Табачник таки здав назад у темі об’єднання закарпатських вузів

МОНмолодьспорту разом зі студентською та науковою громадськістю Закарпаття дійшли згоди щодо відміни злиття чотирьох вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Табачник таки здав назад у темі об’єднання закарпатських вузів

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник ініціював внесення на погодження до відповідних центральних органів виконавчої влади проекту розпорядження стосовно скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 р. № 760 «Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів» як такого, що не набуло чинності та організаційно не реалізовано.

Нагадаємо, що розпорядженням передбачено утворення державного вищого навчального закладу «Закарпатський університет» на базі Ужгородського національного університету, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету та Закарпатського художнього інституту, які реорганізуються шляхом злиття.

Як зазначається у розпорядженні, документ мав набрати чинності одночасно з Указом Президента України про збереження за державним вищим навчальним закладом «Закарпатський університет» статусу національного.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, цьому рішенню передували масові спротив і навіть студентські заворушення в УжНУ, зумовлені відомчою перевіркою. Як наслідок, під час візиту на Закарпаття прем’єр-міністра України Миколи Азарова з колективом УжНУ зустрівся перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, який і пообіцяв відмінити відповідне розпорядження Кабміну.

03 березня 2012р.

Теги: Табачник, УжНУ

Коментарі

Словянин 2012-03-07 / 21:51:28
Ужгородець висловився цілком правильно. До сказаного важко щось додати.

Роберт 2012-03-06 / 18:07:31
Цього українофоба потрібно розстріляти!

Андрій 2012-03-05 / 10:36:11
Вегеша вжй ніхто не залишить. Думайте про нормальну кандидатуру, шановний пане Ледидота Пане Балого. НЕ Переста, НЕ ВИсочанський. Приходько чи Смоланка. Регіоналам треба визнанти, що вони все це замутили, поставивши на Ващука. Єцовці також проїгрують, бо і надалі ставлять на Вегеша.

cccccccc 2012-03-05 / 06:46:25
Дааа... B глаза не видели студента. Ни тебе зачеты , ни экзамены - ТЫСЯЧИ НАЛИНЫМИ . Один госекзамен ,а следующий - через год ." Будешь " шуршать "- диплома не будет даже в следующем"... Эте что!

закарпатка 2012-03-04 / 22:35:25
Взагалі не знаю, як можна говорити про взятки, про внутрішню атмосферу університетів(ЗакДУ і МДУ), якщо,як зрозуміло, ви (ОСВІТЯНИН) з ними нічого спільного не маєте,а просто наговорювати, і казати про хабарництво, як по 100% явище у цих закладах - просто не маєте права!!!

мистецтвознавець 2012-03-04 / 22:18:07
До фізика
А при чому тут художній інститут? Як його можна обєднати з університетами? Художню освіту Закарпаття буде знищено моментально (не залежно від того, хто стане ректором обєднаного закладу). Залиште у спокої художників, і обєднуйтеся хоч до всрачки!!!

фізик 2012-03-04 / 19:40:33
Може я не стільки експерт, але хочу Вам сказати таке: в області повинно бути два вузи, щоб була конкуренція. Тому варіант сприводу того, щоб обєднати ЗакДУ+МДУ+художній дуже хороший, а УжНУ хай далі функціонує. Балога принципі такі плани і мав колись для того він істворив в Мукачеві університет, хоча він нічого спільного із назвою університет немає.

Щодо Вегеша то тут всі коментра які писалися до мене праві у повній мірі. Вегеш має піти і ті заяви які лунають зараз, щоб його залишити в.о. - це смішно! Досить було цього катування людині набридло він нічого не може зробити.

І на останок все це велика політика і тут нічого нема спільного із освітою. Балога просто хоче показати який він король на Закарпатті і напрвеликий жаль тільки на нашому Закарпатті його і люблять більш ніде.

Дааа 2012-03-04 / 18:32:51
Палец не тот...

Освітянин 2012-03-04 / 14:35:23
Повністю підтримую обох останніх коментарів. Додам, що УжНУ, то великі гроші і вплив на потенційних виборців. Також мені кажеться, що в області має бути один потужний і рейтинговий університет з сильним ректором, але то ні в якому разі не мають бути діючі керівники - корупціонери вузів, бо що робиться з хабарами в Ващука та Мигалини в Мукачеві, то жах. Знань ніяких (за виключенням одиничних випадків, все вирішують кошти.

123 2012-03-04 / 10:59:25
Підтрримую Ужгородець 2012-03-04 / 01:55:20

В університеті викладачі категорично проти Ващука, але і Вегеша категорично не хочуть бачити ректором. Досить було п'яницям керувати. Крім Сливки в ректораті ніхто нічого не може вирішити. Та й той не завжди.
Як і 7 років тому, Вегеш сподівається прийти на хвилі масових виступів. Дуже сподіваюся, що йому це не вдасться, а в університеті знайдеться потужний менеджер освіти. Тільки не з тих партійних функціонерів, які сьогодні активно попагують себе.

Ужгородець 2012-03-04 / 01:55:20
Те що дожали питання про відмову від химерного об’єднання ВУЗів Закарпаття навколо хабарника і корупціонера Ващука – МОЛОДЦІ !!!
Та от стосовно Вегеша ??? Шановні – це не ректор… Миколі Вегешу слід займатись наукою, жити спокіййно в своєму особняку (за час ректорства вирішив свої побутово-житлові та інші матеріальні проблеми) і не заважати нормальному функціонуванню і розвитку УжНУ.
Це розуміють всі… Наразі можна пійти з честю, бо через не тривалий час, прийдеться вилетіти з безчестям ! Не залежно від влади та її представників.

Поліглот 2012-03-03 / 21:52:17
Ну, смішно ж все це читати, яка різниця чи бунтують студенти чи ні. Просто відбулися домовленості між Балогою і Президентом і все, тобто питання вирішилося певним чином і ми це будемо бачити трохи згодом яким!

Всі так наївно продовжують думати, що УжНУ це справа освіти - НІ, нажаль НІ! - це справа політична в прямому значенні цього слова - Вегеш - член партії "ЄЦ", а на цьому всі питання повинні бути зняті. Треба розвивати свою науку, а не грати в політичні ігри на терені краю!

Олекса 2012-03-03 / 20:26:36
Думку таки почули у Києві чиновники,вони мусіли піти на поступки, інакше хвиля невдоволення могла поширитися...

ооооо 2012-03-03 / 17:13:35
1. OK.
2. Тепер зрозуміло як з НИМИ треба говорити.

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 1
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини