ну що ж, не довго їм залишилось правити.

русин 2012-04-07 / 13:09:14
достовірні джерела партії ЄЦ кажуть і підтвердять це в понеділок в.о. ректора буде Палінчак М.М. це є професор доктор наук і т.д. і він просто не бере хабарі, і його поважають у всій країні

Юля 2012-04-07 / 12:49:24
Все ніяк чиновники не доведуть обіцяне докінця.Тож мусять освітяни та студенти нагадувати про себе, точно щось мутять у міністерстві освіти та науки.Привильно люди будуть відстоювати свої права.В противному випадку, ініціатори об"єднання вишів Закарпаття свої плани здійснять, тоді вже буде важко відвойовувати втрачене.Не можна гаяти часу!

Карпати 2012-04-06 / 23:54:01
Цей Ващук сьогодні на сесії МР ще захотів забрати у жителів Ужгорода поліклініку. Все му мало.

ЙОЙ 2012-04-06 / 21:02:58
СМЕРД не зможе ЦАРЮВАТИ