Ужгородську «Батьківщину» очолила жінка, а закарпатську – Кеменяш

25 лютого відбулася звітно-виборча конференція Ужгородської міської організації партії «ВО «Батьківщина», на якій було обрано нові керівні органи парторганізації.

Ужгородську «Батьківщину» очолила жінка, а закарпатську – Кеменяш

Головою організації обрано Галину Козлову. Також обрано новий склад бюро у кількості 7 осіб, контрольно-ревізійну комісію у кількості трьох осіб та двох делегатів на обласну конференцію.

А 26 лютого в Сваляві відбулася конференція Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина», на яку було обрано 40 делегатів, з яких з‘явилися 36. Делегати заслухали звіт голови Олександра Кеменяша, обговорили політичну ситуацію в країні та на Закарпатті.

На конференції переобрали головою організації Олександра Кеменяша, обрали новий склад бюро в кількості 11 осіб а також двох делегатів на Всеукраїнський з‘їзд партії, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина».

27 лютого 2012р.

Теги: Батьківщина, Кеменяш

Коментарі

зБЮТУ 2012-03-11 / 12:26:30
у нас в партії одні тільки нелюди Лозинський -вбивця, Юля - злодійка, турчинов _ сектант Ляшко _голубий, та інша нечисть різні педофіли злодії та різні доходяги, так, що запрошуемо всіх в нашу партію ми всіз приймаемо, який лідер партії такі і її ( Члени ) !!!!

ЗАНЕБОКРАЙ 2012-03-10 / 17:28:43
уф..як не гарно :(
а вона ж таки не тупувата, якщо ii обрання викликало стiльки галасу й заздростей ...........

Andrij 2012-03-10 / 16:10:53
так-так...перехожий...Гнаткiв вспливе...як г...но в ополонцi...його запашок вже дме над мiстом, яке дало його амбiцiям кудись та залiзти...
як же Камиш мiг пригрiвати в себе таких гнилих людей?!
проте.. зараз, коли ix накопкали...так стало видно хто був тою гниллю..от пишiть ви зараз бруд на бувших колег...щоб ще бiльш пiдкреслити те, що не помилилися у виборi "накопкавши" вас

Иван 2012-03-10 / 11:23:58
А Ти покажи своє личко, і скажи про доходях Кеменяшові або його членам партії,бо Ти мабуть один з накопканих

з БЮТУ 2012-03-09 / 21:53:05
тікайте всі злодії з ціеї злодійської батьківщини, там зосталися одні лиш доходяги !!

В підтримку Ивана 2012-03-09 / 15:52:03
Багато "активістів" депутатів залишили партію "ВО "Батьківщина" після перемоги Януковича, а Кеменяш залишився не зрадив, хоча йому ой, як важко проводяться тотальні перевірки на фірмах які він колись засновував, чиниться тиск на членів його команди...

Иван 2012-03-09 / 00:13:42
З коментів ясно одне, коментують абло ті кого викопкали за зрадництво з "Батьківщини", або просто заказні боти, нормальні люди не можуть так взяти тай обгажувати жінку ,яку похоже абсолютно не знають, а той хто Кеменяша називає бандитом ,якщо такий сміливий та демократичний , нехай назве відкрито своє імя тай розкаже народу всю правду яка йому відома, може дійсно він з ним в одній банді був чи звідки така проінформованість, а так можна любого чоловіка, з позад плота обгадити.

перехожий 2012-03-06 / 10:49:21
Козлова не тягне на керівника партії БЮТ в Ужгороді зовсім, гадаю це тимчасова фігура, яка задовільняє Кеменяша в плані того, що не буде робити зайвих рухів, буде керовна зверху. Що до Гнатківа, то це була амбіційна людина, яка ще рано чи пізно випливе в політиці, він завжди показує себе як щирого демократа-патріота, але має досить сумнівні моральні якості та принципи

пророк 2012-03-05 / 21:21:55
молодці коментатори, говорять чисту правду і бють в точку.

партієць 2012-03-04 / 17:56:00
козлова - це ганьба для "Батьківщини". і взагалі чого ви ïï обговорюєте, вона ж взагалі ніхто!!! Камиш, просто поклав тупувату дівчинку перед виборами так як боïться проблем, адже неподалік парламентські вибори і треба продати чим подорожче Закарпаття Балозі, а вона на відміну від Гнатківа йому не заважатиме, зноау ж таки тупувата, як і все оточення Камиша, поруч з яким він себе відчуває генієм і стратегом.

перечинець 2012-03-02 / 16:13:56
хм…у нас її знає багато-хто, причому, як дуже принципову,вона проводила роботу по недопущенню фальсифікацій та зловживань у минулій передвиборчій кампанії… розповідала нам, сільським жителям, як працювати на дільницях згідно закону

555 2012-03-01 / 17:32:52
Дуже багато уваги Галині і чомусь ніхто не хоче усвідомити, що обласною ж то Батьківчиною керує бандит. Демократи, у вас крім братана Камиша нікого більше не має? А якщо так, тож замовкніть і ніколи більше не наголошуйте що при владі бандити. "Камиш" не кращий. І правильно робить влада - бандитів у тюрми!

Партієць 2012-02-29 / 17:49:36
Нам не треба вождів на м потрібно партійних менеджерів, а Галина є такою. Вона має юридичну освіту, походить з інтелігентної сім’ї. Всі кричать, що треба оновлювати патію, чекають молодих облич. Ось і обрали молоду і перспективну.

Ужгородка 2012-02-28 / 11:07:21
Правду пише Сергій Комарницький в статті «Закарпатські жінки зібрались до парламенту»: ..«На сьогодні можемо прослідкувати чітку політику недопущення до влади жінок. Так, уряд Віктора Януковича є першим українським Кабінетом Міністрів, в якому немає жодної жінки. У Азарова позиція чітка: «Не жіноча це справа - проводити реформи в Україні». На Закарпатті ситуація нічим не краща: в обласній раді, міських радах Ужгорода і Мукачева є усього по одній жінці, представниці провладної Партії Регіонів. Це не збіг обставин – це чітка політика провладної сили, а отже і держави в цілому.»…
ПРОТЕ, як бачимо,таку «гендерну політику» діючого Уряду не підтримують і в БЮТі

ЗАНЕБОКРАЙ 2012-02-28 / 10:02:58
йой, кілько страху :)! прям ТОТАЛ.КОНТРОЛЬ одноособний!..і знову ЖІНКА!

ЖительЧопа 2012-02-27 / 20:19:33
Повідомляю іншим зацікввленим жителям.У нас в Чопі на місцевих виборах в обласну раду Козлова по мажоритарці набрала аж 16 голосів! Але Камиш сказав ужгородським батьківщиновцям,що має бути Козлова, і всі одноголосно її обрали.Невже в Ужгороді всім на це наплювати?

Русин 2012-02-27 / 17:38:03
Демократи наговорюють на Донецьких ош тоті бандити, із обранняям такого "ягньонка" як Камиш главним БЮТовцьом,тяшко мися типирка порозуміти де їх май бульше. Бандити у БЮТі!!!

бодя 2012-02-27 / 17:34:27
БЮТ ні з Янеком, ні проти - його на Закарпатті просто нема

Верховинець 2012-02-27 / 17:29:29
Ко повість - обласний БЮТ зараз з Януковичем чи він дійно в опозиції, бо шось нич їх не видно.

Друг Гнатківа 2012-02-27 / 16:52:47
Зараз Василь Гнатків самодостатня політична фігура в місті Ужгород, недавно їздив в США, де брав участь у різних зустрічах на самому високому рівні.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая