Студенти УжНУ готові відстоювати свій вуз страйками

В Ужгороді цілком можливі страйки студентів. Про це сьогодні, 27 лютого, заявила на прес-конференції голова профкому студентів УжНУ Андріана Завадяк.

Студенти УжНУ готові відстоювати свій вуз страйками

Причина – постійні перевірки університета та можливе об’єднання УжНУ із ЗакДУ.

"Ми ледве стримуємо студентів, щоб вони не вийшли на вулиці, – заявила Андріана Завадяк. – Треба буде – поїдемо в Київ. Об’єднання вишів без врахування думки 12 тисяч студентів не буде".
 

Ужгород.нет.уа

27 лютого 2012р.

Теги: УжНУ, студенти, страйк

Коментарі

посторонній 2012-03-01 / 17:26:57
Поспілкуйтеся з студентами Закду-там таких проблем не має.Ніхто ні нако не наговорює,а за викладачів взагалі поганого нема що сказати.При слові Ващук у всіх зразу такі відчуття-повага,розум і взагалі супер керівників.В університеті болонська система,хто вчиться,ходить на пари-віджповідно і має.Стипендія вчасно,всякі поїздки конференції,акції і це не піар.То чого ви так вчепилися в Ужну? В назву? Що зробив доброго Вегеш за свого правління?Що побудував?Покращив умови у гуртожитку?Навів порядок з викладачами?А в Закду повно новобудов ,аудиторії теплі,у гуртожитку євроумови,на взятках нікого не беруть.Ващук поважний вчений і на міжнародній арені! А про Вегеша вже його один вигляд говорить.Чому ні у одному вузі Закарпаття не має стільки перевірок як у УЖНУ? Та тому що зловживань немає!

правдолюб 2012-02-28 / 09:42:31
Скажіть будь ласка а де була Завадяк коли студентів УжНУ змушували сплачувати за студентські квитки?Чому тоді не було мітингів?

я в шоці 2012-02-28 / 00:00:10

Тут не місце для провокацій. Я вже вас попереджав. Ви хочете, щоби я забанив вас назавжди? Адмін

активіст 2012-02-27 / 23:49:36
напишу по іншому )
Коли ми приходимо зі своїм головою профбюро факультету у профком просити грошову допомогу на проведення дня першокурсника вони завжди нам відповідають, що на даний момент грошей ще нема, однак є положення профбюро за яким на кожний факультет на рік виділяється певна сума грошей! А коли профкомівцям потрібно провести мітинг, бо так вони захотіли ( або,можливо, хтось попросив про це) вони відразу згадують про простих студентів, щоб створити чим більшу масовку.

активіст 2012-02-27 / 23:25:22

Тролінг. Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищем. Коментар видалено. Адмін

Смерть 2012-02-27 / 22:30:28

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Профкомівець 2012-02-27 / 21:09:22
От, хороший адмін)
Адріана вже всіх обдзвонила. Збирай своїх - команда поступила, усі на мітинг, пофіг пари. От так у нас в УжНУ навчатись заставляють!

Студент 2012-02-27 / 21:09:02
студент 2 2012-02-27 / 20:07:19
"Вірно, якщо треба буде Андріна зможе поїхати собі у Київ та добре там відпочити, поки студенти мітингуватимуть на вулицях. Для всіх не є секретом, що студпрофком давно перетворився у закриту організацію для своїх людей, бо тоді звідки у профкомівців є можливість по два-три рази на рік їздити відпочивати по Україні, невже вони за власні кошти це все роблять, а простих студентів використовують тільки як гарматне м'ясо у політичних іграх." Я сам неодноразово їхав з профкомом влітку на море. люди собі оплачують, а активісти ужну отримують знижки. люди, просто будьте активними. а те що профком часто відпочиває разом класно, адже вони дружать й за межами стін університету. класна команда, жаль не вхожу в її основний склад. хоча можливо колись..

