На Закарпатті за Тягнибоком влаштували стеження? (ФОТО)

15-17 березня 2012 року під час перебування на Закарпатті лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока за ним велося постійне стеження. Невідомі на автомобілі сріблястого кольору «Лада Самара 2115» з державними номерами АО2817АН цілодобово супроводжували очільника націоналістів по всіх місцях зустрічей і зупинок.

На Закарпатті за Тягнибоком влаштували стеження? (ФОТО)

З цього приводу юридична служба ВО «Свобода» готує подання до Генеральної прокуратури України, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Нагадаємо, що 15 березня лідер ВО «Свобода» прибув з візитом на Закарпаття для відзначення 73 річниці від заснування Карпатської України.

Як йдеться у повідомленні прес-служби, протягом усього часу перебування Олега Тягнибока в Закарпатській області автомобіль сріблястого кольору «Лада Самара 2115» днював і ночував поблизу місць його зустрічей і зупинок. Перед тим невідомі постійно телефонували закарпатським свободівцям, вимагаючи розповісти мету, ціль і точний графік візиту Тягнибока на Закарпаття.



«У той час, коли всі силові структури кинуто на знищення опозиції – в країні спокійно розгулюють миколаївські «мажори», кримські вбивці, відбувається небачений сплеск безкарного насильства. Але ж нашим правоохоронцям просто ніколи захищати право! Є вказівка стежити і переслідувати опозицію», – прокоментував ситуацію Олег Тягнибок.

Нині юридична служба ВО «Свобода» готує офіційне звернення до Генеральної прокуратури України, щоб усе ж дізнатися, з якою метою відбувалося зовнішнє спостереження і хто дав наказ брутально порушити конституційні права голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода», – повідомляє прес-служба.

17 березня 2012р.

Теги: Тягнибок, Свобода

Коментарі

секретка 2012-03-19 / 20:58:48
Яке "зовнішє спостереження" на такій пальоній машині-явний непрофесіналізм.

ВАСЯ 2012-03-19 / 16:24:46
Тягнибок - реальний неуловиый Джо. Увесь зайвий галас навколо його перебування у Закарпатты - лише останні потуги закарпатських патріотів Галичини

Мик 2012-03-19 / 09:25:48
Шановни, а кто такий Тягнибок? І навіщо за ним стежити?

Адмін 2012-03-18 / 14:44:30
Додали фото

свобода 2012-03-18 / 11:59:31
цензор 2012-03-18 / 11:53:32
АСтранно, что проявив бдительность, и заметив врагов которые "следили" за их вождем, пресс-служба не указывает номер машины?..............Цензор, ти тільки писати вмієш, а читати - ні? "На автомобілі сріблястого кольору «Лада Самара 2115» з державними номерами АО2817АН" - це що, не номер?

Якщо Тягнибок "не ізвєстний політік", тоді хто?

цензор 2012-03-18 / 11:53:32
А разве он был кому-то интересен? Он государственный деятель, известный политик, звезда? Очень похоже на вопрос про "неуловимого Джо" - его просто никто не ловит.
1. Странно, что проявив бдительность, и заметив врагов которые "следили" за их вождем, пресс-служба не указывает номер машины? Странно, да? Наверное боятся?
2. Особое внимание вызывает логическая связь между машиной и теми кто звонил "... закарпатським свободівцям, вимагаючи розповісти мету, ціль і точний графік візиту Тягнибока на Закарпаття?". Бред чистейшей воды.У мальчишей -кибальчишей требовали "военную тайну" - которая была доступна всем желающим, в том числе и на этом ресурсе. Очевидно было принято решение, что приезд вождя должен сопровождаться какой-никакой местной сенсацией, иначе на него просто не обратят внимания.

7656 2012-03-18 / 07:57:48
Та ясно, що слідкували.

кісмань 2012-03-17 / 22:11:54
то пожарники я точно знаю. Они возили вогнегасник. Ще не дуже тепло надворі, а свободівці часто люблять десь погрітися, попалити колеса. У пожарників зараз проблеми з гасінням трави, от і їздили вони за хлопцями свободівцями, щоб мати можливість вчасно розпочати боротбу з можливим запалюванням

Словянин 2012-03-17 / 22:10:01
Це я 2012-03-17 / 21:14:40
2 Беркут. Всім зрозуміло, що охороняли. Не дай бог, хтось його зачепить, вийде міжнародний скандал...
ЦЕ Я мабуть щось плутає, адже т. зв. міжнародна громадськість піднімає гвалт, коли беруть за хвіст Тимошенко-Капітельман, а Тягнибок - не такий, бо він істиний українець-словянин.

Це я 2012-03-17 / 21:14:40
2 Беркут
Всім зрозуміло, що охороняли. Не дай бог, хтось його зачепить, вийде міжнародний скандал.

Беркут 2012-03-17 / 18:06:36
за ним не стежили, а охороняли.Палких прихильників Тягнибока на Закарпатті не так вже й багато, а ось тих, кого дратує він своєю радикальністю - більше ніж достатньо

мусорок 2012-03-17 / 16:57:09
шо не знаете шо антибиотик Виктор Русин зовнишне спостереження пустив за Тягнебоком??вся мусарня знае тото

свободівець 2012-03-17 / 16:52:39

Хамство і тролінг. Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Емайо 2012-03-17 / 16:43:28
Каждый приезжий думает, что на Закарпатье заборы из колбасы им сплетут.

Костянтин Куцов 2012-03-17 / 16:33:35
Кому він тут потрібен, аби робити за ним стеження?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