студенти 2012-02-27 / 21:05:22
кращеб нас студентів УЖнУ хтось забрав до себе, можеб краще нам булоб, не платилиб хабарі, відремотувалиб нам общаги, та інше, думалиб про нас студентів, наше оздоровлення та наші стипендії, профком виділяв нам різні допомоги, !!! МИ ЗА ТЕ ЩОБ НАС ППРИЄДНАЛИ ДО ХОРОШИХ ЛЮДЕЙ, І ЩОБ ТАМ БУВ РЕКТОР ЯКИЙ БИ ДБАВ ППРО СВОЇХ СТЕДЕНТІВ !!!!!. а не займався піаром , і не плакав би що його виганяють як невдаху !!!

Адмін 2012-02-27 / 20:57:57
Студент, профкомівець - перестаньте займатися тролінгом і переходом на особистості під різними ніками, бо забороню доступ до коментування.

Петро 2012-02-27 / 20:56:44
До речі, за ректора ніхто не йде! люди, блін, роззуйте очі. в нас зараз УжНУ заберуть, йдіть на мітинг, а не реагуйте на закдушнівські провокації.

Профком 2012-02-27 / 20:53:29
Стипендію не знизили. вона складає 530 грн. все інше - індексація, але вона повністю не покривається!

Студент 2012-02-27 / 20:52:25
Ніби Адріана іде мітингувати через стипендію, вона іде посаду ректору відвойовувати. Смішні ви тут всі) Адріана кар'єристка і тут вона не студентів захищає, а собі дорогу в життя.

А щодо того, що написав профокмівець - це на превеликий жаль правда.

123 2012-02-27 / 20:47:29
Ніка, стипендію не Андріана знижує, тому якщо вас це питання хвилює, вам пряма дорога разом з нею на мітинга завтра ;)

ніка 2012-02-27 / 20:42:10
скажіть краще пані Андріано, чому знизили стипендію до 500 гривень? чи ви цією проблемою не переймаєтеся

123 2012-02-27 / 20:41:00
Профкомівець
Мене ти не побачиш, ні на засіданні, ні на мітингу, я вже не студент і мені байдуже на ваші страсті)) Просто по життю не поважаю таких як ти, це найгниліші люди. Шкода, що в нашій країні саме такі як ти, й займають керівні посади, а чесним людям дорога закрита. Продовжуй і далі полювати в тарілку, яка тебе кормить, і хто знає, може ти наступний президент, цієї Богом забутої країни ;)

не профкомівець 2012-02-27 / 20:30:26
хто хоче іти на вулиці відстоювати , і боротись за чиесь крісло, що його пропив ?? Та ніхто, все це всьо піар ( брехня ) , не заробляйте собі рейтинг на нас студентах !! Що у вас профкомівці більше другої роботи не має ??, що так у нас в студентів все добре ?? ,отримуемо вчасно стипендії , покращуемо своє здоровя, ( виділяете нам путівки ). ,та матеріальну допомогу ?? АНДРІАНО, у тебе з головою все впорядку, що ти мелеш своїм язиком такі дурниці ?? І не думайте, ніхто з стедентів НЕ ВИЙДЕ НА ВУЛИЦІ !! ЦЕ МИ ВАМ ВСІМ ЗАПЕВНЯЕМО !!!!!!

Профкомівець 2012-02-27 / 20:14:22
До 123.

Та не дуже хочеться втрачати такий ласий шматок як виділення матеріальних допоміг потрібним людям, які потім зі мною діляться. Мені просто скоро йти з цієї посади, але студентам треба знати правду про це закрите акціонерне товариство. Ламай голову 123, завтра побачу тебе на засіданні трудового колективу.

123 2012-02-27 / 20:07:31
Цікаво, що за криса завелась серед своїх :)
Слабо сказати своє імя і факультет? Чи з за спини будеш гавкати, як пес шалудивий?

студент 2 2012-02-27 / 20:07:19
Вірно, якщо треба буде Андріна зможе поїхати собі у Київ та добре там відпочити, поки студенти мітингуватимуть на вулицях. Для всіх не є секретом, що студпрофком давно перетворився у закриту організацію для своїх людей, бо тоді звідки у профкомівців є можливість по два-три рази на рік їздити відпочивати по Україні, невже вони за власні кошти це все роблять, а простих студентів використовують тільки як гарматне м'ясо у політичних іграх.

НОВИНИ: Соціо

17:33
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися